320

Mogyoród–Fót–Budapest

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 - 2014.10.23
Besorolás: E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 320
2
M
320
4
M
317
2
M
320
6
M
320
8
16
320
10
M
320
12
M
320
14
M
0,0 Mogyoród, EGIS telep         06:53      
1,4 Mogyoród, HÉV áll. 04:35 05:35 06:26 06:40 06:55 07:35 16:05 17:35
2,1 Mogyoród, Szadai elág. 04:37 05:37 06:27 06:42 06:57 07:37 16:07 17:37
2,8 Mogyoród, Ring fogadó 04:38 05:38 06:28 06:44 06:59 07:39 16:08 17:38
3,5 Mogyoród, Újfalu 04:40 05:40 06:30 06:46 07:01 07:41 16:10 17:40
4,1 Mogyoród, patak híd 04:41 05:41 06:32 06:47 07:02 07:42 16:11 17:41
4,6 Mogyoród, Mázsa tér 04:42 05:42 06:34 06:48 07:03 07:43 16:12 17:42
5,2 Mogyoród, Mátyás kir. u. a. f. 04:44 05:44 06:36 06:51 07:06 07:46 16:14 17:44
7,0 Fót, Kézműipari Váll. 04:46 05:46 | 06:54 07:09 07:49 16:16 17:46
7,3 Fót, Vörösmarty u. 04:47 05:47 | 06:55 07:10 07:50 16:17 17:47
7,8 Fót, Gyermekváros 04:49 05:49 06:41 06:57 07:12 07:52 16:19 17:49
7,8 Fót, Gyermekváros 04:49 05:49 06:41 06:57 07:12 07:52 16:19 17:49
8,4 Fót, Munkácsy M. u. 04:50 05:50 | 06:58 07:13 07:53 16:20 17:50
9,6 Fót, Vízművek 04:52 05:52 | 07:00 07:15 07:55 16:22 17:52
10,2 Fót, FÓTLIGET 04:53 05:54 | 07:02 07:17 07:57 16:24 17:54
11,7 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 04:55 05:56 06:46 07:04 07:19 07:59 16:26 17:56
.. BB szakaszhatár                
13,8 Budapest, R.palota, Szántóföld út 04:58 05:59 06:53 07:07 07:22 08:02 16:29 17:59
15,0 Budapest, R.palota, Fóti út 05:00 06:01 | 07:09 07:24 08:04 16:31 18:01
16,0 Budapest, R.palota, Széchenyi tér 05:02 06:04 06:58 07:12 07:27 08:07 16:34 18:04
17,3 Budapest, Újpest, Árpád kórház 05:05 06:07 | 07:15 07:30 08:10 16:37 18:07
18,5 Budapest, Újpest-központ 05:07 06:09 07:03 07:17 07:32 08:12 16:39 18:09
19,0 Bp., Újpest Városkapu vá. IV. ker. 05:09 06:11 07:05 07:19 07:34 08:14 16:41 18:11

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.
16 tanév tartama alatt munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
E Elővárosi járat