Navigáció átugrása
1269

Budapest–Győrszemere–Pápa

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O O
 Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 103   82 89 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 105   75 88 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 17:30 17:30
4,7 Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 17:39 17:39
5,8 Budapest, Újbuda-központ 17:41 17:41
8,6 Budapest, Sasadi út 17:46 17:46
128,0 Győr, 83-as út, gyirmóti elág. 19:18 19:18
138,6 Győrszemere, központ 19:30 19:30
144,4 Tét, garázs 19:37 19:37
147,7 Tétszentkút, iskola 19:40 19:40
151,2 Gyarmat, gecsei elág. 19:45 19:45
158,4 Takácsi, Petőfi S. u. 19:53 19:53
167,5 Pápa, aut. áll. 20:05 20:05

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
82 tanév tartama alatt a hetek utolsó előtti és utolsó munkanapján
88 XII. 26-án nem közlekedik
89 XII. 28-án nem közlekedik

megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat

Hírek

Hírek