316

Budapest–Őrbottyán–Galgagyörk–Acsa–Bercel/Becske

Menetrend érvényessége: 2011.12.11 - 2012.08.31
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 316
1
M
316
7
N
316
11
M
316
13
M
0,0 .. Bp., Újpest Városkapu vá. XIII. ker. 06:30 14:30 16:35 18:15
1,2 .. Budapest, Újpest-központ 06:35 14:35 16:40 18:20
2,4 .. Budapest, Újpest, Árpád kórház 06:37 14:37 16:42 18:22
3,7 .. Budapest, R.palota, Széchenyi tér 06:40 14:40 16:45 18:25
4,7 .. Budapest, R.palota, Fóti út 06:43 14:43 16:48 18:28
5,9 .. Budapest, R.palota, Szántóföld út | | | |
.. .. BB szakaszhatár        
8,0 .. Fót, CORA elág. (Sikátorpuszta) 06:47 14:47 16:52 18:32
9,5 .. Fót, FÓTLIGET | | | |
10,1 .. Fót, Vízművek | | | |
11,3 .. Fót, Munkácsy M. u. 06:51 | 16:56 18:36
11,9 .. Fót, Gyermekváros 06:53 14:52 16:58 18:38
12,5 .. Fót, Kossuth út 06:54 | 16:59 18:39
13,0 .. Fót, Dózsa Gy. út 06:55 | 17:00 18:40
17,6 .. Csomád, Ősz u. 07:02 | 17:07 18:47
18,6 .. Csomád, Verebeshegy u. 07:03 | 17:08 18:48
19,4 .. Csomád, József Attila u. 07:04 15:03 17:09 18:49
19,9 .. Csomád, Táncsics u. 07:05 15:04 17:10 18:50
S 0,4 Csomád, kh. S S S S
S 0,7 Csomád, Templom u. S S S S
S 0,4 Csomád, kh. S S S S
19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 07:05 15:04 17:10 18:50
22,2 .. Őrbottyán, Barátság Tsz. 07:09 15:08 17:14 18:54
23,1 .. Őrbottyán, ref. gy.otthon 07:11 15:10 17:16 18:56
23,8 .. Őrbottyán, csomádi elág. 07:12 15:11 17:17 18:57
24,3 .. Őrbottyán, orvosi rend. 07:13 15:12 17:18 18:58
24,9 .. Őrbottyán, posta 07:14 15:13 17:19 18:59
25,4 .. Őrbottyán, vá. bej. út 07:15 15:14 17:20 19:00
26,1 .. Őrbottyán, Rákóczi út 140. 07:17 15:16 17:22 19:02
26,7 .. Őrbottyán, Béke u. 07:18 15:17 17:23 19:03
27,2 .. Őrbottyán, Rákóczi út 226. 07:19 15:18 17:24 19:04
31,7 .. Váckisújfalu, v.mh. 07:26 15:25 17:31 19:11
32,1 0,0 Váckisújfalu, Petőfi u. 07:27 15:26 17:32 19:12
S 3,1 Galgamácsa, gyógyszertár 07:31 S 17:36 S
S 3,5 Galgamácsa, művelődési ház 07:32 S 17:37 S
S 3,9 Galgamácsa, vá. 07:33 S 17:38 S
S 3,9 Galgamácsa, vá. 07:34 S 17:39 S
S 4,3 Galgamácsa, művelődési ház 07:35 S 17:40 S
S 4,7 Galgamácsa, gyógyszertár 07:36 S 17:41 S
35,6 5,4 Galgamácsa, fatelep 07:37 15:31 17:42 19:16
36,1 .. Galgamácsa, magtár 07:38 15:32 17:43 19:17
40,8 .. Galgagyörk, Dózsa Gy. u. 1. 07:44 15:38 17:49 19:23
41,5 .. Galgagyörk, Falujáró u. 40. 07:45 15:39 17:50 19:24
45,1 .. Püspökhatvan, kh. 07:50 15:44 17:55 19:29
45,6 .. Püspökhatvan, szeszfőzde 07:52 15:46 17:57 19:31
48,7 0,0 Acsa, v. átj. 07:56 15:51 18:01 19:35
S 0,5 Acsa, Kossuth út 52. S S 18:02 S
S 0,7 Acsa, kh. S S 18:03 S
S 1,4 Acsa, aut. ford. S S 18:04 S
S 0,7 Acsa, kh. S S 18:05 S
S 0,5 Acsa, Kossuth út 52. S S 18:06 S
48,7 0,0 Acsa, v. átj. 07:56 15:51 18:07 19:35
49,3 .. Acsa-Erdőkürt vá. 07:57 15:52 18:08 19:36
54,8 .. Galgaguta, emlékpark 08:04 15:59 18:15 19:43
55,2 0,0 Galgaguta, berceli elág. 08:05 16:00 18:16 19:44
S 1,9 Bercel, FHP Motor gyár 08:07 16:03 18:18 19:46
S 2,4 Bercel, vanyarci elág. 08:08 16:04 18:19 19:47
S 3,1 Bercel, kisáruház 08:10 16:05 18:21 19:49
S 2,4 Bercel, vanyarci elág. o o 18:23 o
S 1,9 Bercel, FHP Motor gyár     18:24  
55,2 0,0 Galgaguta, berceli elág.     18:26  
55,6 .. Galgaguta, Kossuth u. 116.     18:27  
58,1 .. Nógrádkövesd, iskola     18:30  
58,8 .. Nógrádkövesd, vá.     18:32  
60,6 .. Becske, v.mh.bej.út     o  
62,4 .. Becske, nógrádkövesdi eá.        
64,9 .. Szandai kőbányai elág.        
66,5 .. Bercel, sportpálya        
67,3 .. Bercel, kisáruház        

Jelmagyarázat

A vonal járatai Bp. közigazgatási határán belül a Bp.-bérlettel (BB) igénybevehetőek.
15 hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napokon

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl