Navigáció átugrása
1535

Pécs-Baja-Kecskemét-/Szolnok/Jászberény

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O O
 Km Km Km Km Megállók (DAKK Zrt.) 719         717        
.. 0,0 .. .. Pécs, aut. áll.    
.. 4,1 .. .. Pécs, Fellbach u.    
.. 88,5 .. .. Baja, aut. áll.    
0,0 88,5 .. .. Baja, aut. áll. 06:05 13:55
2,8 91,3 .. .. Bajaszentistván 06:10 14:00
8,5 97,0 .. .. Érsekcsanád, aut. vt. 06:17 14:06
13,5 102,0 .. .. Sükösd, aut. vt. 06:22 14:12
20,9 109,4 .. .. Nemesnádudvar, bej. út 06:30 14:20
26,0 114,5 .. .. Érsekhalma, bej. út 06:36 14:26
30,3 118,8 .. .. Hajósi pincék 06:40 14:30
35,0 123,5 .. .. Császártöltés, aut. vt. 06:45 14:35
35,0 123,5 .. .. Császártöltés, aut. vt. 06:45 14:35
39,5 128,0 .. .. Császártöltés, Csalapuszta | 14:41
47,0 135,5 .. .. Kecel, Paplanos | 14:53
49,3 137,8 0,0 0,0 Kecel, aut. vt. bej. út | |
S S 0,4 0,4 Kecel, aut.vt. 07:00 14:56
S S 0,4 0,4 Kecel, aut.vt. 07:00 14:56
49,3 137,8 0,0 0,0 Kecel, aut. vt. bej. út | |
51,3 139,8 .. .. Kecel, fürdőtelep | 14:58
52,5 141,0 .. .. Kecel, Lovas büfé 07:03 15:01
61,8 150,3 .. .. Kiskőrös, városháza 07:14 15:13
61,8 150,3 .. .. Kiskőrös, városháza 07:15 15:15
66,8 155,3 .. .. 39-es km-kő 07:21 |
67,8 156,3 .. .. Kaskantyúi elág. 07:23 15:20
69,0 157,5 .. .. Tabdi elág. 07:25 15:22
71,0 159,5 .. .. Tabdi-csatorna 07:29 15:25
73,3 161,8 .. .. Csengődi elág. 07:32 |
76,3 164,8 .. .. Páhi, kh. 07:37 15:32
79,0 167,5 .. .. Kispáhi, Borzák tanya 07:41 15:35
83,8 172,3 .. .. Izsák, Gépállomás 07:48 |
85,2 173,7 .. .. Izsák, temető 07:50 |
86,3 174,8 .. .. Izsák, Rendőrség 07:53 15:43
86,3 174,8 .. .. Izsák, Rendőrség 07:55 15:44
94,4 182,9 .. .. Ágasegyháza, aut. vt. 08:05 15:53
98,4 186,9 .. .. Galambházi erdő | 15:57
100,4 188,9 .. .. Köncsögi útelág. 08:13 |
104,5 193,0 .. .. Kerekegyházi bekötő út | 16:05
106,5 195,0 .. .. Kertészeti Kutató 08:21 |
113,4 201,9 .. .. Kecskemét, Egyetem (GAMF) 08:30 16:11
114,8 203,3 .. .. Kecskemét, Katona J. Gimnázium 08:32 16:15
116,8 205,3 .. .. Kecskemét, Cifra Palota 08:34 16:19
117,7 206,2 .. .. Kecskemét, aut. áll. 08:36 16:22
117,7 206,2 .. .. Kecskemét, aut. áll. 08:45 16:24
123,9 212,4 .. .. Kecskemét, Katonatelep 08:53 |
132,9 221,4 .. .. Nagykőrös, Szabadság tér 09:10 16:43
134,2 222,7 .. .. Nagykőrös, Hotel Cifra | |
141,4 229,9 .. .. Nyársapáti elág. 09:20 16:52
149,4 237,9 .. .. Cegléd, posta 09:32 17:01
151,0 239,5 .. .. Cegléd, aut. áll. 09:35 17:04
151,0 239,5 .. .. Cegléd, aut. áll. 09:40 17:05
S 256,2 .. .. Abony, élelmiszerbolt 10:00 S
S 257,3 .. .. Abony, Kossuth tér 10:02 S
S 272,5 .. .. Szolnok, aut. áll. 10:20 S
162,5 .. .. .. Cifrakert, ÁG. o 17:17
172,7 .. .. .. Tápiószentmárton, irodaház   17:29
173,8 .. .. .. Tápiószentmárton, posta   17:32
179,1 .. .. .. Tápióbicske, kh.   17:39
184,3 .. .. .. Nagykáta, Clarion gyár   17:48
186,5 .. .. .. Nagykáta, vá.   17:51
187,9 .. .. .. Nagykáta, templom   17:54
192,2 .. .. .. Egreskáta   17:59
198,4 .. .. .. Jászsági ÁG. elág.   18:06
203,7 .. .. .. Jászberény, vá.   18:12
205,3 .. .. .. Jászberény, aut. áll.   18:15

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A 717, 712 sz. járatot a KMKK Zrt. közlekedteti.
21 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti nap kivételével naponta
66 a hetek első tanítási napját megelőző napon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
O Országos járat

Hírek

Hírek