Navigáció átugrása
1206

Budapest–Veszprém–Zirc

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   V 72 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 .. .. Budapest, Népliget aut. pu. 13:45
4,7 .. .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 13:54
5,8 .. .. Budapest, Újbuda-központ 0 13:56
8,6 .. .. Budapest, Sasadi út 0 14:01
68,4 .. .. Székesfehérvár, aut. áll. 15:00
68,4 .. .. Székesfehérvár, aut. áll. 15:05
90,0 0,0 .. Várpalota, aut. áll. bej. út |
S 0,4 .. Várpalota, aut. áll. 15:27
S 0,4 .. Várpalota, aut. áll. 15:30
90,0 0,0 .. Várpalota, aut. áll. bej. út |
111,9 .. 0,0 Veszprém, Viola u. |
S .. 1,2 Veszprém, aut. áll. 15:55
S .. 1,2 Veszprém, aut. áll. 16:00
111,9 .. 0,0 Veszprém, Viola u. 16:03
113,4 .. .. Veszprém, TESCO Áruház 16:06
115,1 .. .. Veszprém, Kádárta, bej. út 16:08
117,5 .. .. Veszprém, Gyulafirátót, bej. út 16:12
118,3 .. .. Veszprém, Gyulafirátót, ABC 16:13
118,7 .. .. Veszprém, Gyulafirátótrátót, felső 16:14
124,2 .. .. Eplény, vá. 16:21
125,8 .. .. Eplény, újtelep 16:23
126,4 .. .. Eplény, aut. vt. 16:24
129,9 .. .. Olaszfalu, alsó elág. 16:27
131,0 .. .. Olaszfalu, felső elág. 16:29
132,5 .. .. Zirc, benzinkút 16:31
133,6 .. .. Zirc, Rákóczi tér 16:33
134,5 .. .. Zirc, aut. áll. (vá.) 16:35

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
72 XII. 24-25-én nem közlekedik

munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
O Országos járat