Navigáció átugrása
313

Budapest–Őrbottyán–Vácrátót–Püspökszilágy

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 313 1 A     313 3   2   313 5 M    
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  15:00 19:00 21:00
1,2 1,2 .. Budapest, Újpest-Központ 15:05 19:05 21:05
2,4 2,4 .. Budapest, Árpád Kórház 15:07 19:07 21:07
3,7 3,7 .. Budapest, Széchenyi tér 15:10 19:10 21:10
4,7 4,7 .. Budapest, Juhos u. 15:13 19:13 21:13
5,9 5,9 .. Budapest, Szántóföld u. 15:15 19:15 21:15
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
8,0 8,0 .. Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 15:17 19:17 21:17
9,5 9,5 .. Fót, FÓTLIGET | | |
10,1 10,1 .. Fót, Vízművek | | |
11,3 11,3 .. Fót, Munkácsy M. u. 15:21 19:21 21:21
11,9 11,9 .. Fót, Gyermekváros 15:23 19:23 21:23
12,5 12,5 .. Fót, Kossuth út 15:24 19:24 21:24
13,0 13,0 .. Fót, Dózsa Gy. út 15:25 19:25 21:25
17,6 17,6 .. Csomád, Ősz u. 15:32 19:32 21:32
18,6 18,6 .. Csomád, Verebeshegy u. 15:33 19:33 21:33
19,4 19,4 .. Csomád, József Attila u. 15:34 19:34 21:34
19,9 19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 15:35 19:35 21:35
S S 0,4 Csomád, kh. 15:36 19:36 21:36
S S 0,7 Csomád, Templom u. 15:37 19:37 21:37
S S 0,4 Csomád, kh. 15:38 19:38 21:38
19,9 19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 15:39 19:39 21:39
22,2 22,2 .. Őrbottyán, Kvassay telep 15:43 19:43 21:43
23,1 23,1 .. Őrbottyán, Református Gyermekotthon 15:45 19:45 21:45
23,8 23,8 .. Őrbottyán, csomádi elág. 15:46 19:46 21:46
S S 0,5 Őrbottyán, Rendőrőrs S S S
S S 1,1 Őrbottyán, posta S S S
S S 1,6 Őrbottyán, vá. bej. út S S S
S S 2,3 Őrbottyán, Hajós Alfréd u. S S S
S S 2,9 Őrbottyán, Béke u. S S S
S S 3,4 Őrbottyán, Rákóczi F. u. aut. ford. S S S
S S 2,9 Őrbottyán, Béke u. S S S
S S 2,3 Őrbottyán, Hajós Alfréd u. S S S
S S 1,6 Őrbottyán, vá. bej. út S S S
S S 1,1 Őrbottyán, posta S S S
S S 0,5 Őrbottyán, Rendőrőrs S S S
23,8 23,8 0,0 Őrbottyán, csomádi elág. | | |
24,0 24,0 .. Őrbottyán, vh. 15:47 19:47 21:47
24,5 24,5 .. Őrbottyán, Őrhegyi u. 15:48 19:48 21:48
25,4 25,4 .. Őrbottyán, téglagyár 15:50 19:50 21:50
27,1 27,1 .. Vácrátót, Alkotmány u. 75. 15:53 19:53 21:53
27,5 27,5 .. Vácrátót, Botanikus kert 15:54 19:54 21:54
27,9 27,9 .. Vácrátót, kh. 15:55 19:55 21:55
28,3 28,3 .. Vácrátót, művelődési ház 15:56 19:56 21:56
29,0 29,0 .. Vácrátót, Széchenyi u. 2. 15:57 19:57 21:57
30,5 30,5 .. Vácrátót, vá. bej. út 16:00 20:00 22:00
S 30,7 .. Vácdukai elág. 16:01 20:01 22:01
S 31,5 .. Vácduka, Kossuth u.137. 16:03 20:03 22:03
S 31,8 .. Vácduka, Kossuth u.105. 16:04 20:04 22:04
S 32,1 .. Vácduka, Kossuth u.73. 16:05 20:05 22:05
S 32,4 .. Vácduka, kh. 16:06 20:06 22:06
S 32,9 .. Vácduka, Nevelőotthon 16:07 20:07 22:07
S 33,4 .. Vácduka, kh. 16:08 20:08 22:08
S 33,7 .. Vácduka, Kossuth u.73. 16:09 20:09 22:09
S 34,0 .. Vácduka, Kossuth u.105. 16:10 20:10 22:10
S 34,3 .. Vácduka, Kossuth u.137. 16:11 20:11 22:11
S 35,1 .. Vácdukai elág. 16:13 20:13 22:13
32,1 36,8 .. Váchartyán, gépáll. 16:15 20:15 22:15
32,6 37,3 0,0 Váchartyán, vá. bej. út | | |
S S 0,8 Váchartyán, vá. S S S
S S 0,8 Váchartyán, vá. S S S
32,6 37,3 0,0 Váchartyán, vá. bej. út | | |
32,8 37,5 .. Váchartyán, ált.isk. 16:17 20:17 22:17
33,0 37,7 .. Váchartyán, kh. 16:18 20:18 22:18
33,6 38,3 .. Váchartyán, Gosztonyi-kastély 16:19 20:19 22:19
36,5 41,2 .. Kisnémedi, Rákóczi u. 1. 16:26 20:26 22:26
37,0 41,7 .. Kisnémedi, ált. isk. 16:27 20:27 22:27
38,3 43,0 .. Püspökszilágy, hull.gyűjt. 16:30 20:30 22:30
39,0 43,7 .. Püspökszilágy, Mogyorós u. 16:32 20:32 22:32
39,6 44,3 .. Püspökszilágy, ált. isk. 16:33 20:33 22:33

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 XII. 24-én nem közlekedik

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek