Navigáció átugrása
312

Budapest–Rád–Penc–Nézsa

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 312 3 M     312 9 M     312 13 M     312 15 M    
0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  07:05 14:55 17:15 18:55
0,9 .. Budapest, Károlyi István u. 07:08 14:58 17:18 18:58
1,3 .. Budapest, Zsilip utca 07:10 15:00 17:20 19:00
2,3 .. Budapest, Tungsram 07:13 15:03 17:23 19:03
2,9 .. Budapest, Fóti út 07:15 15:05 17:25 19:05
3,4 .. Budapest, Ungvári u. 07:16 15:06 17:26 19:06
3,8 .. Budapest, Bagaria u. 07:17 15:07 17:27 19:07
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
35,4 .. Rád, Nefelejcs u. 07:44 15:34 17:54 19:34
35,8 .. Rád, eszpresszó 07:45 15:35 17:55 19:35
36,5 .. Rád, Rákóczi u.32. 07:46 15:36 17:56 19:36
38,8 .. Penc, Rádi u. 11. 07:49 15:39 17:59 19:39
39,1 .. Penc, kh. 07:50 15:40 18:00 19:40
39,7 .. Penc, acsai elág. 07:52 15:42 18:02 19:42
39,7 .. Penc, acsai elág. 07:53 15:43 18:03 19:43
43,3 .. Keszeg, Kossuth u. 27. 07:58 15:48 18:08 19:48
43,8 .. Keszeg, ősagárdi elág. 07:59 15:49 18:09 19:49
44,3 .. Keszeg, ált. isk. 08:00 15:50 18:10 19:50
47,4 .. Alsópetényi elág. 08:04 15:54 18:14 19:54
S 2,5 Alsópetény, kh. S S S S
47,4 0,0 Alsópetényi elág. | | | |
49,7 .. Nézsa, Szondi u. 124. 08:07 15:57 18:17 19:57
50,2 .. Nézsa, gyógyszertár 08:08 15:58 18:18 19:58

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek