Navigáció átugrása
1204

Budapest–Székesfehérvár–Bakonycsernye–Zirc

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 - 2017.10.31
Besorolás: R
 Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 825   N    
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu.  
4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0  
5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0  
8,6 .. Budapest, Sasadi út 0  
64,3 .. Székesfehérvár, Zombori u.  
66,5 .. Székesfehérvár, Király sor  
66,5 .. Székesfehérvár, aut. áll.  
68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 12:40
70,0 .. Székesfehérvár, III. Béla király tér 12:43
85,9 .. Fehérvárcsurgó, presszó 13:00
86,7 .. Fehérvárcsurgó, guttamási elág. 13:02
90,5 .. Bodajk, kh. 13:09
90,9 .. Bodajk, lakótelepi elág. 13:10
91,5 .. Bodajk, Dózsa Gy. u. 78. 13:11
93,7 .. Bodajk, Ifjúsági tábor 13:15
95,3 .. Balinka, kh. 13:18
97,8 .. Balinkabánya, bej. út 13:22
99,7 .. Balinka, Mecsértelep 13:24
101,2 .. Bakonycsernye, kisgyóni elág. 13:26
103,1 .. Bakonycsernye, Rózsa u. 13:29
103,9 .. Bakonycsernye, Bercsényi u. 13:31
104,7 .. Bakonycsernye, Súri út 13:32
107,3 0,0 Szápár, malom 13:35
S 0,7 Szápár, Rákóczi utca 13:36
108,1 1,2 Szápár, bej. út. 13:38
110,0 .. Csetény, Petőfi S. u. 156 13:41
110,6 .. Csetény, Petőfi út 77. 13:42
111,5 .. Csetény, orvosi lakás 13:44
112,0 .. Csetény, újtelep 13:45
114,8 .. Dudar, alsó 13:50
115,9 .. Dudar, Hunyadi u. 15. 13:52
116,6 .. Dudar, vásártér 13:53
117,1 .. Dudar, vá. bej. út 13:54
120,7 .. Nagyesztergár, posta 13:59
121,2 .. Nagyesztergár, óvoda 14:00
122,0 .. Nagyesztergár, Ányos P. u. 14:01
123,8 .. Zirc, Szabadság u. 14:04
124,0 0,0 Zirc, vá. bej. út |
S 0,5 Zirc, Rákóczi tér 14:06
S 0,5 Zirc, Rákóczi tér 14:06
S 0,0 Zirc, vá. bej. út |
124,4 .. Zirc, aut. áll. (vá.) 14:08

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben
fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
R Regionális járat