Navigáció átugrása
1202

Balatonfüred–Veszprém/Balatonalmádi–Várpalota–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O
 Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 930       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 .. Balatonfüred, aut. áll. 05:50
0,8 0,8 .. Balatonfüred, Arany Csillag 05:52
1,5 1,5 .. Balatonfüred, Arács vasúti mh. 05:53
S 4,7 .. Csopak, v. mh. bej. út 05:58
S 5,9 .. Paloznak, bej. út 06:00
S 6,8 .. Paloznak, camping bej. út 06:02
S 8,6 .. Alsóörs, aut. áll. 06:05
S 10,9 .. Alsóörs, Telekfői út 06:08
S 12,7 .. Káptalanfüred, v. mh. bej. út 06:10
S 13,7 .. Balatonalmádi, camping 06:12
S 15,1 .. Balatonalmádi, aut. áll. 06:13
S 15,1 .. Balatonalmádi, aut. áll. 06:14
S 17,1 .. Balatonalmádi, Bauxitkutató V. bej. út 06:18
S 19,9 .. Balatonfűzfő, Tobruk, 71. sz. út 06:21
S 22,2 .. Fűzfőgyártelep, alsó 06:24
S 23,0 .. Fűzfőgyártelep, felső 06:25
S 29,2 .. Papkeszi, posta 06:33
S 32,0 .. Papkeszi, Colorkémia gyártelep 06:38
S 33,1 .. Berhida, Peremarton, gyt. bej. út 06:40
S 35,2 .. Berhida, aut. vt. 06:43
S 40,2 .. Pétfürdő, Horizont 06:50
S 41,5 .. Pétfürdő, vá. bej. út 06:52
4,8 S .. Csopak, kh. S
18,5 S .. Veszprém, kórház S
19,3 S .. Veszprém, aut. áll. S
19,3 S .. Veszprém, aut. áll. S
24,2 S .. Geleméri elág. S
35,1 S .. Öskü, aut. vt. S
41,8 45,6 .. Várpalota, Szabadság tér |
42,5 46,3 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út |
S S 0,4 Várpalota, aut. áll. 07:05
S S 0,4 Várpalota, aut. áll. 07:10
42,5 46,3 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út |
47,5 51,3 .. Várpalota, Alumíniumkohó bej. út 07:16
51,4 55,2 .. Csór, Magyar u. |
64,1 67,9 .. Székesfehérvár, aut. áll. 07:35
64,1 67,9 .. Székesfehérvár, aut. áll. 07:40
66,0 69,8 .. Székesfehérvár, Király sor 07:43
68,2 72,0 .. Székesfehérvár, Zombori út 07:46
123,9 127,7 .. Budapest, Sasadi út 08:39
126,7 130,5 .. Budapest, Újbuda-központ 08:44
127,8 131,6 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 08:46
132,5 136,3 .. Budapest, Népliget aut. pu. 08:55

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat

Hírek

Hírek