Navigáció átugrása
320

Mogyoród - Fót - Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 320 2 M     alacsonypadlós járat 320 4 M     317 2 I     317 102 T     320 10 I     alacsonypadlós járat 320 110 T     alacsonypadlós járat 320 12 I     320 112 T     320 14 I     320 114 T     320 216 90     320 20 M    
0,0 Mogyoród, HÉV áll. 04:30 05:30 06:25 06:25 06:35 06:35 06:55 06:55 07:35 07:35 07:55 19:40
0,7 Mogyoród, Szadai elág. 04:32 05:32 06:27 06:27 06:37 06:37 06:57 06:57 07:37 07:37 07:57 19:42
1,4 Mogyoród, Ring fogadó 04:33 05:33 06:28 06:28 06:38 06:38 06:58 06:58 07:38 07:38 07:58 19:43
2,1 Mogyoród, Újfalu 04:35 05:35 06:30 06:30 06:40 06:40 07:00 07:00 07:40 07:40 08:00 19:45
2,7 Mogyoród, patak híd 04:36 05:36 06:31 06:31 06:41 06:41 07:01 07:01 07:41 07:41 08:01 19:46
3,2 Mogyoród, Mázsa tér 04:37 05:37 06:32 06:32 06:42 06:42 07:02 07:02 07:42 07:42 08:02 19:47
3,8 Mogyoród, Mátyás király út 04:39 05:39 06:34 06:34 06:44 06:44 07:04 07:04 07:44 07:44 08:04 19:49
5,6 Fót, Kézműipari Váll. 04:41 05:41 06:36 06:36 06:46 06:46 07:06 07:06 07:46 07:46 08:06 19:51
5,9 Fót, Vörösmarty u. 04:42 05:42 06:37 06:37 06:47 06:47 07:07 07:07 07:47 07:47 08:07 19:52
6,4 Fót, Gyermekváros (Templom) 04:43 05:43 06:38 06:38 06:48 06:48 07:08 07:08 07:48 07:48 08:08 19:53
6,4 Fót, Gyermekváros (Benzinkút) 04:43 05:43 06:40 06:38 06:50 06:48 07:10 07:08 07:50 07:48 08:08 19:53
7,0 Fót, Munkácsy M. u. 04:44 05:44 | | 06:51 06:49 07:11 07:09 07:51 07:49 08:09 19:54
8,2 Fót, Vízművek 04:46 05:46 | | 06:53 06:51 07:13 07:11 07:53 07:51 08:11 19:56
8,8 Fót, FÓTLIGET 04:47 05:47 | | 06:57 06:52 07:17 07:12 07:57 07:52 08:12 19:57
10,3 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 04:49 05:49 06:46 06:44 07:02 06:54 07:22 07:14 08:02 07:54 08:14 19:59
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                        
12,4 Budapest, Szántóföld u. 04:52 05:52 06:55 06:50 07:08 06:57 07:28 07:17 08:08 07:57 08:17 20:02
13,6 Budapest, Juhos u. 04:54 05:54 06:58 06:52 07:10 06:59 07:30 07:19 08:10 07:59 08:19 20:04
14,6 Budapest, Széchenyi tér 04:56 05:56 07:01 06:54 07:12 07:01 07:32 07:21 08:12 08:01 08:21 20:06
15,9 Budapest, Árpád Kórház 04:59 05:59 07:07 06:57 07:17 07:04 07:37 07:24 08:17 08:04 08:24 20:09
17,1 Budapest, Újpest-Központ 05:02 06:02 07:12 07:00 07:22 07:07 07:42 07:27 08:22 08:07 08:27 20:12
18,3 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 05:07 06:07 07:17 07:05 07:27 07:12 07:47 07:32 08:27 08:12 08:32 20:17

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
90 április 6 - szeptember 29. között szabad- és munkaszüneti napokon

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek