Navigáció átugrása
1230

Budapest–Veszprém–Devecser–Sümeg

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: O O O O O O O O O
 Km Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 445   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 435   O   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 425   75 82   457   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 415   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 439   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 467       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 419       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 429       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 .. .. Budapest, Népliget aut. pu. 13:00 13:00   13:15 14:45 17:15 17:45 18:45 20:15
4,7 4,7 .. .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő Csak felszállás  0 13:09 13:09   13:24 14:54 17:24 17:54 18:54 20:24
5,8 5,8 .. .. Budapest, Újbuda-központ Csak felszállás  0 13:11 13:11   13:26 14:56 17:26 17:56 18:56 20:26
8,6 8,6 .. .. Budapest, Sasadi út Csak felszállás  0 13:16 13:16   13:31 15:01 17:31 18:01 19:01 20:31
64,3 S .. .. Székesfehérvár, Zombori u. S S   14:24 15:54 | 18:54 19:54 21:15
66,5 S .. .. Székesfehérvár, Király sor S S   14:27 15:57 | 18:57 19:57 21:20
68,4 S .. .. Székesfehérvár, aut. áll. S S   14:30 16:00 18:25 19:00 20:00 21:25
68,4 S .. .. Székesfehérvár, aut. áll. S S   14:35 16:05 18:26 19:05 20:05 21:30
81,1 S .. .. Csór, Magyar u. S S   | | | | | |
85,0 S .. .. Várpalota, Alumíniumkohó bej. út S S   14:55 16:25 | | 20:21 |
87,3 S .. .. Várpalota, Széchenyi u. S S   | | 18:44 | | |
90,0 S 0,0 .. Várpalota, aut. áll. bej. út S S   | | | | | |
S S 0,4 .. Várpalota, aut. áll. S S   15:01 16:31 18:49 19:31 20:31 21:57
S S 0,4 .. Várpalota, aut. áll. S S 14:45 15:04 16:34 18:50 19:34 20:34 21:58
90,0 S 0,0 .. Várpalota, aut. áll. bej. út S S | | | | | | |
93,5 S 0,0 .. Várpalota, szerviz S S | | | | | | |
S S 3,9 .. Öskü, aut. vt. S S 14:53 15:12 S S S S S
102,7 S 9,3 .. Hajmáskéri elág. S S | | | | | | |
S 97,4 .. .. Balatonakarattya, vá. lejáró út 14:25 14:25 S S S S S S S
S 99,9 .. .. Balatonakarattya, üdülő 14:28 14:28 S S S S S S S
S 101,0 .. .. Balatonkenese, Újtelep 14:30 14:30 S S S S S S S
S 102,4 .. .. Balatonkenese, vá. 14:32 14:31 S S S S S S S
S 108,4 .. .. Balatonfűzfő, vá. 14:39 14:39 S S S S S S S
S 110,7 .. .. Fűzfőgyártelep, alsó 14:43 14:43 S S S S S S S
S 114,6 .. .. Litér, aut. vt. 14:48 14:48 S S S S S S S
108,2 118,8 .. .. Geleméri elág. 14:53 14:53 | 15:24 | | | 20:55 |
111,9 122,5 .. .. Veszprém, Viola u. 14:58 14:58 | 15:28 | | | 20:58 |
113,1 123,7 0,0 0,0 Veszprém, aut. áll. 15:00 15:00 15:11 15:30 17:00 19:22 20:01 21:00 22:25
113,1 123,7 0,0 0,0 Veszprém, aut. áll.   15:05 15:15 15:45 17:05 19:23 20:05 21:10 22:30
S S S 1,2 Veszprém, színház   S S S S S S S S
S S 1,5 1,5 Veszprém, Komakút tér   S S S S S 20:08 S 22:33
S S 2,4 .. Veszprém, József A. u.   S S S S S 20:10 S 22:34
114,6 125,2 S .. Veszprém, Jutasi úti ltp.   15:07 | 15:47 | | S 21:12 S
118,0 128,6 S .. Veszprém, házgyár   15:11 15:21 15:51 | | S 21:16 S
118,6 129,2 S .. Veszprém, ITT bejárati út   | | | | | S | S
122,7 133,3 10,0 .. Márkó kerülő I.   | | | | | | | |
S 134,7 .. .. Márkó, Kálvária u.   15:18 15:29 S S S S S S
125,5 136,0 .. .. Márkó kerülő II.   | | | | | | | |
126,8 137,3 .. .. Bánd, kultúrház bejárati út   15:22 15:33 16:02 | | | 21:27 22:47
129,5 140,0 0,0 .. Herend, szentgáli elág.   | | | | | | | |
S S 0,6 .. Herend, aut. vt.   15:25 15:37 16:05 17:22 19:38 20:27 21:30 22:50
129,5 140,0 0,0 .. Herend, szentgáli elág.   | | | | | | | |
137,5 148,0 .. .. Városlőd, völgyhíd   15:34 15:47 16:16 17:31 | 20:38 21:38 23:00
140,1 150,6 .. .. Kislőd, bej. út   15:39 15:51 16:21 17:36 | 20:43 21:41 23:03
144,1 154,6 .. .. Ajka (Ajkarendek), külső   15:45 15:56 16:27 | | 20:49 21:45 23:07
146,1 156,6 .. .. Ajka, noszlopi elág.   15:48 15:58 16:30 17:43 19:57 20:52 21:47 23:10
S 160,2 .. .. Ajka, lakótelep bej. út   15:53 | 16:34 17:47 20:01 20:56 21:53 23:13
S 161,1 .. .. Ajka, aut. áll.   15:55 16:03 16:36 17:49 20:03 20:58 21:55 23:14
S 161,1 .. .. Ajka, aut. áll.     16:05   17:50   20:58 22:00 23:17
S 162,1 .. .. Ajka, Május 1. tér     |   17:52   | 22:02 23:19
S 163,7 .. .. Ajka (Tósokberénd), aut. vt.     |   |   | 22:04 23:21
S 169,2 .. .. Kolontár, víztorony     |   |   | 22:10 |
S 169,9 .. .. Kolontár, autóbusz váróterem     16:16   18:05   21:10 22:11 23:29
150,6 S .. .. Székipuszta     S   S   S S S
156,1 173,9 .. .. Devecser, aut. áll.     16:21   18:09   21:15 22:18 23:35
156,1 173,9 .. .. Devecser, aut. áll.         18:10   21:15 22:19 23:37
157,4 175,2 .. .. Devecser, új lakótelep         |   | | 23:39
157,8 175,6 .. .. Devecser, Új téglagyár bejárati út         |   | | |
160,4 178,2 .. .. Meggyeserdő, bejárati út         18:15   21:20 22:24 23:42
162,9 180,7 .. .. Nemeshany, Petőfi u. 204.         18:19   | | |
163,7 181,5 .. .. Nemeshany, aut. vt.         18:20   21:24 22:29 23:46
165,5 183,3 .. .. Káptalanfa, aut. vt.         18:22   21:27 22:32 23:48
168,1 185,9 .. .. Gyepükaján, aut. vt.         18:26   21:31 22:36 23:52
170,4 188,2 .. .. Szentimrefalvai elágazás         18:29   | | |
172,3 190,1 .. .. Csabrendek, Újrendek         18:31   | | |
173,1 190,9 .. .. Csabrendek, gyógyszertár         18:32   21:35 22:42 23:58
176,3 194,1 .. .. Sümeg, ÉNYKK Zrt.         18:36   21:39 22:46 00:02
179,3 197,1 .. .. Sümeg, aut. áll.         18:40   21:43 22:50 00:05

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
82 XII. 26-án nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat