Navigáció átugrása
308-309

Budapest–Dunakeszi–Fót–Budapest

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 308 1       308 3 M     308 5 M     308 105 A     308 7 M     308 9 I     308 209 T     308 11 I     308 211 T     308 111 A     alacsonypadlós járat 308 15 I     alacsonypadlós járat 308 215 T     alacsonypadlós járat 308 17 I     308 217 T     308 117 A     309 19 M     308 119 A     alacsonypadlós járat 308 21       alacsonypadlós járat 309 23 M     308 123 A     308 25       alacsonypadlós járat 309 27 M     308 127 A     308 29 M     308 31       alacsonypadlós járat 309 33 M     308 35 I     308 37       308 39 16     309 239 87     309 41 16     308 43   21   alacsonypadlós járat 308 45 16     308 245 87     308 47 16     308 49 16     308 249 87     308 149 A 22   309 51 16     309 251 87     308 53 16     309 55 16     alacsonypadlós járat 309 255 87     alacsonypadlós járat 308 155 A 2   alacsonypadlós járat 308 57 M     308 59   2   308 61 M     308 63   2   alacsonypadlós járat 309 71 M     309 73   2   alacsonypadlós járat 309 75 M     309 77   2   alacsonypadlós járat 309 79   2  
0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel      05:20 05:20 05:45     06:30 06:30 06:30 07:00 07:00 07:30 07:30 07:30 08:30 08:30 09:30 10:30 10:30 11:30 12:30 12:30 13:00 13:30 14:00 14:10 14:30 14:55 15:00 15:10 15:30 15:55 16:00 16:10 16:30 16:30 16:30 16:55 16:55 17:10 17:30 17:30 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:30 22:30 23:20
0,9 .. Budapest, Károlyi István u.     05:23 05:23 05:48     06:33 06:33 06:33 07:03 07:03 07:33 07:33 07:33 08:33 08:33 09:33 10:33 10:33 11:33 12:33 12:33 13:03 13:33 14:03 14:13 14:33 14:58 15:03 15:13 15:33 15:58 16:03 16:13 16:33 16:33 16:33 16:58 16:58 17:13 17:33 17:33 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03 20:33 21:33 22:33 23:23
1,3 .. Budapest, Zsilip utca     05:24 05:24 05:49     06:34 06:34 06:34 07:04 07:04 07:34 07:34 07:34 08:34 08:34 09:34 10:34 10:34 11:34 12:34 12:34 13:04 13:34 14:04 14:14 14:34 14:59 15:04 15:14 15:34 15:59 16:04 16:14 16:34 16:34 16:34 16:59 16:59 17:14 17:34 17:34 17:34 18:04 18:34 19:04 19:34 20:04 20:34 21:34 22:34 23:24
2,3 .. Budapest, Tungsram     05:26 05:26 05:51     06:36 06:36 06:36 07:06 07:06 07:36 07:36 07:36 08:36 08:36 09:36 10:36 10:36 11:36 12:36 12:36 13:06 13:36 14:06 14:16 14:36 15:01 15:06 15:16 15:36 16:02 16:06 16:17 16:37 16:36 16:36 17:02 17:01 17:17 17:37 17:36 17:36 18:06 18:36 19:06 19:36 20:06 20:36 21:36 22:36 23:26
2,9 .. Budapest, Fóti út     05:28 05:28 05:53     06:38 06:38 06:38 07:08 07:08 07:38 07:38 07:38 08:38 08:38 09:38 10:38 10:38 11:38 12:38 12:38 13:08 13:38 14:08 14:18 14:38 15:03 15:08 15:18 15:38 16:04 16:08 16:19 16:39 16:38 16:38 17:04 17:03 17:19 17:39 17:38 17:38 18:08 18:38 19:08 19:38 20:08 20:38 21:38 22:38 23:28
3,4 .. Budapest, Ungvári u.     05:29 05:29 05:54     06:39 06:39 06:39 07:09 07:09 07:39 07:39 07:39 08:39 08:39 09:39 10:39 10:39 11:39 12:39 12:39 13:09 13:39 14:09 14:19 14:39 15:04 15:09 15:19 15:39 16:05 16:09 16:20 16:40 16:39 16:39 17:05 17:04 17:20 17:40 17:39 17:39 18:09 18:39 19:09 19:39 20:09 20:39 21:39 22:39 23:29
3,8 .. Budapest, Bagaria u.     05:30 05:30 05:55     06:40 06:40 06:40 07:10 07:10 07:40 07:40 07:40 08:40 08:40 09:40 10:40 10:40 11:40 12:40 12:40 13:10 13:40 14:10 14:20 14:40 15:05 15:10 15:20 15:40 16:07 16:10 16:22 16:42 16:40 16:40 17:07 17:05 17:22 17:42 17:40 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10 20:40 21:40 22:40 23:30
5,1 .. Budapest, Vízművek     05:31 05:31 05:56     06:41 06:41 06:41 07:11 07:11 07:41 07:41 07:41 08:41 08:41 09:41 10:41 10:41 11:41 12:41 12:41 13:11 13:41 14:11 14:21 14:41 15:06 15:11 15:21 15:41 16:09 16:11 16:24 16:44 16:41 16:41 17:09 17:06 17:24 17:44 17:41 17:41 18:11 18:41 19:11 19:41 20:11 20:41 21:41 22:41 23:31
6,5 .. Budapest, Székesdűlő     05:33 05:33 05:58     06:43 06:43 06:43 07:13 07:13 07:43 07:43 07:43 08:43 08:43 09:43 10:43 10:43 11:43 12:43 12:43 13:13 13:43 14:13 14:23 14:43 15:08 15:13 15:23 15:43 16:11 16:13 16:26 16:46 16:43 16:43 17:11 17:08 17:26 17:46 17:43 17:43 18:13 18:43 19:13 19:43 20:13 20:43 21:43 22:43 23:33
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                          
7,2 .. Dunakeszi, Székesdűlő ipartelep     05:34 05:34 05:59     06:44 06:44 06:44 07:14 07:14 07:44 07:44 07:44 08:44 08:44 09:44 10:44 10:44 11:44 12:44 12:44 13:14 13:44 14:14 14:24 14:44 15:09 15:14 15:24 15:44 16:12 16:14 16:27 16:47 16:44 16:44 17:12 17:09 17:27 17:47 17:44 17:44 18:14 18:44 19:14 19:44 20:14 20:44 21:44 22:44 23:34
7,7 .. Dunakeszi, Vízművek bej. út     05:35 05:35 06:00     06:45 06:45 06:45 07:15 07:15 07:45 07:45 07:45 08:45 08:45 09:45 10:45 10:45 11:45 12:45 12:45 13:15 13:45 14:15 14:25 14:45 15:10 15:15 15:25 15:45 16:13 16:15 16:28 16:48 16:45 16:45 17:13 17:10 17:28 17:48 17:45 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:45 22:45 23:35
9,6 .. Dunakeszi, Okmányiroda 04:39 05:19 05:39 05:39 06:04 06:24 06:24 06:49 06:49 06:49 07:19 07:19 07:49 07:49 07:49 08:49 08:49 09:49 10:49 10:49 11:49 12:49 12:49 13:19 13:49 14:19 14:29 14:49 15:14 15:19 15:29 15:49 16:19 16:19 16:34 16:54 16:49 16:49 17:19 17:14 17:34 17:54 17:49 17:49 18:19 18:49 19:19 19:49 20:19 20:49 21:49 22:49 23:39
10,4 0,0 Dunakeszi, Kossuth u. 04:43 05:23 05:43 05:43 06:08 06:28 06:28 06:53 06:53 06:53 07:23 07:23 07:53 07:53 07:53 08:53 08:53 09:53 10:53 10:53 11:53 12:53 12:53 13:23 13:53 14:23 14:33 14:53 15:18 15:23 15:33 15:53 16:23 16:23 16:38 16:58 16:53 16:53 17:23 17:18 17:38 17:58 17:53 17:53 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53 21:53 22:53 23:43
S 0,6 Dunakeszi, Báthory István u. S S S S S S S S S S S S S S S 08:55 S S 10:55 S S 12:55 S S S 14:25 S S S 15:25 15:35 S S S S S S S 17:25 17:20 S 18:00 17:55 S S S S S 20:25 20:55 21:55 22:55 23:45
S 1,0 Dunakeszi, Bocskai u. S S S S S S S S S S S S S S S 08:56 S S 10:56 S S 12:56 S S S 14:26 S S S 15:26 15:36 S S S S S S S 17:26 17:21 S 18:01 17:56 S S S S S 20:26 20:56 21:56 22:56 23:46
S 1,4 Dunakeszi, Bocskai u. 2a. S S S S S S S S S S S S S S S 08:57 S S 10:57 S S 12:57 S S S 14:27 S S S 15:27 15:37 S S S S S S S 17:27 17:22 S 18:02 17:57 S S S S S 20:27 20:57 21:57 22:57 23:47
S 1,9 Dunakeszi, Piros óvoda S S S S S S S S S S S S S S S 08:58 S S 10:58 S S 12:58 S S S 14:28 S S S 15:28 15:38 S S S S S S S 17:28 17:23 S 18:03 17:58 S S S S S 20:28 20:58 21:58 22:58 23:48
S 2,4 Dunakeszi, Széchenyi u. 2. S S S S S S S S S S S S S S S 08:59 S S 10:59 S S 12:59 S S S 14:29 S S S 15:29 15:39 S S S S S S S 17:29 17:24 S 18:04 17:59 S S S S S 20:29 20:59 21:59 22:59 23:49
S 2,8 Dunakeszi, Szilágyi u. S S S S S S S S S S S S S S S 09:00 S S 11:00 S S 13:00 S S S 14:30 S S S 15:30 15:40 S S S S S S S 17:30 17:25 S 18:05 18:00 S S S S S 20:30 21:00 22:00 23:00 23:50
S 3,3 Dunakeszi, Tisza u. 62. S S S S S S S S S S S S S S S 09:01 S S 11:01 S S 13:01 S S S 14:31 S S S 15:31 15:41 S S S S S S S 17:31 17:26 S 18:06 18:01 S S S S S 20:31 21:01 22:01 23:01 23:51
11,1 4,2 Dunakeszi, Szent Imre tér 04:46 05:26 05:46 05:46 06:11 06:31 06:31 06:56 06:56 06:56 07:26 07:26 07:56 07:56 07:56 09:04 08:56 09:56 11:04 10:56 11:56 13:04 12:56 13:26 13:56 14:34 14:36 14:56 15:21 15:34 15:44 15:56 16:26 16:26 16:41 17:01 16:56 16:56 17:34 17:29 17:41 18:09 18:04 17:56 18:26 18:56 19:26 19:56 20:33 21:03 22:03 23:03 23:53
11,9 .. Dunakeszi, Huszka Jenő u. 04:48 05:28 05:48 05:48 06:13 06:33 06:33 06:58 06:58 06:58 07:28 07:28 07:58 07:58 07:58 09:06 08:58 09:58 11:06 10:58 11:58 13:06 12:58 13:28 13:58 14:36 14:38 14:58 15:23 15:36 15:46 15:58 16:28 16:28 16:43 17:03 16:58 16:58 17:36 17:31 17:43 18:11 18:06 17:58 18:28 18:58 19:28 19:58 20:35 21:05 22:05 23:05 23:54
12,2 .. Dunakeszi, Széchenyi u. 04:49 05:29 05:49 05:49 06:14 06:34 06:34 06:59 06:59 06:59 07:29 07:29 07:59 07:59 07:59 09:07 08:59 09:59 11:07 10:59 11:59 13:07 12:59 13:29 13:59 14:37 14:39 14:59 15:24 15:37 15:47 15:59 16:29 16:29 16:44 17:04 16:59 16:59 17:37 17:32 17:44 18:12 18:07 17:59 18:29 18:59 19:29 19:59 20:36 21:06 22:06 23:06 23:55
13,4 .. Fót, Kisalag, Kazinczy u. 04:52 05:32 05:52 05:52 06:17 06:37 06:37 07:02 07:02 07:02 07:32 07:32 08:02 08:02 08:02 09:10 09:02 10:02 11:10 11:02 12:02 13:10 13:02 13:32 14:02 14:40 14:42 15:02 15:27 15:40 15:50 16:02 16:32 16:32 16:47 17:07 17:02 17:02 17:40 17:35 17:47 18:15 18:10 18:02 18:32 19:02 19:32 20:02 20:38 21:08 22:08 23:08 23:56
13,8 .. Fót, Kisalag, Petőfi szobor 04:53 05:33 05:53 05:53 06:18 06:39 06:38 07:04 07:03 07:03 07:34 07:33 08:04 08:03 08:03 09:11 09:03 10:03 11:11 11:03 12:03 13:11 13:03 13:33 14:03 14:41 14:43 15:03 15:28 15:41 15:51 16:03 16:33 16:33 16:48 17:08 17:03 17:03 17:41 17:36 17:48 18:16 18:11 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03 20:39 21:09 22:09 23:09 23:57
14,2 .. Fót, Kisalag, sportpálya 04:55 05:35 05:55 05:55 06:20 06:41 06:40 07:06 07:05 07:05 07:36 07:35 08:06 08:05 08:05 09:13 09:05 10:05 11:13 11:05 12:05 13:13 13:05 13:35 14:05 14:43 14:45 15:05 15:30 15:43 15:53 16:05 16:35 16:35 16:50 17:10 17:05 17:05 17:43 17:38 17:50 18:18 18:13 18:05 18:35 19:05 19:35 20:05 20:40 21:10 22:10 23:10 23:58
14,8 .. Fótújfalu, Csaba u. 04:57 05:37 05:57 05:57 06:22 06:43 06:42 07:08 07:07 07:07 07:38 07:37 08:08 08:07 08:07 09:15 09:07 10:07 11:15 11:07 12:07 13:15 13:07 13:37 14:07 14:45 14:47 15:07 15:32 15:45 15:55 16:07 16:37 16:37 16:52 17:12 17:07 17:07 17:45 17:40 17:52 18:20 18:15 18:07 18:37 19:07 19:37 20:07 20:42 21:12 22:12 23:12 23:59
15,2 .. Fótújfalu, Attila u. 04:58 05:38 05:58 05:58 06:23 06:44 06:43 07:09 07:08 07:08 07:39 07:38 08:09 08:08 08:08 09:16 09:08 10:08 11:16 11:08 12:08 13:16 13:08 13:38 14:08 14:46 14:48 15:08 15:33 15:46 15:56 16:08 16:38 16:38 16:53 17:13 17:08 17:08 17:46 17:41 17:53 18:21 18:16 18:08 18:38 19:08 19:38 20:08 20:43 21:13 22:13 23:13 00:00
15,6 .. Fót, aut. áll. 04:59 05:39 05:59 05:59 06:24 06:45 06:44 07:10 07:09 07:09 07:40 07:39 08:10 08:09 08:09 09:17 09:09 10:09 11:17 11:09 12:09 13:17 13:09 13:39 14:09 14:47 14:49 15:09 15:34 15:47 15:57 16:09 16:39 16:39 16:54 17:14 17:09 17:09 17:47 17:42 17:54 18:22 18:17 18:09 18:39 19:09 19:39 20:09 20:44 21:14 22:14 23:14 00:01
15,6 .. Fót, aut. áll. 05:00 05:40 06:00 06:00 06:25 06:46 06:45 07:11 07:10 07:10 07:41 07:40 08:11 08:10 08:10 09:18 09:10 10:10 11:18 11:10 12:10 13:18 13:10 13:40 14:10 14:48 14:50 15:10 15:35 15:48 15:58 16:10 16:40 16:40 16:55 17:15 17:10 17:10 17:48 17:43 o 18:23 18:18 18:10 o 19:10 o 20:10 o 21:14 o o o
16,2 .. Fót, Dózsa Gy. út 05:02 05:42 06:02 06:02 06:27 06:49 06:47 07:14 07:12 07:12 07:44 07:42 08:14 08:12 08:12 09:20 09:12 10:12 11:20 11:12 12:12 13:20 13:12 13:42 14:12 14:50 14:52 15:12 15:37 15:50 16:00 16:12 16:42 16:42 16:57 17:17 17:12 17:12 17:50 17:45   18:25 18:20 18:12   19:12   20:12   21:15      
16,7 .. Fót, Kossuth út 05:04 05:44 06:04 06:04 06:29 06:51 06:49 07:16 07:14 07:14 07:46 07:44 08:16 08:14 08:14 09:22 09:14 10:14 11:22 11:14 12:14 13:22 13:14 13:44 14:14 14:52 14:54 15:14 15:39 15:52 16:02 16:14 16:44 16:44 16:59 17:19 17:14 17:14 17:52 17:47   18:27 18:22 18:14   19:14   20:14   21:16      
17,3 .. Fót, Gyermekváros 05:05 05:45 06:05 06:05 06:30 06:53 06:50 07:18 07:15 07:15 07:48 07:45 08:18 08:15 08:15 09:23 09:15 10:15 11:23 11:15 12:15 13:23 13:15 13:45 14:15 14:53 14:55 15:15 15:40 15:53 16:03 16:15 16:45 16:45 17:00 17:20 17:15 17:15 17:53 17:48   18:28 18:23 18:15   19:15   20:15   21:17      
17,3 .. Fót, Gyermekváros 05:06 05:46 06:06 06:06 06:31 06:54 06:51 07:19 07:16 07:16 07:49 07:46 08:19 08:16 08:16 09:24 09:16 10:16 11:24 11:16 12:16 13:24 13:16 13:46 14:16 14:54 14:56 15:16 15:41 15:54 16:04 16:16 16:46 16:46 17:01 17:21 17:16 17:16 17:54 17:49   18:29 18:24 18:16   19:16   20:16   21:17      
17,9 .. Fót, Munkácsy M. u. 05:07 05:47 06:07 06:07 06:32 06:55 06:52 07:20 07:17 07:17 07:50 07:47 08:20 08:17 08:17 09:25 09:17 10:17 11:25 11:17 12:17 13:25 13:17 13:47 14:17 14:55 14:57 15:17 15:42 15:55 16:05 16:17 16:47 16:47 17:02 17:22 17:17 17:17 17:55 17:50   18:30 18:25 18:17   19:17   20:17   21:18      
19,1 .. Fót, Vízművek 05:09 05:49 06:09 06:09 06:34 06:57 06:54 07:22 07:19 07:19 07:52 07:49 08:22 08:19 08:19 09:27 09:19 10:19 11:27 11:19 12:19 13:27 13:19 13:49 14:19 14:57 14:59 15:19 15:44 15:57 16:07 16:19 16:49 16:49 17:04 17:24 17:19 17:19 17:57 17:52   18:32 18:27 18:19   19:19   20:19   21:20      
19,7 .. Fót, FÓTLIGET 05:10 05:50 06:10 06:10 06:35 06:58 06:55 07:23 07:20 07:20 07:53 07:50 08:23 08:20 08:20 09:28 09:20 10:20 11:28 11:20 12:20 13:28 13:20 13:50 14:20 14:58 15:00 15:20 15:45 15:58 16:08 16:20 16:50 16:50 17:05 17:25 17:20 17:20 17:58 17:53   18:33 18:28 18:20   19:20   20:20   21:21      
21,2 0,0 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 05:12 05:52 06:12 06:12 06:37 07:00 06:57 07:25 07:22 07:22 07:55 07:52 08:25 08:22 08:22 09:30 09:22 10:22 11:30 11:22 12:22 13:30 13:22 13:52 14:22 15:00 15:02 15:22 15:47 16:00 16:10 16:22 16:52 16:52 17:07 17:27 17:22 17:22 18:00 17:55   18:35 18:30 18:22   19:22   20:22   21:23      
21,9 0,0 Fót, AUCHAN bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |   | | |   |   |   |      
S 2,0 Fót, AUCHAN Áruház 05:18 05:58 S 06:18 S S S S S S S S 08:31 08:28 08:28 09:36 09:28 10:28 11:36 11:28 12:28 S S S 14:28 S S 15:28 S S S 16:28 S S S 17:33 17:28 17:28 S S   18:41 18:36 18:28   19:28   20:28   21:29      
21,9 0,0 Fót, AUCHAN bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |   | | |   |   |   |      
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                          
23,3 4,7 Budapest, Szántóföld u. 05:23 06:03 06:15 06:23 06:40 07:05 07:00 07:30 07:25 07:25 08:00 07:55 08:38 08:33 08:33 09:41 09:33 10:33 11:41 11:33 12:33 13:33 13:25 13:55 14:33 15:03 15:05 15:33 15:50 16:03 16:13 16:33 16:55 16:55 17:10 17:38 17:33 17:33 18:03 17:58   18:46 18:41 18:33   19:33   20:33   21:34      
24,5 .. Budapest, Juhos u. 05:25 06:05 06:17 06:25 06:42 07:07 07:02 07:32 07:27 07:27 08:02 07:57 08:40 08:35 08:35 09:43 09:35 10:35 11:43 11:35 12:35 13:35 13:27 13:57 14:35 15:05 15:07 15:35 15:52 16:05 16:15 16:35 16:57 16:57 17:12 17:40 17:35 17:35 18:05 18:00   18:48 18:43 18:35   19:35   20:35   21:36      
25,5 .. Budapest, Széchenyi tér 05:27 06:07 06:19 06:27 06:44 07:09 07:04 07:34 07:29 07:29 08:04 07:59 08:42 08:37 08:37 09:45 09:37 10:37 11:45 11:37 12:37 13:37 13:29 13:59 14:37 15:07 15:09 15:37 15:54 16:07 16:17 16:37 16:59 16:59 17:14 17:42 17:37 17:37 18:07 18:02   18:50 18:45 18:37   19:37   20:37   21:38      
26,8 .. Budapest, Árpád Kórház 05:30 06:10 06:22 06:30 06:47 07:14 07:07 07:39 07:32 07:32 08:09 08:02 08:47 08:40 08:40 09:48 09:40 10:40 11:48 11:40 12:40 13:40 13:32 14:02 14:40 15:10 15:12 15:40 15:57 16:10 16:20 16:40 17:02 17:02 17:17 17:45 17:40 17:40 18:10 18:05   18:53 18:48 18:40   19:40   20:40   21:40      
28,0 .. Budapest, Újpest-Központ 05:33 06:13 06:25 06:33 06:50 07:19 07:10 07:44 07:35 07:35 08:14 08:05 08:52 08:43 08:43 09:51 09:43 10:43 11:51 11:43 12:43 13:43 13:35 14:05 14:43 15:13 15:15 15:43 16:00 16:13 16:23 16:43 17:05 17:05 17:20 17:48 17:43 17:43 18:13 18:08   18:56 18:51 18:43   19:43   20:43   21:42      
28,5 .. Budapest, Újpest-Városkapu IV. ker. 05:35 06:15 o 06:35 06:52 07:21 07:12 07:46 07:37 07:37 08:16 08:07 08:54 08:45 08:45 09:53 09:45 10:45 11:53 11:45 12:45 13:45 13:37 14:07 14:45 15:15 15:17 15:45 16:02 16:15 16:25 16:45 17:07 17:07 17:22 17:50 17:45 17:45 18:15 18:10   18:58 18:53 18:45   19:45   20:45   21:44      

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor a Auchan áruház zárva tart, a vonal járatai az áruházi megállóhelyet nem érintik.
16 tanév tartama alatt munkanapokon,
87 nyári tanszünetben munakanapokon,
2 XII. 24-én nem közl.,
21 XII. 24-én Fót, aut. áll.-ig közl.,
22 XII. 24-én D.keszi, Okmányirodáig közl.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat