Navigáció átugrása
1230

Budapest–Veszprém–Devecser–Sümeg

Menetrend érvényessége: 2019.07.01 -
Besorolás: O O O O O
 Km Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 435   O   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 457   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 439   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 467       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 419       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 .. .. Budapest, Népliget aut. pu. 12:45 13:15 17:00 17:40 18:45
4,7 4,7 .. .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő Csak felszállás  12:54 13:24 17:09 17:49 18:54
5,8 5,8 .. .. Budapest, Újbuda-központ Csak felszállás  12:56 13:26 17:11 17:51 18:56
8,6 8,6 .. .. Budapest, Sasadi út Csak felszállás  13:01 13:31 17:16 17:56 19:01
64,3 S .. .. Székesfehérvár, Zombori út 13:54 14:24 18:06 18:49 19:54
66,5 S .. .. Székesfehérvár, Király sor 13:57 14:27 18:08 18:52 19:57
68,4 S .. .. Székesfehérvár, aut. áll. 14:00 14:30 18:15 19:00 20:00
68,4 S .. .. Székesfehérvár, aut. áll. 14:05 14:35 18:20 19:05 20:05
81,1 S .. .. Csór, Magyar u. 14:21 | | | |
85,0 S .. .. Várpalota, Alumíniumkohó bej. út 14:25 14:55 | | 20:21
87,3 S .. .. Várpalota, Széchenyi u. | | 18:39 | |
90,0 S 0,0 .. Várpalota, aut. áll. bej. út | | | | |
S S 0,4 .. Várpalota, aut. áll. 14:31 15:01 18:43 19:31 20:31
S S 0,4 .. Várpalota, aut. áll. 14:34 15:04 18:45 19:34 20:34
90,0 S 0,0 .. Várpalota, aut. áll. bej. út | | | | |
93,5 S .. 0,0 Várpalota, szerviz | | | | |
S S .. 3,9 Öskü, aut. vt. 14:42 15:12 S S S
102,7 S .. 9,3 Hajmáskéri elág. | | | | |
S 97,4 .. .. Balatonakarattya, vá. lejáró út S S S S S
S 99,9 .. .. Balatonakarattya, üdülő S S S S S
S 101,0 .. .. Balatonkenese, Újtelep S S S S S
S 102,4 .. .. Balatonkenese, vá. S S S S S
S 108,4 .. .. Balatonfűzfő, vá. S S S S S
S 111,0 .. .. Balatonfűzfő, Tobruk, 71. sz. út S S S S S
S 113,8 .. .. Balatonalmádi, Bauxitkutató V. bej. út S S S S S
S 115,8 .. .. Balatonalmádi, aut. áll. S S S S S
108,2 S .. .. Geleméri elág. 14:54 15:24 | | 20:55
111,9 S .. .. Veszprém, Viola u. 14:58 15:28 | | 20:58
113,1 129,9 0,0 0,0 Veszprém, aut. áll. 15:00 15:30 19:12 20:01 21:00
113,1 129,9 0,0 0,0 Veszprém, aut. áll. 15:05 15:45 19:15 20:05 21:10
S S S 1,2 Veszprém, színház S S S S S
S S 1,5 1,5 Veszprém, Komakút tér S S S 20:08 S
S S 2,4 .. Veszprém, József A. u. S S S 20:10 S
114,6 131,4 S .. Veszprém, Jutasi úti ltp. 15:07 15:47 | S 21:12
118,0 134,8 S .. Veszprém, házgyár 15:11 15:51 | S 21:16
118,6 135,4 S .. Veszprém, Henger u. bej. út | | | S |
122,7 139,5 10,0 .. Márkó kerülő I. | | | | |
S 140,9 .. .. Márkó, Kálvária u. S S S S S
125,5 142,2 .. .. Márkó kerülő II. | | | | |
126,8 143,5 .. .. Bánd, kultúrház bejárati út 15:22 | | | 21:27
129,5 146,2 0,0 .. Herend, szentgáli elág. | | | | |
S S 0,6 .. Herend, aut. vt. 15:25 16:05 19:30 20:27 21:30
129,5 146,2 0,0 .. Herend, szentgáli elág. | | | | |
137,5 154,2 .. .. Városlőd, völgyhíd 15:34 16:16 | 20:36 21:38
140,1 156,8 .. .. Kislőd, bej. út 15:39 16:21 | 20:38 21:41
144,1 160,8 .. .. Ajka (Ajkarendek), külső 15:45 16:27 | 20:42 21:45
146,1 162,8 .. .. Ajka, noszlopi elág. 15:48 16:30 19:49 20:45 21:47
S 166,4 .. .. Ajka, lakótelep bej. út 15:53 16:34 19:53 20:49 21:53
S 167,3 .. .. Ajka, aut. áll. 15:55 16:36 19:55 20:50 21:55
S 167,3 .. .. Ajka, aut. áll.       20:55 22:00
S 168,3 .. .. Ajka, Május 1. tér       | 22:02
S 169,9 .. .. Ajka (Tósokberénd), aut. vt.       | 22:04
S 175,4 .. .. Kolontár, víztorony       | 22:10
S 176,1 .. .. Kolontár, aut. vt.       21:10 22:11
150,6 S .. .. Devecser, Székipuszta       S S
156,1 180,1 .. .. Devecser, aut. áll.       21:15 22:18
156,1 180,1 .. .. Devecser, aut. áll.       21:15 22:19
157,4 181,4 .. .. Devecser, új lakótelep       | |
157,8 181,8 .. .. Devecser, Új téglagyár bejárati út       | |
160,4 184,4 .. .. Meggyeserdő, bejárati út       21:20 22:24
162,9 186,9 .. .. Nemeshany, Petőfi u. 204.       | |
163,7 187,7 .. .. Nemeshany, aut. vt.       21:24 22:29
165,5 189,5 .. .. Káptalanfa, aut. vt.       21:27 22:32
168,1 192,1 .. .. Gyepükaján, aut. vt.       21:30 22:36
170,4 194,4 .. .. Szentimrefalvai elágazás       | |
172,3 196,3 .. .. Csabrendek, Újrendek       | |
173,1 197,1 .. .. Csabrendek, gyógyszertár       21:35 22:42
176,3 200,3 .. .. Sümeg, ÉNYKK Zrt.       21:39 22:46
179,3 203,3 .. .. Sümeg, aut. áll.       21:43 22:50

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.

szabadnapokon
szabadnapokon
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek

Hírek