320

Mogyoród–Fót–Budapest

Menetrend érvényessége: 2016.05.07 - 2016.12.10
Besorolás: E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 320 2 M     alacsonypadlós járat 320 4 M     alacsonypadlós járat 317 2 M     320 10 M     320 12 M     alacsonypadlós járat 320 14 M     alacsonypadlós járat
0,0 Mogyoród, HÉV áll. 04:35 05:35 06:25 06:35 06:55 07:35
0,7 Mogyoród, Szadai elág. 04:37 05:37 06:27 06:37 06:57 07:37
1,4 Mogyoród, Ring fogadó 04:38 05:38 06:28 06:38 06:58 07:38
2,1 Mogyoród, Újfalu 04:40 05:40 06:30 06:40 07:00 07:40
2,7 Mogyoród, patak híd 04:41 05:41 06:31 06:41 07:01 07:41
3,2 Mogyoród, Mázsa tér 04:42 05:42 06:32 06:42 07:02 07:42
3,8 Mogyoród, Mátyás király u. 04:44 05:44 06:34 06:44 07:04 07:44
5,6 Fót, Kézműipari Váll. 04:46 05:46 | 06:46 07:06 07:46
5,9 Fót, Vörösmarty u. 04:47 05:47 | 06:47 07:07 07:47
6,4 Fót, Gyermekváros 04:48 05:48 06:38 06:48 07:08 07:48
7,0 Fót, Munkácsy M. u. 04:49 05:49 | 06:49 07:09 07:49
8,2 Fót, Vízművek 04:51 05:51 | 06:51 07:11 07:51
8,8 Fót, FÓTLIGET 04:52 05:52 | 06:52 07:12 07:52
10,3 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 04:55 05:55 06:45 06:55 07:15 07:55
.. Budapest-bérlet szakaszhatár            
12,4 Budapest, R.palota, Szántóföld út 04:59 05:59 06:53 06:59 07:19 07:59
13,6 Budapest, R.palota, Fóti út 05:01 06:01 | 07:01 07:21 08:01
14,6 Budapest, R.palota, Széchenyi tér 05:04 06:04 06:58 07:04 07:24 08:04
15,9 Budapest, Újpest, Árpád kórház 05:07 06:07 | 07:07 07:27 08:07
17,1 Budapest, Újpest-központ 05:09 06:09 07:03 07:09 07:29 08:09
18,3 Bp., Újpest Városkapu vá. XIII. ker. 05:14 06:14 07:08 07:14 07:34 08:14

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
E Elővárosi járat

Irány a Hungaroring!

Új menetrendszerinti járatok Budapest és Mogyoród között