Navigáció átugrása
313

Budapest–Őrbottyán–Vácrátót–Püspökszilágy

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 313 1 A     313 3 A 2   313 5 M    
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  14:40 19:30 20:45
1,2 1,2 .. Budapest, Újpest-Központ 14:45 19:35 20:50
2,4 2,4 .. Budapest, Árpád Kórház 14:47 19:37 20:52
3,7 3,7 .. Budapest, Széchenyi tér 14:50 19:40 20:54
4,7 4,7 .. Budapest, Juhos u. 14:53 19:43 20:56
5,9 5,9 .. Budapest, Szántóföld u. | | 20:58
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
8,0 8,0 .. Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 14:57 19:47 21:02
9,5 9,5 .. Fót, FÓTLIGET | | |
10,1 10,1 .. Fót, Vízművek | | |
11,3 11,3 .. Fót, Munkácsy M. u. 15:01 19:51 21:06
11,9 11,9 .. Fót, Gyermekváros 15:03 19:53 21:08
12,5 12,5 .. Fót, Kossuth út 15:04 19:54 21:09
13,0 13,0 .. Fót, Dózsa Gy. út 15:05 19:55 21:10
17,6 17,6 .. Csomád, Ősz u. 15:12 20:02 21:17
18,6 18,6 .. Csomád, Verebeshegy u. 15:13 20:03 21:18
19,4 19,4 .. Csomád, József Attila u. 15:14 20:04 21:19
19,9 19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 15:15 20:05 21:20
S S 0,4 Csomád, kh. S S 21:21
S S 0,7 Csomád, Templom u. S S 21:22
S S 0,4 Csomád, kh. S S 21:23
19,9 19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 15:15 20:05 21:24
22,2 22,2 .. Őrbottyán, Barátság Tsz. 15:19 20:09 21:27
23,1 23,1 .. Őrbottyán, ref. gy.otthon 15:21 20:11 21:29
23,8 23,8 0,0 Őrbottyán, csomádi elág. 15:22 20:12 21:30
S S 0,5 Őrbottyán, orvosi rend. S S 21:31
S S 1,1 Őrbottyán, posta S S 21:32
S S 1,6 Őrbottyán, vá. bej. út S S 21:33
S S 2,3 Őrbottyán, Rákóczi út 140. S S 21:34
S S 2,9 Őrbottyán, Béke u. S S 21:35
S S 3,4 Őrbottyán, Rákóczi út 226. S S 21:36
S S 2,9 Őrbottyán, Béke u. S S |
S S 2,3 Őrbottyán, Rákóczi út 140. S S |
S S 1,6 Őrbottyán, vá. bej. út S S |
S S 1,1 Őrbottyán, posta S S |
S S 0,5 Őrbottyán, orvosi rend. S S |
23,8 23,8 0,0 Őrbottyán, csomádi elág. 15:22 20:12 |
24,0 24,0 .. Őrbottyán, vh. 15:23 20:13 21:42
24,5 24,5 .. Őrbottyán, Fő út 104. 15:24 20:14 21:43
25,4 25,4 .. Őrbottyán, téglagyár 15:26 20:16 21:45
27,1 27,1 .. Vácrátót, Alkotmány u. 75. 15:29 20:19 21:48
27,5 27,5 .. Vácrátót, Botanikus kert 15:30 20:20 21:49
27,9 27,9 .. Vácrátót, kh. 15:31 20:21 21:50
28,3 28,3 .. Vácrátót, művelődési ház 15:32 20:22 21:51
29,0 29,0 .. Vácrátót, Széchenyi u. 2. 15:33 20:23 21:52
30,5 30,5 .. Vácrátót, vá. bej. út 15:36 20:26 21:55
S 30,7 .. Vácdukai elág. 15:39 20:29 S
S 31,5 .. Vácduka, Kossuth u.137. 15:41 20:31 S
S 31,8 .. Vácduka, Kossuth u.105. 15:42 20:32 S
S 32,1 .. Vácduka, Kossuth u.73. 15:43 20:33 S
S 32,4 .. Vácduka, kh. 15:44 20:34 S
S 32,9 .. Vácduka, Nevelőotthon 15:45 20:35 S
S 33,4 .. Vácduka, kh. 15:46 20:36 S
S 33,7 .. Vácduka, Kossuth u.73. 15:47 20:37 S
S 34,0 .. Vácduka, Kossuth u.105. 15:48 20:38 S
S 34,3 .. Vácduka, Kossuth u.137. 15:49 20:39 S
S 35,1 .. Vácdukai elág. 15:51 20:41 S
32,1 36,8 0,0 Váchartyán, gépáll. 15:54 20:44 21:58
32,6 37,3 0,0 Váchartyán, vá. bej. út | | |
S S 0,8 Váchartyán, vá. S 20:46 S
S S 0,8 Váchartyán, vá. S 20:53 S
32,6 37,3 0,0 Váchartyán, vá. bej. út | | |
32,8 37,5 1,3 Váchartyán, ált.isk. 15:56 20:54 22:00
33,0 37,7 .. Váchartyán, kh. 15:57 20:55 22:01
33,6 38,3 .. Váchartyán, Gosztonyi-kastély 15:58 20:56 22:02
36,5 41,2 .. Kisnémedi, Rákóczi u. 1. 16:05 21:03 22:09
37,0 41,7 .. Kisnémedi, ált. isk. 16:06 21:04 22:10
38,3 43,0 .. Püspökszilágy, hull.gyűjt. 16:09 21:07 22:13
39,0 43,7 .. Püspökszilágy, Mogyorós u. 16:11 21:09 22:15
39,6 44,3 .. Püspökszilágy, ált. isk. 16:12 21:10 22:16

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 XII. 24-én nem közlekedik

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek