Navigáció átugrása
1256

Budapest–Tatabánya -/Oroszlány–Bokod/Kömlőd–Kisbér

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 5   M     19         11         27         127   I     3         29   M     7     2   15   A 2  
0,0 0,0 .. Budapest, Déli pu. 07:35 09:35 12:00 14:25   15:45 16:35 18:00 21:05
0,8 0,8 .. Budapest, Alkotás utca Csak felszállás  0 07:37 09:37 12:02 14:27   15:47 16:37 18:02 21:07
3,8 3,8 .. Budapest, Sasadi út Csak felszállás  0 07:41 09:41 12:06 14:31   15:51 16:41 18:06 21:11
16,2 16,2 .. Biatorbágy, ALPINE Csak felszállás  07:53 09:53 12:18 14:43   16:03 16:53 18:18 21:23
19,8 19,8 .. Biatorbágy, Schachermayer 07:57 09:57 12:22 14:47   16:07 16:57 18:22 21:27
27,7 27,7 .. Herceghalom, vá. bej. út 08:05 10:05 12:30 14:55   16:15 17:05 18:30 21:35
36,0 36,0 .. Bicske, Bader fogadó 08:13 10:13 12:38 15:03   16:23 17:13 18:38 21:43
42,9 42,9 .. Újbarok, újbarki szőlők 08:20 10:20 12:45 15:10   16:30 17:20 18:45 21:50
50,1 50,1 .. Birkacsárda 08:27 10:27 12:52 15:17   16:37 17:27 18:52 21:57
53,3 53,3 .. Tatabánya, Budai út 08:30 10:30 12:55 15:20   16:40 17:30 18:55 22:00
54,1 54,1 .. Tatabánya, Szt. István u. 08:32 10:32 12:57 15:22   16:42 17:32 18:57 22:02
54,7 54,7 .. Tatabánya, Baross köz 08:33 10:33 12:58 15:23   16:43 17:33 18:58 22:03
57,4 57,4 .. Tatabánya, sportpálya 08:37 10:37 13:02 15:27   16:47 17:37 19:02 22:07
58,9 58,9 .. Tatabánya, Kormányhivatal 08:39 10:39 13:04 15:29   16:49 17:39 19:04 22:09
59,5 59,5 .. Tatabánya, Sárberek bej. út 08:40 10:40 13:05 15:30   16:50 17:40 19:05 22:10
60,2 60,2 .. Tatabánya, Kodály Z. isk. 08:42 10:42 13:07 15:32   16:52 17:42 19:07 22:12
61,4 61,4 0,0 Tatabánya, győri úti elág. | | | |   | | | |
S S 0,7 Tatabánya, aut. áll. 08:45 10:45 13:10 15:35   16:55 17:45 19:10 22:15
S S 0,7 Tatabánya, aut. áll. 09:00 10:50 13:25 15:50 15:50 17:10   19:15 22:25
61,4 61,4 0,0 Tatabánya, győri úti elág. | | | | | |   | |
61,9 61,9 .. Tatabánya, kórház 09:02 10:52 13:27 15:52 15:52 17:12   19:17 22:27
63,2 63,2 .. Tatabánya, kertvárosi elág. 09:04 10:54 13:29 15:54 15:54 17:14   19:19 22:29
63,8 63,8 .. Tatabánya, Bánhida v. mh. 09:05 10:55 13:30 15:55 15:55 17:15   19:20 22:30
67,9 67,9 .. Környe, faluközpont 09:11 11:01 13:36 16:01 16:01 17:21   19:26 22:36
69,1 S .. Környe, Széchenyi utca 09:13 11:03 13:38 16:03 16:03 17:23   19:28 22:38
69,5 S .. Környe, Beloiannisz u. 09:15 11:05 13:40 16:05 16:05 17:25   19:30 22:40
71,3 S .. Kecskédi elágazás 09:17 11:07 13:42 16:07 16:07 17:27   19:32 22:42
74,9 S .. Kömlőd, Pálóczy Horváth u. 09:23 11:13 13:48 16:13 16:13 17:33   19:38 22:48
75,4 S .. Kömlőd, kh. 09:24 11:14 13:49 16:14 16:14 17:34   19:39 22:49
79,5 S .. Dad, sz. bolt 09:30 11:20 13:55 16:20 16:20 17:40   19:45 22:55
S 75,0 .. Oroszlány, körforgalom S S S S o S   S S
S 75,4 .. Oroszlány, posta S S S S   S   S S
S 81,1 .. Bokod, Hajnal u. S S S S   S   S S
S 81,7 .. Bokod, iskola S S S S   S   S S
S 82,3 .. Bokod, Dadi u. S S S S   S   S S
80,3 84,8 .. Dad, bokodi elág. 09:32 11:22 13:57 16:22   17:42   19:47 22:57
83,3 87,8 .. Szákszendi elág. 09:37 11:27 14:02 16:27   17:47   19:52 23:02
86,8 91,3 .. Császár, Petőfi u. 09:40 11:30 14:05 16:30   17:50   19:55 23:05
87,4 91,9 .. Császár, posta 09:41 11:31 14:06 16:31   17:51   19:56 23:06
88,9 93,4 .. Császár, Márkustag bej. út | | | |   17:53   | |
91,6 96,1 .. Vérteskethely, alsó 09:47 11:37 14:12 16:37   17:57   20:02 23:12
92,6 97,1 .. Vérteskethely, posta 09:49 11:39 14:14 16:39   17:59   20:04 23:14
97,6 102,1 .. Kisbér, sportpálya 09:56 11:46 14:21 16:46   18:06   20:11 23:21
98,7 103,2 .. Kisbér, aut. áll. 09:58 11:48 14:23 16:48   18:08   20:13 23:23

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
R Regionális járat