Navigáció átugrása
314

Vác - Vácduka - Vácrátót - Őrbottyán - Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 314 2 M     314 4 M     313 2 A     314 6 M     314 50 I     314 8 A     314 10 M     314 12 M     314 14       314 20   2   313 4   2  
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  03:50 05:05   05:50   07:50   10:50 12:50 15:20  
0,7 .. Vác, Honvéd u. 03:52 05:07   05:52   07:52   10:52 12:52 15:22  
1,3 0,0 Vác, Telep u. 03:53 05:08   05:53   07:53   10:53 12:53 15:23  
S 0,6 Vác, kórház S S   S   S   S 12:54 S  
1,3 1,2 Vác, Telep u. 03:53 05:08   05:53   07:53   10:53 12:55 15:23  
1,8 .. Vác, VOLÁN telep 03:54 05:09   05:54   07:54   10:54 12:56 15:24  
2,4 .. Vác, Alsóváros v.mh. 03:55 05:10   05:55   07:55   10:55 12:57 15:25  
2,7 .. Vác, Közúti Igazg. 03:56 05:11   05:56   07:56   10:56 12:58 15:26  
3,4 .. Vác - Máriaudvar 03:57 05:12   05:57   07:57   10:57 12:59 15:27  
3,8 .. Vác, ContiTech Hungaria 03:58 05:13   05:58   07:58   10:58 13:00 15:28  
6,3 .. Kláraháza 04:01 05:16   06:01   08:01   11:01 13:03 15:31  
8,6 .. Vácduka, Nevelőotthon 04:04 05:19 06:12 06:04   08:04 09:04 11:04 13:06 15:34 17:12
9,1 .. Vácduka, kh. 04:05 05:20 06:13 06:05   08:05 09:05 11:05 13:07 15:35 17:13
9,4 .. Vácduka, Kossuth u.73. 04:06 05:21 06:14 06:06   08:06 09:06 11:06 13:08 15:36 17:14
9,7 .. Vácduka, Kossuth u.105. 04:07 05:22 06:15 06:07   08:07 09:07 11:07 13:09 15:37 17:15
10,0 .. Vácduka, Kossuth u.137. 04:08 05:23 06:16 06:08   08:08 09:08 11:08 13:10 15:38 17:16
10,8 .. Vácdukai elág. 04:10 05:25 06:18 06:10   08:10 09:10 11:10 13:12 15:40 17:18
11,0 .. Vácrátót, vá. bej. út 04:11 05:26 06:19 06:11 06:31 08:11 09:11 11:11 13:13 15:41 17:19
12,5 .. Vácrátót, Széchenyi u. 2. 04:14 05:29 06:22 06:14 06:34 08:14 09:14 11:14 13:16 15:44 17:22
13,2 .. Vácrátót, művelődési ház 04:15 05:30 06:23 06:15 06:35 08:15 09:15 11:15 13:17 15:45 17:23
13,6 .. Vácrátót, kh. 04:16 05:31 06:24 06:16 06:36 08:16 09:16 11:16 13:18 15:46 17:24
14,0 .. Vácrátót, Botanikus kert 04:17 05:32 06:25 06:17 06:37 08:17 09:17 11:17 13:19 15:47 17:25
14,4 .. Vácrátót, Alkotmány u. 75. 04:18 05:33 06:26 06:18 06:38 08:18 09:18 11:18 13:20 15:48 17:26
15,8 .. Őrbottyán, üdülőtelep | | | | 06:40 | | | | | |
16,1 .. Őrbottyán, téglagyár 04:21 05:36 06:29 06:21 06:41 08:21 09:21 11:21 13:23 15:51 17:29
17,0 .. Őrbottyán, Őrhegyi u. 04:23 05:38 06:31 06:23 06:43 08:23 09:23 11:23 13:25 15:53 17:31
17,5 .. Őrbottyán, vh. 04:24 05:39 06:32 06:24 06:44 08:24 09:24 11:24 13:26 15:54 17:32
17,7 .. Őrbottyán, csomádi elág. 04:25 05:40 06:33 06:25 06:45 08:25 09:25 11:25 13:27 15:55 17:33
18,4 .. Őrbottyán, Református Gyermekotthon 04:26 05:41 06:34 06:26 06:46 08:26 09:26 11:26 13:28 15:56 17:34
19,3 .. Őrbottyán, Kvassay telep 04:28 05:43 06:36 06:28 06:48 08:28 09:28 11:28 13:30 15:58 17:36
21,6 0,0 Csomád, Táncsics u. 04:32 05:47 06:40 06:32 06:52 08:32 09:32 11:32 13:34 16:02 17:40
S 0,4 Csomád, kh. 04:33 05:48 06:41 06:33 06:53 08:33 09:33 11:33 13:35 16:03 17:41
S 0,7 Csomád, Templom u. 04:34 05:49 06:42 06:34 06:54 08:34 09:34 11:34 13:36 16:04 17:42
S 0,4 Csomád, kh. 04:35 05:50 06:43 06:35 06:55 08:35 09:35 11:35 13:37 16:05 17:43
21,6 0,0 Csomád, Táncsics u. | | | | | | | | | | |
22,1 .. Csomád, József Attila u. 04:37 05:52 06:45 06:37 06:57 08:37 09:37 11:37 13:39 16:07 17:45
22,9 .. Csomád, Verebeshegy u. 04:38 05:53 06:46 06:38 06:58 08:38 09:38 11:38 13:40 16:08 17:46
23,9 .. Csomád, Ősz u. 04:39 05:54 06:47 06:39 06:59 08:39 09:39 11:39 13:41 16:09 17:47
28,5 .. Fót, Dózsa Gy. út 04:46 06:01 06:54 06:46 07:06 08:46 09:46 11:46 13:48 16:16 17:54
29,0 .. Fót, Kossuth út 04:47 06:02 06:55 06:47 07:07 08:47 09:47 11:47 13:49 16:17 17:55
29,6 .. Fót, Gyermekváros (Benzinkút) 04:49 06:04 06:57 06:49 07:09 08:49 09:49 11:49 13:51 16:19 17:57
30,2 .. Fót, Munkácsy M. u. 04:50 06:05 06:58 06:51 07:11 08:50 09:50 11:50 13:52 16:20 17:58
33,5 .. Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 04:54 06:09 07:02 06:56 07:16 08:54 09:54 11:54 13:56 16:24 18:02
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                      
35,6 .. Budapest, Szántóföld u. 04:56 06:11 07:04 06:59 07:19 08:56 09:56 11:56 13:58 16:26 18:04
36,8 .. Budapest, Juhos u. 04:58 06:13 07:06 07:02 07:22 08:58 09:58 11:58 14:00 16:28 18:06
37,8 .. Budapest, Széchenyi tér 05:01 06:16 07:09 07:05 07:25 09:01 10:01 12:01 14:03 16:31 18:09
39,1 .. Budapest, Árpád Kórház 05:04 06:19 07:12 07:08 07:28 09:04 10:04 12:04 14:06 16:34 18:12
40,3 .. Budapest, Újpest-Központ 05:06 06:21 07:14 07:11 07:31 09:06 10:06 12:06 14:08 16:36 18:14
41,5 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 05:11 06:26 07:19 07:16 07:36 09:11 10:11 12:11 14:13 16:41 18:19

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 315 sz. mezőben található.
2 XII. 24-én nem közlekedik
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek