Navigáció átugrása
1243

Budapest–Veszprém–Sárvár–Szombathely

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: O O
 Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 231   90   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 211   91   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu.    
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0    
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0    
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 0    
64,3 64,3 .. Székesfehérvár, Zombori u.    
66,5 66,5 .. Székesfehérvár, Király sor    
68,4 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll.    
68,4 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll.    
81,1 81,1 .. Csór, Magyar u.    
85,0 85,0 .. Várpalota, Alumíniumkohó bej. út    
87,3 87,3 .. Várpalota, Széchenyi u.    
90,0 90,0 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út    
S .. 0,4 Várpalota, aut. áll.    
S .. 0,4 Várpalota, aut. áll. 06:10 06:10
90,0 90,0 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út | |
90,7 90,7 .. Várpalota, Szabadság tér 06:12 06:12
91,6 91,6 .. Várpalota, lakótelep 06:14 06:14
S 97,4 .. Öskü, aut. vt. 06:20 06:20
113,1 113,2 .. Veszprém, aut. áll. 06:38 06:38
113,1 113,2 .. Veszprém, aut. áll. 06:43 06:43
114,6 114,7 .. Veszprém, Jutasi úti ltp. 06:45 06:45
118,0 118,1 .. Veszprém, házgyár 06:49 06:49
118,6 118,7 .. Veszprém, ITT bejárati út 06:50 06:50
119,4 119,5 .. Gyertyánkúti elág. 06:51 06:51
S 124,2 .. Márkó, Kálvária u. 06:57 06:57
129,5 129,5 0,0 Herend, szentgáli elág. | |
S S 0,6 Herend, aut. vt. 07:05 07:05
129,5 129,5 0,0 Herend, szentgáli elág. | |
137,5 137,5 .. Városlőd, völgyhíd 07:15 07:15
140,1 140,1 .. Kislőd, bej. út 07:19 07:19
146,1 146,1 .. Ajka, noszlopi elág. 07:26 07:26
149,7 149,7 .. Ajka, lakótelep bej. út 07:30 07:30
150,6 150,6 .. Ajka, aut. áll. 07:31 07:31
150,6 150,6 .. Ajka, aut. áll. 07:35 07:35
151,6 151,6 .. Ajka, Május 1. tér 07:37 07:37
159,4 159,4 .. Kolontár, aut. vt. 07:46 07:46
163,4 163,4 .. Devecser, aut. áll. 07:51 07:51
163,4 163,4 .. Devecser, aut. áll. 07:51 07:51
170,1 170,1 .. Somlóvásárhely, vá. bej. út 08:00 08:00
171,3 171,3 .. Somlójenő, bej. út 08:02 08:02
174,6 174,6 .. Tüskevár, aut. vt. 08:05 08:05
176,8 176,8 .. Apácatorna, bej. út 08:08 08:08
183,9 183,9 .. Karakó bej. út 08:16 08:16
187,3 187,3 .. Jánosháza, aut. vt. 08:20 08:20
194,0 194,0 .. Kissomlyó, aut. vt. 08:27 08:27
196,5 196,5 0,0 Borgáta, bejárati út | |
S S 1,0 Borgáta, aut. vt. 08:32 08:32
S S 2,3 Borgáta, fürdő 08:34 S
S S 1,0 Borgáta, aut. vt. 08:36 08:36
196,5 196,5 0,0 Borgáta, bejárati út | |
211,4 211,4 .. Sárvár, Termálfüdő 08:53 08:53
211,8 211,8 .. Sárvár, kórház 08:54 08:54
213,5 213,5 .. Sárvár, aut. áll. 08:57 08:57
213,5 213,5 .. Sárvár, aut. áll. 09:00 09:00
214,4 214,4 .. Sárvár, Bőrdíszmű | |
226,2 226,2 .. Vát, aut. vt. 09:16 09:16
236,7 236,7 .. Szombathely, TESCO Hipermarket 09:27 09:27
238,9 238,9 .. Szombathely, vá. 09:33 09:33
240,6 240,6 .. Szombathely, aut. áll. 09:37 09:37

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
90 III. 1-től X. 31-ig naponta
91 II. 28-ig és XI. 1-től naponta
82 XII. 26-án nem közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat