Navigáció átugrása
1362

Gyöngyös-Heves-Jászberény-Kecskemét

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O
 Km Km Megállók (KMKK Zrt. (Heves)) 1        
0,0 0,0 Gyöngyös, aut. áll. 05:30
.. 0,8 Gyöngyös, Mérges utca 44. S
4,3 1,3 Gyöngyös, Ipari park 05:35
10,9 .. Karácsond, Községháza 05:44
12,0 .. Karácsond, Vasút u. 6. 05:46
19,5 .. Nagyfüged, aut. vt. 05:57
22,8 .. Tarnazsadány, faluszéle 06:01
25,3 .. Tarnaméra, iskola 06:05
25,3 .. Tarnaméra, iskola 06:10
26,2 .. Tarnaméra, Boconádi út 16. 06:11
27,9 .. Boconád, Községháza 06:13
28,8 .. Boconád, Béke út 06:14
31,9 .. Heves, Szőlők 06:17
36,6 .. Heves,Gyöngyösi út 7-9. 06:22
37,1 .. Heves, ÉMÁSZ 06:23
38,3 .. Heves, Hősök tere 06:25
39,2 .. Heves, aut. áll. 06:27
39,2 .. Heves, aut. áll. 06:30
52,5 .. Jászapáti, vá. bej. út 06:46
53,3 .. Jászapáti, aut. áll. 06:48
53,3 .. Jászapáti, aut. áll. 06:50
65,6 .. Jászjákóhalma, kh. 07:03
73,0 .. Jászberény, aut. áll. 07:15
73,0 .. Jászberény, aut. áll. 07:15
90,6 .. Farmos, Szabadság u. 07:36
92,7 .. Farmos, kh. 07:39
96,9 .. Tápiószele, központ 07:44
98,1 .. Tápiószele, Pesti út |
102,0 .. Tápiószőlősi elág. |
115,8 .. Cegléd, aut. áll. 08:05
117,2 .. Cegléd, posta 08:10
133,7 .. Nagykőrös, Szabadság tér 08:32
135,1 .. Nagykőrös, tüzérlaktanya 08:35
148,9 .. Kecskemét, aut. áll. 08:50

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
O Országos járat

Hírek

Hírek