Navigáció átugrása
1224

Budapest–Veszprém–Tapolca–Sümeg

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: O
 Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 415   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 14:45
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 14:54
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 14:56
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 15:01
64,3 64,3 .. Székesfehérvár, Zombori u. 15:54
66,5 66,5 .. Székesfehérvár, Király sor 15:57
68,4 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 16:00
68,4 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 16:05
85,0 85,0 .. Várpalota, Alumíniumkohó bej. út 16:25
90,0 90,0 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út |
S S 0,4 Várpalota, aut. áll. 16:31
S S 0,4 Várpalota, aut. áll. 16:34
90,0 90,0 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út |
S 97,4 .. Öskü, aut. vt. 16:42
108,2 108,3 .. Geleméri elág. 16:55
111,9 112,0 .. Veszprém, Viola u. |
113,1 113,2 .. Veszprém, aut. áll. 17:00
113,1 113,2 .. Veszprém, aut. áll. 17:05
129,5 129,6 0,0 Herend, szentgáli elág. |
S S 0,6 Herend, aut. vt. 17:22
129,5 129,6 0,0 Herend, szentgáli elág. |
137,5 137,6 .. Városlőd, völgyhíd 17:31
140,1 140,2 .. Kislőd, bej. út 17:36
146,1 146,2 .. Ajka, noszlopi elág. 17:43
149,7 149,8 .. Ajka, lakótelep bej. út 17:47
150,6 150,7 .. Ajka, aut. áll. 17:49
150,6 150,7 .. Ajka, aut. áll. 18:05
157,1 157,2 .. Ajka (Padragkút), posta 18:13
158,9 159,0 .. Ajka (Padragkút), felső 18:16
161,3 161,4 .. Halimba, Petőfi S. u. 18:19
163,3 163,4 .. Szőc, bej. út 18:21
168,5 168,6 .. Nyirád, ford. 18:27
174,6 174,7 .. Zalahaláp, Újdörögd 18:33
180,2 180,3 .. Zalahaláp, aut. vt. 18:39
183,4 183,5 .. Tapolca, Halápi u. 18:43
184,5 184,6 .. Tapolca, aut. áll. 18:44
184,5 184,6 .. Tapolca, aut. áll. 18:45
185,5 185,6 .. Tapolca, ÉNYKK Zrt. 18:47
186,5 186,6 .. Tapolca, Stadion út 18:49
190,7 190,8 0,0 Lesenceistvándi elág. |
S S 0,2 Lesencetomaj, aut. vt. 18:54
190,7 190,8 0,0 Lesenceistvándi elág. |
191,8 191,9 .. Lesenceistvánd, aut. vt. 18:56
196,4 196,5 .. Uzsai elág. 19:02
197,9 198,0 .. Uzsa, erdészeti telep 19:04
199,0 199,1 .. Uzsa, vá. bej. út 19:06
207,4 207,5 .. Sümeg, aut. áll. 19:15

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat