Navigáció átugrása
1251

Budapest–Bakonycsernye–Zirc–Bakonybél–Pápa

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: O O O O O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 221       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 207       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 217   80   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 9     71 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:45 14:00 15:00 15:00 16:30
4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 06:54 14:09 15:09 15:09 16:39
5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 06:56 14:11 15:11 15:11 16:41
8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 07:01 14:16 15:16 16:16 16:46
32,2 .. Herceghalom, vá. bej. út | 14:36 | | |
40,7 .. Bicske, műszaki áruház 07:31 14:46 15:46 15:46 17:16
47,6 .. Felcsút, bej. út | 14:52 15:52 15:52 |
51,2 .. Bodmér, bej. út 07:41 14:56 15:56 15:56 17:26
54,1 .. Vértesboglár, sz. bolt 07:45 15:00 16:00 16:00 17:30
57,5 .. Móriczmajor, bej. út 07:49 15:04 16:04 16:04 |
59,6 .. Csákvár, Kossuth u. 57. | | | | 17:36
60,6 .. Csákvár, Szabadság tér 07:52 15:07 16:07 16:07 17:37
60,6 .. Csákvár, Szabadság tér 07:53 15:08 16:08 16:08 17:38
68,0 .. Zámolyi elág. 08:02 15:17 16:17 16:17 |
74,0 .. Csákberény, Rákóczi u. 08:09 15:24 16:24 16:24 17:54
79,1 .. Söréd, Kossuth u. 08:15 15:30 16:30 16:30 18:00
79,1 .. Söréd, Kossuth u. 08:20 15:35 16:35 16:35 18:00
81,6 .. Csókakői elág. 08:23 15:39 16:39 16:39 |
84,1 .. Bodajk, lakótelepi elág. 08:28 15:44 16:44 16:44 18:08
88,5 .. Balinka, kh. 08:34 15:51 16:51 16:51 18:14
91,0 .. Balinkabánya, bej. út 08:38 15:55 16:55 16:55 18:18
92,9 .. Balinka, Mecsértelep 08:41 15:58 16:58 16:58 18:21
94,4 .. Bakonycsernye, kisgyóni elág. 08:43 16:00 17:00 17:00 18:23
97,1 .. Bakonycsernye, Bercsényi u. 08:47 16:05 17:05 17:05 18:27
97,5 .. Bakonycsernye, iskola | 16:06 | | |
97,9 .. Bakonycsernye, Súri út 08:48 16:07 17:06 17:06 18:28
101,3 .. Szápár, bej. út 08:53 16:11 17:10 17:10 18:33
103,2 .. Csetény, Petőfi S. u. 156. | | | | |
103,8 .. Csetény, Petőfi út 77. 08:56 16:14 17:13 17:13 18:36
104,7 .. Csetény, orvosi lakás 08:58 16:16 17:15 17:15 18:38
108,0 .. Dudar, alsó 09:03 16:20 17:20 17:20 18:43
109,1 .. Dudar, Hunyadi u. 15. 09:05 16:22 17:22 17:22 |
109,8 .. Dudar, vásártér 09:07 16:23 17:23 17:23 18:47
110,3 .. Dudar, vá. bej. út 09:09 16:24 17:24 17:24 18:49
113,9 .. Nagyesztergár, posta 09:14 16:28 | | 18:54
114,4 .. Nagyesztergár, óvoda 09:15 16:30 17:30 17:30 18:55
115,2 .. Nagyesztergár, Ányos P. u. | 16:32 | | |
117,0 .. Zirc, Szabadság u. | 16:35 | | |
117,2 0,0 Zirc, vá. bej. út | | | | |
S 0,4 Zirc, aut. áll. (vá.) S 16:36 17:35 17:35 S
S 0,4 Zirc, aut. áll. (vá.) S 16:36 17:40 17:40 S
117,2 0,0 Zirc, vá. bej. út | | | | |
117,7 .. Zirc, Rákóczi tér 09:20 16:38 17:42 17:42 19:00
117,7 .. Zirc, Rákóczi tér 09:30   17:44 17:44 19:00
119,2 .. Zirc, Bakonybéli út 09:32   17:46 17:46 19:02
123,1 .. Zirc, Szarvaskút |   | | |
124,1 .. Zirc, Aklipuszta 09:38   17:53 17:53 19:08
124,7 .. Lókúti elág. |   | | |
127,8 .. Pénzesgyőr, aut. vt. 09:43   17:58 17:58 19:13
128,5 .. Pénzesgyőr, Béke u. 32. 09:45   18:00 18:00 19:15
131,9 .. Somhegypuszta 09:49   18:04 18:04 19:19
133,9 .. Bakonybél, felső |   18:07 18:07 19:22
135,2 .. Bakonybél, Petőfi u. 09:54   18:10 18:10 19:24
136,1 .. Bakonybél, üd. bej. út 09:55   18:12 18:12 19:25
136,1 .. Bakonybél, üd. bej. út 09:56   18:13 18:13  
138,4 .. Gerencepuszta 10:00   | |  
139,5 .. Odvaskő, barlang 10:01   18:18 18:18  
143,8 .. Huszárokelőpuszta 10:07   18:23 18:23  
145,9 .. Bakonykoppány, aut. vt. 10:11   18:26 18:26  
150,2 .. Franciavágás, vá. bej. út 10:16   18:31 18:31  
151,9 .. Béb, bej. út 10:19   18:33 18:33  
153,5 .. Ugod, vá. bej. út 10:21   18:35 18:35  
155,0 .. Ugod, gyógyszertár 10:24   18:38 18:38  
155,8 .. Ugod, bolt |   | |  
157,5 .. Homokbödöge, központ 10:27   18:42 18:42  
159,8 .. Nagytevel, aut. vt. 10:31   18:45 18:45  
162,8 .. Adásztevel, bolt 10:35   18:49 18:49  
168,2 .. Pápa, Veszprémi út |   18:56 18:56  
168,9 .. Pápa, Budai Nagy A. u. |   18:58 18:58  
169,5 .. Pápa, kórház 10:43   18:59 18:59  
170,3 .. Pápa, aut. áll. 10:45   19:01 19:01  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 204, 207, 221 és 224 sz. járatokat az ÉNYKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján
2 XII. 24-én nem közlekedik
5 XII. 25-26-án nem közlekedik
71 XII. 24-25-26-án nem közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat