Navigáció átugrása
300-303

Budapest–Dunakeszi–Vác

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 -
Besorolás: E E E E R E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 300 1 M     300 3 A     300 5 M     300 7       alacsonypadlós járat 300 507 I     300 9 M     305 501 M     306 603 M     300 11       300 13 M     302 225 A     302 201 M     300 15       alacsonypadlós járat 300 17 M     302 203 A     alacsonypadlós járat 302 221 M     300 19       300 21 M     302 207 A     302 209 M     300 23       alacsonypadlós járat 300 25 M     302 211 A     300 27       300 29 M     300 31       alacsonypadlós járat 300 33 M     300 35       300 37 M     302 213 M     303 301 16     alacsonypadlós járat 300 39       alacsonypadlós járat 302 215 16     302 401 87     300 41 M     302 217 A     alacsonypadlós járat 303 303 16     300 43       302 219 M     alacsonypadlós járat 300 45 M     305 505 M     303 305 16     300 47       alacsonypadlós járat 302 403 M     300 49 M     302 223 A 2   alacsonypadlós járat 303 307 M     300 51   2   alacsonypadlós járat 302 405 M     300 53 M     303 309 M     alacsonypadlós járat 300 55   2   alacsonypadlós járat 300 57 M     300 59   2   303 311 M     300 61   2   alacsonypadlós járat 303 313 M     300 63   2   300 67   2   300 69   2  
0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:50 05:20 05:50 06:20   06:50 06:55 07:15 07:20 07:50 07:50 08:05 08:20 08:50 08:50 09:05 09:20 09:50 09:50 10:05 10:20 10:50 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:05 14:15 14:20 14:45 14:45 14:50 14:50 15:15 15:20 15:45 15:50 16:05 16:15 16:20 16:45 16:50 16:50 17:15 17:20 17:45 17:50 18:15 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 22:20 23:20
0,9 .. Budapest, Károlyi István u. 04:52 05:22 05:52 06:22   06:52 06:57 07:17 07:22 07:52 07:52 08:07 08:22 08:52 08:52 09:07 09:22 09:52 09:52 10:07 10:22 10:52 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:07 14:17 14:22 14:47 14:47 14:52 14:52 15:17 15:22 15:47 15:52 16:07 16:17 16:22 16:47 16:52 16:52 17:17 17:22 17:47 17:52 18:17 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 22:22 23:21
1,3 .. Budapest, Zsilip utca 04:53 05:23 05:53 06:23   06:53 06:58 07:18 07:23 07:53 07:53 08:08 08:23 08:53 08:53 09:08 09:23 09:53 09:53 10:08 10:23 10:53 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:08 14:18 14:23 14:48 14:48 14:53 14:53 15:18 15:23 15:48 15:53 16:08 16:18 16:23 16:48 16:53 16:53 17:18 17:23 17:48 17:53 18:18 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23 22:23 23:22
2,3 .. Budapest, Tungsram 04:54 05:24 05:55 06:25   06:55 07:00 07:20 07:25 07:55 07:55 08:10 08:25 08:55 08:55 09:10 09:25 09:55 09:55 10:10 10:25 10:55 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:10 14:20 14:25 14:50 14:50 14:55 14:55 15:20 15:25 15:50 15:55 16:10 16:20 16:25 16:50 16:55 16:55 17:20 17:25 17:50 17:55 18:20 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:54 21:24 22:24 23:23
2,9 .. Budapest, Fóti út 04:55 05:25 05:57 06:27   06:57 07:02 07:22 07:27 07:57 07:57 08:12 08:27 08:57 08:57 09:12 09:27 09:57 09:57 10:12 10:27 10:57 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:12 14:22 14:27 14:52 14:52 14:57 14:57 15:22 15:27 15:52 15:57 16:12 16:22 16:27 16:52 16:57 16:57 17:22 17:27 17:52 17:57 18:22 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27 20:55 21:25 22:25 23:24
3,4 .. Budapest, Ungvári u. 04:56 05:26 05:58 06:28   06:58 07:03 07:23 07:28 07:58 07:58 08:13 08:28 08:58 08:58 09:13 09:28 09:58 09:58 10:13 10:28 10:58 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:13 14:23 14:28 14:53 14:53 14:58 14:58 15:23 15:28 15:53 15:58 16:13 16:23 16:28 16:53 16:58 16:58 17:23 17:28 17:53 17:58 18:23 18:28 18:58 19:28 19:58 20:28 20:56 21:26 22:26 23:25
3,8 .. Budapest, Bagaria u. 04:57 05:27 05:59 06:29   06:59 07:04 07:24 07:29 07:59 07:59 08:14 08:29 08:59 08:59 09:14 09:29 09:59 09:59 10:14 10:29 10:59 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:14 14:24 14:29 14:54 14:54 14:59 14:59 15:24 15:29 15:54 15:59 16:14 16:24 16:29 16:54 16:59 16:59 17:24 17:29 17:54 17:59 18:24 18:29 18:59 19:29 19:59 20:29 20:57 21:27 22:27 23:26
5,1 .. Budapest, Vízművek 04:59 05:29 06:01 06:31   07:01 S S 07:31 08:01 08:01 08:16 08:31 09:01 09:01 09:16 09:31 10:01 10:01 10:16 10:31 11:01 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:16 14:26 14:31 14:56 14:56 15:01 15:01 15:26 15:31 15:56 16:01 S 16:26 16:31 16:56 17:01 17:01 17:26 17:31 17:56 18:01 18:26 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31 20:59 21:29 22:29 23:28
6,5 .. Budapest, Székesdűlő 05:01 05:31 06:03 06:34   07:04 S S 07:34 08:04 08:04 08:19 08:34 09:04 09:04 09:19 09:34 10:04 10:04 10:19 10:34 11:04 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:19 14:29 14:34 14:59 14:59 15:04 15:04 15:29 15:34 15:59 16:04 S 16:29 16:34 16:59 17:04 17:04 17:29 17:34 17:59 18:04 18:29 18:34 19:04 19:33 20:03 20:33 21:01 21:31 22:31 23:30
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                        
7,2 .. Dunakeszi, Székesdűlő ipartelep 05:02 05:32 06:04 06:36   07:06 S S 07:36 08:06 08:06 08:21 08:36 09:06 09:06 09:21 09:36 10:06 10:06 10:21 10:36 11:06 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:21 14:32 14:36 15:01 15:01 15:06 15:06 15:32 15:36 16:01 16:06 S 16:32 16:36 17:01 17:06 17:06 17:32 17:36 18:01 18:06 18:32 18:36 19:06 19:34 20:04 20:34 21:02 21:32 22:32 23:31
7,7 .. Dunakeszi, Vízművek bej. út 05:04 05:34 06:05 06:37   07:07 S S 07:37 08:07 08:07 08:22 08:37 09:07 09:07 09:22 09:37 10:07 10:07 10:22 10:37 11:07 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:22 14:33 14:37 15:02 15:02 15:07 15:07 15:33 15:37 16:02 16:07 S 16:33 16:37 17:02 17:07 17:07 17:33 17:37 18:02 18:07 18:33 18:37 19:07 19:35 20:05 20:35 21:04 21:34 22:34 23:32
9,6 .. Dunakeszi, vh. 05:06 05:36 06:08 06:40 06:40 07:10 07:20 07:40 07:40 08:10 08:10 08:25 08:40 09:10 09:10 09:25 09:40 10:10 10:10 10:25 10:40 11:10 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:25 14:36 14:40 15:05 15:05 15:10 15:10 15:36 15:40 16:05 16:10 16:30 16:36 16:40 17:05 17:10 17:10 17:36 17:40 18:05 18:10 18:36 18:40 19:10 19:38 20:08 20:38 21:07 21:36 22:36 23:34
10,1 0,0 Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő 05:07 05:37 06:09 06:41 06:41 07:11 07:21 07:41 07:41 08:11 08:11 08:26 08:41 09:11 09:11 09:26 09:41 10:11 10:11 10:26 10:41 11:11 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:26 14:37 14:41 15:06 15:06 15:11 15:11 15:37 15:41 16:06 16:11 16:31 16:37 16:41 17:06 17:11 17:11 17:37 17:41 18:06 18:11 18:37 18:41 19:11 19:39 20:09 20:39 21:08 21:37 22:37 23:35
10,4 S Dunakeszi, benzinkút 05:08 05:38 06:10 06:42 06:42 07:12 07:22 S 07:42 08:12 08:13 08:28 08:42 09:12 09:13 09:28 09:42 10:12 10:13 10:28 10:42 11:12 11:13 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:28 S 14:42 15:08 S 15:12 15:13 S 15:42 16:08 16:12 S S 16:42 S 17:12 17:13 S 17:42 S 18:12 S 18:42 19:12 19:40 S 20:40 S 21:38 22:38 23:36
S 0,4 Dunakeszi, Barátság u. 9. S S S S S S S 07:43 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 14:39 S S 15:08 S S 15:39 S S S 16:33 16:39 S 17:08 S S 17:39 S 18:08 S 18:39 S S S 20:11 S 21:10 S S S
S 0,9 Dunakeszi, Barátság u. 39. S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 14:40 S S 15:09 S S 15:40 S S S 16:34 16:40 S 17:09 S S 17:40 S 18:09 S 18:40 S S S 20:12 S 21:11 S S S
11,0 1,5 Dunakeszi, templom 05:09 05:39 06:11 06:44 06:44 07:14 07:24   07:44 08:14 08:15 08:30 08:44 09:14 09:15 09:30 09:44 10:14 10:15 10:30 10:44 11:14 11:15 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:30 14:41 14:44 15:10 15:10 15:14 15:15 15:41 15:44 16:10 16:14 16:35 16:41 16:44 17:10 17:14 17:15 o 17:44 18:10 18:14 18:41 18:44 19:14 19:41 20:13 20:41 21:12 21:39 22:39 23:37
11,4 .. Dunakeszi, Liget u. 05:10 05:40 06:12 06:45 06:45 07:15 07:25   07:45 08:15 08:16 08:31 08:45 09:15 09:16 09:31 09:45 10:15 10:16 10:31 10:45 11:15 11:16 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:31 o 14:45 15:11 15:11 15:15 15:16 o 15:45 16:11 16:15 16:36 o 16:45 17:11 17:15 17:16   17:45 18:11 18:15 o 18:45 19:15 19:42 o 20:42 o 21:40 22:40 23:38
12,1 0,0 Dunakeszi, sportpálya 05:11 05:41 06:13 06:46 06:46 07:16 07:26   07:46 08:16 08:18 08:33 08:46 09:16 09:18 09:33 09:46 10:16 10:18 10:33 10:46 11:16 11:18 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:33   14:46 15:13 15:13 15:16 15:18   15:46 16:13 16:16 16:37   16:46 17:13 17:16 17:18   17:46 18:13 18:16   18:46 19:16 19:43   20:43   21:41 22:41 23:39
S 0,9 Dunakeszi, Horányi rév S S S S S S 07:28   S S 08:20 08:35 S S 09:20 09:35 S S 10:20 10:35 S S 11:20 S S S S S S 14:35   S 15:15 15:15 S 15:20   S 16:15 S 16:39   S 17:15 S 17:20   S 18:15 S   S S S   S   S S S
12,1 0,0 Dunakeszi, sportpálya 05:11 05:41 06:13 06:46 06:46 07:16     07:46 08:16     08:46 09:16     09:46 10:16     10:46 11:16   11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16     14:46     15:16     15:46   16:16     16:46   17:16     17:46   18:16   18:46 19:16 19:43   20:43   21:41 22:41 23:39
13,5 .. Dunakeszi, Fészek üdülő bej. út 05:12 05:42 06:15 06:48 06:48 07:18     07:48 08:18     08:48 09:18     09:48 10:18     10:48 11:18   11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18     14:48     15:18     15:48   16:18     16:48   17:18     17:48   18:18   18:48 19:18 19:45   20:45   21:42 22:42 23:40
14,0 .. Göd, Pázmány Péter u. 05:13 05:43 06:16 06:49 06:49 07:19     07:49 08:19     08:49 09:19     09:49 10:19     10:49 11:19   11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19     14:49     15:19     15:49   16:19     16:49   17:19     17:49   18:19   18:49 19:19 19:46   20:46   21:43 22:43 23:41
14,5 .. Göd, Gólya Falatozó 05:14 05:44 06:17 06:50 06:50 07:20     07:50 08:20     08:50 09:20     09:50 10:20     10:50 11:20   11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20     14:50     15:20     15:50   16:20     16:50   17:20     17:50   18:20   18:50 19:20 19:47   20:47   21:44 22:44 23:42
15,0 .. Göd, szigetmonostori rév 05:15 05:45 06:18 06:51 06:51 07:21     07:51 08:21     08:51 09:21     09:51 10:21     10:51 11:21   11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21     14:51     15:21     15:51   16:21     16:51   17:21     17:51   18:21   18:51 19:21 19:48   20:48   21:45 22:45 23:43
15,8 .. Göd, vh. 05:16 05:46 06:20 06:53 06:53 07:23     07:53 08:23     08:53 09:23     09:53 10:23     10:53 11:23   11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23     14:53     15:23     15:53   16:23     16:53   17:23     17:53   18:23   18:53 19:23 19:50   20:50   21:46 22:46 23:44
16,1 .. Göd, Kincsem Csárda 05:17 05:47 06:21 06:54 06:54 07:24     07:54 08:24     08:54 09:24     09:54 10:24     10:54 11:24   11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24     14:54     15:24     15:54   16:24     16:54   17:24     17:54   18:24   18:54 19:24 19:51   20:51   21:47 22:47 23:45
17,1 .. Göd, Gárdonyi G. u. 05:19 05:49 06:23 06:56 06:56 07:26     07:56 08:26     08:56 09:26     09:56 10:26     10:56 11:26   11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26     14:56     15:26     15:56   16:26     16:56   17:26     17:56   18:26   18:56 19:26 19:53   20:53   21:49 22:49 23:46
18,1 .. Göd, Autópihenő 05:21 05:51 06:25 06:58 06:58 07:28     07:58 08:28     08:58 09:28     09:58 10:28     10:58 11:28   11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28     14:58     15:28     15:58   16:28     16:58   17:28     17:58   18:28   18:58 19:28 19:55   20:55   21:51 22:51 23:48
18,8 .. Göd, Kék-Duna u. 05:22 05:52 06:26 06:59 06:59 07:29     07:59 08:29     08:59 09:29     09:59 10:29     10:59 11:29   11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29     14:59     15:29     15:59   16:29     16:59   17:29     17:59   18:29   18:59 19:29 19:56   20:56   21:52 22:52 23:49
19,8 .. Sződliget, Sirály u. 05:23 05:53 06:27 07:00 07:00 07:30     08:00 08:30     09:00 09:30     10:00 10:30     11:00 11:30   12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30     15:00     15:30     16:00   16:30     17:00   17:30     18:00   18:30   19:00 19:30 19:57   20:57   21:53 22:53 23:50
21,1 .. Sződliget, sződi elág. 05:25 05:55 06:29 07:02 07:02 07:32     08:02 08:32     09:02 09:32     10:02 10:32     11:02 11:32   12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32     15:02     15:32     16:02   16:32     17:02   17:32     18:02   18:32   19:02 19:32 19:59   20:59   21:55 22:55 23:52
21,8 .. Vác, (Sződliget) Harcsa u. 05:26 05:56 06:30 07:03 07:03 07:33     08:03 08:33     09:03 09:33     10:03 10:33     11:03 11:33   12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33     15:03     15:33     16:03   16:33     17:03   17:33     18:03   18:33   19:03 19:33 20:00   21:00   21:56 22:56 23:53
23,2 .. Vác, gumigyár 05:28 05:58 06:32 07:05 07:05 07:35     08:05 08:35     09:05 09:35     10:05 10:35     11:05 11:35   12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35     15:05     15:35     16:05   16:35     17:05   17:35     18:05   18:35   19:05 19:35 20:02   21:02   21:58 22:58 23:55
23,9 .. Vác, hajógyár 05:29 05:59 06:33 07:07 07:07 07:37     08:07 08:37     09:07 09:37     10:07 10:37     11:07 11:37   12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37     15:07     15:37     16:07   16:37     17:07   17:37     18:07   18:37   19:07 19:37 20:03   21:03   21:59 22:59 23:56
24,4 .. Vác, LIDL, Hétkápolna 05:30 06:00 06:34 07:08 07:08 07:38     08:08 08:38     09:08 09:38     10:08 10:38     11:08 11:38   12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38     15:08     15:38     16:08   16:38     17:08   17:38     18:08   18:38   19:08 19:38 20:04   21:04   22:00 23:00 23:57
25,4 .. Vác, Földváry tér 05:32 06:02 06:36 07:10 07:10 07:40     08:10 08:40     09:10 09:40     10:10 10:40     11:10 11:40   12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40     15:10     15:40     16:10   16:40     17:10   17:40     18:10   18:40   19:10 19:40 20:06   21:06   22:02 23:02 23:58
26,2 .. Vác, Honvéd u. 05:34 06:04 06:38 07:13 07:13 07:43     08:13 08:43     09:13 09:43     10:13 10:43     11:13 11:43   12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43     15:13     15:43     16:13   16:43     17:13   17:43     18:13   18:43   19:13 19:43 20:08   21:08   22:04 23:04 23:59
26,9 .. Vác, aut. áll. 05:35 06:05 06:40 07:15 07:15 07:45     08:15 08:45     09:15 09:45     10:15 10:45     11:15 11:45   12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45     15:15     15:45     16:15   16:45     17:15   17:45     18:15   18:45   19:15 19:45 20:10   21:10   22:05 23:05 00:00

Jelmagyarázat

A vonal járatai Bp. közigazgatási határán belül a Bp.-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik
16 tanév tartama alatt munkanapokon,
87 nyári tanszünetben munakanapokon,

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat