315

Budapest–Őrbottyán–Váchartyán–Püspökszilágy

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 315 1 I     314 1 M     316 1 M     315 101 M     314 113 A     314 3 M     314 115 A     314 5 M     315 5 M     314 13 M     315 7 M     316 7 N     314 7 16     313 1 A     315 11 M     316 11 M     314 9 M     314 117 A 2   315 9 M     316 13 M     314 11 M     313 3 A 2   313 5 M    
0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:50 06:25 06:30 06:45 07:30 07:50 09:30 10:00 11:15 13:30 14:20 14:30 14:40 14:40 16:15 16:35 17:00 17:20 17:30 18:20 19:10 19:30 20:45
1,2 .. Budapest, Újpest-Központ 05:55 06:30 06:35 06:50 07:35 07:55 09:35 10:05 11:20 13:35 14:25 14:35 14:45 14:45 16:20 16:40 17:05 17:25 17:35 18:25 19:15 19:35 20:50
2,4 .. Budapest, Árpád Kórház 05:57 06:32 06:37 06:52 07:37 07:57 09:37 10:07 11:22 13:37 14:27 14:37 14:47 14:47 16:22 16:42 17:07 17:27 17:37 18:27 19:17 19:37 20:52
3,7 .. Budapest, Széchenyi tér 05:59 06:35 06:40 06:55 07:40 08:00 09:40 10:10 11:25 13:40 14:30 14:40 14:50 14:50 16:25 16:45 17:10 17:30 17:40 18:30 19:20 19:40 20:54
4,7 .. Budapest, Juhos u. | 06:38 06:43 06:58 07:43 08:03 09:43 10:13 11:28 13:43 14:33 14:43 14:53 14:53 16:28 16:48 17:13 17:33 17:43 18:33 19:23 19:43 20:56
5,9 .. Budapest, Szántóföld u. 06:02 06:40 | 07:00 07:45 08:05 09:45 10:15 11:30 13:45 14:35 | 14:55 | 16:30 | 17:15 17:35 17:45 | 19:25 | 20:58
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                              
8,0 .. Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 06:05 06:42 06:47 07:02 07:47 08:07 09:47 10:17 11:33 13:47 14:38 14:47 14:57 14:57 16:33 16:52 17:17 17:37 17:48 18:37 19:27 19:47 21:02
11,3 .. Fót, Munkácsy M. u. | 06:46 06:51 07:06 07:51 08:11 09:51 10:21 11:37 13:51 14:42 | 15:01 15:01 16:37 16:56 17:21 17:41 17:52 18:41 19:31 19:51 21:06
11,9 .. Fót, Gyermekváros 06:09 06:48 06:53 07:08 07:53 08:13 09:53 10:23 11:39 13:53 14:44 14:52 15:03 15:03 16:39 16:58 17:23 17:43 17:54 18:43 19:33 19:53 21:08
12,5 .. Fót, Kossuth út 06:10 06:49 06:54 07:09 07:54 08:14 09:54 10:24 11:40 13:54 14:45 | 15:04 15:04 16:40 16:59 17:24 17:44 17:55 18:44 19:34 19:54 21:09
13,0 .. Fót, Dózsa Gy. út 06:11 06:50 06:55 07:10 07:55 08:15 09:55 10:25 11:41 13:55 14:46 | 15:05 15:05 16:41 17:00 17:25 17:45 17:56 18:45 19:35 19:55 21:10
17,6 .. Csomád, Ősz u. 06:15 06:57 07:02 07:17 08:02 08:22 10:02 10:32 11:48 14:02 14:53 | 15:12 15:12 16:48 17:07 17:32 17:52 18:03 18:51 19:42 20:02 21:17
18,6 .. Csomád, Verebeshegy u. 06:16 06:58 07:03 07:18 08:03 08:23 10:03 10:33 11:49 14:03 14:54 | 15:13 15:13 16:49 17:08 17:33 17:53 18:04 18:52 19:43 20:03 21:18
19,4 .. Csomád, József Attila u. 06:17 06:59 07:04 07:19 08:04 08:24 10:04 10:34 11:50 14:04 14:55 15:03 15:14 15:14 16:50 17:09 17:34 17:54 18:05 18:53 19:44 20:04 21:19
19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 06:18 07:00 07:05 07:20 08:05 08:25 10:05 10:35 11:51 14:05 14:56 15:04 15:15 15:15 16:51 17:10 17:35 17:55 18:06 18:54 19:45 20:05 21:20
S 0,4 Csomád, kh. S 07:01 S 07:21 S S S 10:36 11:52 14:06 14:57 S S S S S 17:36 S 18:07 S 19:46 S 21:21
S 0,7 Csomád, Templom u. S 07:02 S 07:22 S S S 10:37 11:53 14:07 14:58 S S S S S 17:37 S 18:08 S 19:47 S 21:22
S 0,4 Csomád, kh. S 07:03 S 07:23 S S S 10:38 11:54 14:08 14:59 S S S S S 17:38 S 18:09 S 19:48 S 21:23
19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 06:18 07:04 07:05 07:24 08:05 08:25 10:05 10:39 11:55 14:09 15:00 15:04 15:15 15:15 16:51 17:10 17:39 17:55 18:10 18:54 19:49 20:05 21:24
22,2 .. Őrbottyán, Barátság Tsz. 06:21 07:09 07:09 07:27 08:09 08:29 10:09 10:43 11:59 14:13 15:04 15:08 15:19 15:19 16:55 17:14 17:43 17:59 18:14 18:57 19:53 20:09 21:27
23,1 .. Őrbottyán, ref. gy.otthon 06:23 07:11 07:11 07:29 08:11 08:31 10:11 10:45 12:01 14:15 15:06 15:10 15:21 15:21 16:57 17:16 17:45 18:01 18:16 18:59 19:55 20:11 21:29
23,8 0,0 Őrbottyán, csomádi elág. 06:24 07:12 07:12 07:30 08:12 08:32 10:12 10:46 12:02 14:16 15:07 15:11 15:22 15:22 16:58 17:17 17:46 18:02 18:17 19:00 19:56 20:12 21:30
S 0,2 Őrbottyán, vh. S 07:13 S 07:31 08:13 08:33 10:13 10:47 S 14:17 S S 15:23 15:23 16:59 S 17:47 18:03 S S 19:57 20:13 S
S 0,7 Őrbottyán, Fő út 104. S 07:14 S 07:32 08:14 08:34 10:14 10:48 S 14:18 S S 15:24 15:24 17:00 S 17:48 18:04 S S 19:58 20:14 S
S 1,6 Őrbottyán, téglagyár S 07:16 S 07:34 08:16 08:36 10:16 10:50 S 14:20 S S 15:26 15:26 17:02 S 17:50 18:06 S S 20:00 20:16 S
S 1,9 Őrbottyán, üdülőtelep S   S 07:35         S   S S   S 17:03 S     S S   S S
S 1,6 Őrbottyán, téglagyár S   S 07:36         S   S S   S 17:04 S     S S   S S
S 0,7 Őrbottyán, Fő út 104. S   S 07:38         S   S S   S 17:06 S     S S   S S
S 0,2 Őrbottyán, vh. S   S 07:39         S   S S   S 17:07 S     S S   S S
23,8 0,0 Őrbottyán, csomádi elág. 06:24   07:12 |         12:02   15:07 15:11   S | 17:17     18:17 19:00   S 21:30
24,3 .. Őrbottyán, orvosi rend. 06:25   07:13 07:40         12:03   15:08 15:12   S 17:09 17:18     18:18 19:01   S 21:31
24,9 .. Őrbottyán, posta 06:26   07:14 07:41         12:04   15:09 15:13   S 17:10 17:19     18:19 19:02   S 21:32
25,4 .. Őrbottyán, vá. bej. út 06:27   07:15 07:42         12:05   15:10 15:14   S 17:11 17:20     18:20 19:03   S 21:33
26,1 .. Őrbottyán, Rákóczi út 140. 06:28   07:17 07:43         12:06   15:11 15:16   S 17:12 17:22     18:21 19:05   S 21:34
26,7 .. Őrbottyán, Béke u. 06:29   07:18 07:44         12:07   15:12 15:17   S 17:13 17:23     18:22 19:06   S 21:35
27,2 .. Őrbottyán, Rákóczi út 226. 06:30   07:19 07:45         12:08   15:13 15:18   S 17:14 17:24     18:23 19:07   S 21:36
32,3 .. Váchartyán, Veres Pálné u. o     o         12:14   15:20     S 17:21       18:30     S S
32,9 0,0 Váchartyán, kh.                 12:15   15:21     S 17:22       18:31     S S
S 0,2 Váchartyán, ált.isk.                 12:16   15:22     S 17:23       18:32     S S
S 0,7 Váchartyán, vá.                 12:17   15:23     15:56 17:24       18:33     20:46 S
S 0,7 Váchartyán, vá.                 12:18   15:24     15:57 17:25       18:34     20:53 S
S 0,2 Váchartyán, ált.isk.                 12:19   15:25     15:58 17:26       18:35     20:54 22:00
32,9 0,0 Váchartyán, kh.                 12:20   15:26     15:59 17:27       18:36     20:55 22:01
33,5 .. Váchartyán, Gosztonyi-kastély                 12:21   15:27     16:00 17:28       18:37     20:56 22:02
36,4 .. Kisnémedi, Rákóczi u. 1.                 12:27   15:34     16:07 17:35       18:44     21:03 22:09
36,9 .. Kisnémedi, ált. isk.                 12:28   15:35     16:08 17:36       18:45     21:04 22:10
38,2 .. Püspökszilágy, hull.gyűjt.                 12:30   15:38     16:11 17:39       18:48     21:07 22:13
38,9 .. Püspökszilágy, Mogyorós u.                 12:32   15:40     16:13 17:41       18:50     21:09 22:15
39,5 .. Püspökszilágy, ált. isk.                 12:33   15:41     16:14 17:42       18:51     21:10 22:16

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 tanév tartama alatt munkanapokon,
2 XII. 24-én nem közlekedik

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak leszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat