Navigáció átugrása
1376

Miskolc, aut. áll.

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O O
 Km Km Km Megállók (DAKK Zrt.) 210         212   66    
0,0 0,0 .. Kecskemét, aut. áll. 05:35 13:05
6,2 6,2 .. Kecskemét, Katonatelep 05:43 13:13
15,2 15,2 .. Nagykőrös, Szabadság tér 05:53 13:23
16,5 16,5 .. Nagykőrös, Hotel Cifra 05:55 13:25
31,7 31,7 .. Cegléd, posta 06:10 13:40
33,3 33,3 .. Cegléd, aut. áll. 06:15 13:45
33,3 33,3 .. Cegléd, aut. áll. 06:15 13:45
47,0 47,0 .. Tápiószőlősi elág. 06:31 14:01
51,2 51,2 .. Tápiószele, Pesti út 06:36 14:06
52,6 52,6 .. Tápiószele, központ 06:38 14:08
57,0 57,0 .. Farmos, kh. 06:44 14:14
59,1 59,1 .. Farmos, Szabadság u. | 14:17
76,5 76,5 .. Jászberény, aut. áll. 07:05 14:37
76,5 76,5 .. Jászberény, aut. áll. 07:15 14:38
83,9 83,9 .. Jászjákóhalma, kh. 07:25 14:48
96,2 96,2 .. Jászapáti, aut. áll. 07:35 15:03
110,3 110,3 .. Heves, aut. áll. 07:52 15:20
110,3 110,3 .. Heves, aut. áll. 07:55 o
111,2 111,2 .. Heves, Hősök tere 07:57  
119,2 119,2 .. Tenk, Központ 08:04  
128,7 128,7 .. Dormánd, hevesi elág. 08:15  
132,9 132,9 .. Füzesabony, vá. 08:20  
146,1 146,1 0,0 Mezőkövesd, gyógyfürdő bej. út |  
S S 0,3 Mezőkövesd, gyógyfürdő 08:38  
146,1 146,1 0,0 Mezőkövesd, gyógyfürdő bej. út |  
149,5 149,5 0,0 Mezőkövesd, aut. áll. bej. út |  
S S 0,2 Mezőkövesd, aut. áll. 08:50  
S S 0,2 Mezőkövesd, aut. áll. 08:50  
149,5 149,5 0,0 Mezőkövesd, aut. áll. bej. út |  
150,2 150,2 .. Mezőkövesd, Szent László tér 08:52  
163,0 163,0 .. Bükkábrány, Thermoplasztika 09:03  
168,9 168,9 .. Vatta, híd 09:10  
175,4 175,4 .. Emőd, ABC áruház 09:16  
182,1 182,1 .. Nyékládháza, Szemere u. 53. 09:23  
185,1 185,1 .. Mályi, bolt |  
193,0 193,0 .. Miskolc-tapolcai elág. 09:38  
194,4 S .. Miskolc, Lévay J. u. S  
195,2 S .. Miskolc, Vörösmarty út S  
S 193,9 .. Miskolc, SZTK rendelő 09:40  
S 195,0 .. Miskolc, Corvin u. 09:42  
S 196,2 .. Miskolc, aut. áll. 09:45  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg
66 a hetek első tanítási napját megelőző napon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
O Országos járat

Hírek

Hírek