Navigáció átugrása
1201

Budapest–Balatonalmádi–Balatonfüred–Tihany

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: O O O O O O
 Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 105   34   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 107   87   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 109   V   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 203   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 225   50   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 221       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 08:30 08:30 11:00 11:00 16:15 16:30
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 08:39 08:39 11:09 11:09 16:24 16:39
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 08:41 08:41 11:11 11:11 16:26 16:41
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 08:46 08:46 11:16 11:16 16:31 16:46
S 64,3 .. Székesfehérvár, Zombori u. S S S S S 17:39
S 66,5 .. Székesfehérvár, Király sor S S S S S 17:42
S 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. S S S S S 17:45
S 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. S S S S S 17:50
97,4 103,9 .. Balatonakarattya, vá. lejáró út 09:58 09:58 12:25 12:25 17:40 18:20
99,9 106,4 .. Balatonakarattya, üdülő 10:00 10:00 12:28 12:28 17:43 18:23
101,0 107,5 .. Balatonkenese, Újtelep 10:02 10:02 12:30 12:30 17:45 18:25
102,4 108,9 .. Balatonkenese, vá. 10:04 10:04 12:32 12:32 17:47 18:27
108,4 114,9 .. Balatonfűzfő, vá. 10:11 10:11 12:39 12:39 17:54 18:34
111,0 117,5 .. Balatonfűzfő, Csebere, 71. sz. út 10:14 10:14 12:42 12:42 17:57 18:37
113,8 120,3 .. Balatonalmádi, Bauxitkutató V. bej. út 10:17 10:17 12:45 12:45 18:00 18:40
115,8 122,3 .. Balatonalmádi, aut. áll. 10:20 10:20 12:48 12:48 18:03 18:43
115,8 122,3 .. Balatonalmádi, aut. áll. 10:25 10:25 12:50 12:50 18:05 18:45
118,2 124,7 .. Káptalanfüred, v. mh. bej. út 10:28 10:28 12:53 12:53 18:08 18:48
122,3 128,8 .. Alsóörs, aut. áll. 10:33 10:33 12:58 12:58 18:13 18:53
125,0 131,5 .. Paloznak, bej. út 10:36 10:36 13:01 13:01 18:16 18:56
126,2 132,7 .. Csopak, v. mh. bej. út 10:38 10:38 13:03 13:03 18:18 18:58
129,4 135,9 .. Balatonfüred, Balatonarács v. mh. bej. ú 10:41 10:41 13:06 13:06 18:21 19:01
130,1 136,6 .. Balatonfüred, Arany Csillag Sz. 10:43 10:43 13:08 13:08 18:23 19:03
130,4 136,9 0,0 Balatonfüred, vá. bej. út | | | | | |
S 137,4 0,5 Balatonfüred, aut. áll. 10:45 10:45 13:10 13:10 18:25 19:05
S 137,4 0,5 Balatonfüred, aut. áll. 10:50 10:50        
130,4 .. 0,0 Balatonfüred, vá. bej. út | |        
131,0 .. .. Balatonfüred, hajóállomás bej. út 10:53 10:53        
131,8 .. .. Balatonfüred, Hotel Füred 10:55 10:55        
132,7 .. .. Balatonfüred, camping bej. út 10:57 10:57        
133,6 .. .. Balatonfüred, hajógyár 10:59 10:59        
135,8 .. .. Tihany, Hotel Panoráma 11:02 11:02        
138,2 .. .. Tihany, hajóállomás bej. út 11:06 11:06        
139,0 .. .. Tihany, Újságíró üdülő 11:08 11:08        
140,3 .. .. Tihany, Tourist Center 11:10 11:10        
141,6 .. .. Tihany, rév bej. út 11:13 11:13        
143,0 .. .. Tihany, szőlőhegy 11:16 11:16        
143,7 .. .. Tihany, alsó 11:17 11:17        
144,2 .. .. Tihany, posta 11:18 11:18        
144,6 .. .. Tihany, forduló 11:19 11:19        
144,9 .. .. Tihany, sportpálya 11:20 11:20        

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 105, 106, 107, 108 és 109 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
34 IV. 29-től X. 01-ig szabad- és munkaszüneti napokon
50 nyári tanszünetben a hetek utolsó munkanapján
87 nyári tanszünetben munkanapokon

munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat