Navigáció átugrása
1520

Kecskemét–Budapest–Hatvan–Salgótarján

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: O
 Km Km Km Megállók (DAKK Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 .. Kecskemét, aut. áll. 05:40
1,9 1,9 .. Kecskemét, Széchenyiváros 05:43
80,1 S .. Budapest, Népliget bej. út 06:50
80,1 80,1 .. Budapest, Népliget aut. pu. S
80,1 80,1 .. Budapest, Népliget aut. pu. S
83,9 S .. Budapest, Stadion aut. pu. 06:55
83,9 S .. Budapest, Stadion aut. pu. 07:10
83,9 83,9 .. Budapest, Stadion S
87,7 87,7 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 07:18
91,6 91,6 .. Budapest, Szerencs u. 0 07:25
138,0 138,0 .. Hatvan, Zöldfa vendéglő 08:00
138,7 138,7 0,0 Hatvan, Meszlényi-híd |
S S 1,0 Hatvan, aut. pu. 08:05
S S 1,0 Hatvan, aut. pu. 08:10
138,7 138,7 0,0 Hatvan, Meszlényi-híd |
149,1 149,1 .. Lőrinci, petőfibányai elág. 08:25
157,1 157,1 .. Jobbágyi, galgagutai elág. 08:36
159,5 159,5 .. Szurdokpüspöki elág. 08:39
167,8 167,8 .. Pásztó, Csillag tér 08:49
168,4 168,4 .. Pásztó, Fő út 73. 08:50
175,3 175,3 .. Sámsonházai elág. 08:59
178,5 178,5 .. Mátraverebély, eszpresszó 09:02
184,4 184,4 .. B.terenye (K.terenye), ózdi útelág. 09:10
192,3 192,3 .. Salgótarján, szécsényi útelág. 09:19
193,0 193,0 .. Salgótarján (Zagyvapálfalva), felülj. 09:20
197,0 197,0 .. Salgótarján, aut. áll. 09:25

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben
fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat