Navigáció átugrása
372

Vác–Sződliget–M2–Fót

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 372 1 I    
0,0 Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  07:35
0,7 Vác, Honvéd u. 07:37
1,5 Vác, Földváry tér 07:39
2,5 Vác, LIDL, Hétkápolna 07:40
3,0 Vác, hajógyár 07:41
3,7 Vác, gumigyár 07:43
5,1 Vác, (Sződliget) Harcsa u. 07:45
5,8 Sződliget, sződi elág. 07:46
6,8 Sződliget, Szt.István u. 07:48
7,2 Sződ-Sződliget, v.mh. 07:49
23,9 Fót, Keleti Márton u. 08:08
24,4 Fót, Győrffy út 9-11. 08:09
25,3 Fót, Kossuth út 08:11
25,9 Fót, Gyermekváros 08:12

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat