320

Mogyoród–Fót–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 320 2 M     alacsonypadlós járat 320 4 M     317 2 I     317 102 T     320 10 I     alacsonypadlós járat 320 110 T     alacsonypadlós járat 320 12 I     320 112 T     320 14 I     alacsonypadlós járat 320 114 T     alacsonypadlós járat
0,0 Mogyoród, HÉV áll. 04:30 05:30 06:25 06:25 06:35 06:35 06:55 06:55 07:35 07:35
0,7 Mogyoród, Szadai elág. 04:32 05:32 06:27 06:27 06:37 06:37 06:57 06:57 07:37 07:37
1,4 Mogyoród, Ring fogadó 04:33 05:33 06:28 06:28 06:38 06:38 06:58 06:58 07:38 07:38
2,1 Mogyoród, Újfalu 04:35 05:35 06:30 06:30 06:40 06:40 07:00 07:00 07:40 07:40
2,7 Mogyoród, patak híd 04:36 05:36 06:31 06:31 06:41 06:41 07:01 07:01 07:41 07:41
3,2 Mogyoród, Mázsa tér 04:37 05:37 06:32 06:32 06:42 06:42 07:02 07:02 07:42 07:42
3,8 Mogyoród, Mátyás király út 04:39 05:39 06:34 06:34 06:44 06:44 07:04 07:04 07:44 07:44
5,6 Fót, Kézműipari Váll. 04:41 05:41 06:36 06:36 06:46 06:46 07:06 07:06 07:46 07:46
5,9 Fót, Vörösmarty u. 04:42 05:42 06:37 06:37 06:47 06:47 07:07 07:07 07:47 07:47
6,4 Fót, Gyermekváros 04:43 05:43 06:38 06:38 06:48 06:48 07:08 07:08 07:48 07:48
6,4 Fót, Gyermekváros 04:43 05:43 06:40 06:38 06:50 06:48 07:10 07:08 07:50 07:48
7,0 Fót, Munkácsy M. u. 04:44 05:44 | | 06:51 06:49 07:11 07:09 07:51 07:49
8,2 Fót, Vízművek 04:46 05:46 | | 06:53 06:51 07:13 07:11 07:53 07:51
8,8 Fót, FÓTLIGET 04:47 05:47 | | 06:54 06:52 07:14 07:12 07:54 07:52
10,3 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 04:49 05:49 06:46 06:44 06:56 06:54 07:16 07:14 07:56 07:54
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                    
12,4 Budapest, Szántóföld u. 04:52 05:52 06:55 06:50 07:02 06:57 07:22 07:17 08:02 07:57
13,6 Budapest, Juhos u. 04:54 05:54 06:58 06:52 07:05 06:59 07:25 07:19 08:05 07:59
14,6 Budapest, Széchenyi tér 04:56 05:56 07:01 06:54 07:08 07:01 07:28 07:21 08:08 08:01
15,9 Budapest, Árpád Kórház 04:59 05:59 07:07 06:57 07:14 07:04 07:34 07:24 08:14 08:04
17,1 Budapest, Újpest-Központ 05:02 06:02 07:12 07:00 07:19 07:07 07:39 07:27 08:19 08:07
18,3 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 05:07 06:07 07:17 07:05 07:24 07:12 07:44 07:32 08:24 08:12

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
E Elővárosi járat