Navigáció átugrása
331

Vác–Nógrád–Diósjenő

Menetrend érvényessége: 2017.04.15 -
Besorolás: R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 331 1 M     331 3 O     331 5 M     331 7 N     331 9 N     331 19 M     331 11 M     331 101 M     331 13 M     331 15 M    
Budapest-Nyugati   05:41   10:11 14:07 14:07 15:41 16:41 18:11  
Vác   06:24   10:54 14:32 14:32 16:24 17:24 18:54  
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:50 06:35 06:55 11:05 14:45 14:45 16:35 17:35 19:05 22:35
1,8 .. Vác, autójavító 05:52 06:37 06:57 11:07 14:48 14:48 16:38 17:38 19:08 22:37
2,4 .. Vác, Oktatási Centrum 05:53 06:38 06:58 11:08 14:49 14:49 16:39 17:39 19:09 22:38
3,3 .. Vác, DDC főbejárat 05:55 06:40 07:00 11:10 14:51 14:51 16:41 17:41 19:11 22:40
4,8 .. Vác, transzf. áll. 05:57 06:42 07:02 11:12 14:54 14:54 16:44 17:44 19:14 22:42
6,2 .. Vác, Diósvölgy 05:59 06:44 07:04 11:14 14:56 14:56 16:46 17:46 19:16 22:44
7,9 .. Sejcei elág. 06:01 06:46 07:06 11:16 14:59 14:59 16:49 17:49 19:19 22:46
9,8 .. Szendehely-Katalinpuszta 06:03 06:48 07:08 11:18 15:01 15:01 16:51 17:51 19:21 22:48
11,5 .. Szendehely, ált. isk. 06:05 06:50 07:10 11:20 15:03 15:03 16:53 17:53 19:23 22:50
Budapest, Újpest Városkapu       10:30     16:00 17:00 18:30 21:50
Szendehely, ált. isk.       11:15     16:45 17:45 19:15 22:45
11,5 .. Szendehely, ált. isk. 06:05 06:50 07:10 11:20 15:03 15:03 16:53 17:53 19:23 22:50
12,8 .. Szendehely-Kapáskút 06:07 06:52 07:12 11:22 15:05 15:05 16:55 17:55 19:25 22:52
14,6 .. Nőtincsi elág. 06:09 06:54 07:14 11:24 15:07 15:07 16:57 17:57 19:27 22:54
16,9 .. Berkenyei elág. 06:12 06:57 07:17 11:27 15:10 15:10 17:00 18:00 19:30 22:57
20,0 0,0 Nógrád, eszpresszó 06:16 07:01 07:21 11:31 15:14 15:14 17:04 18:04 19:34 23:01
S 1,2 Nógrád, vá. S 07:03 07:23 11:33 15:16 S 17:06 18:06 19:36 23:03
S 1,2 Nógrád, vá. S 07:04 07:24 11:34 15:17 S 17:07 18:07 19:37 23:04
20,8 2,4 Nógrád, Mátyás király út 1. 06:18 07:06 07:26 11:36 15:19 15:16 17:09 18:09 19:39 23:06
23,2 .. Diósjenői elág. 06:21 07:09 07:29 11:39 15:22 15:19 17:12 18:12 19:42 23:09
24,0 .. Diósjenő, újtelep 06:22 07:10 07:30 11:40 15:23 15:20 17:13 18:13 19:43 23:10
24,4 .. Diósjenő, Szabadság út 06:23 07:11 07:31 11:41 15:24 15:21 17:14 18:14 19:44 23:11
25,1 .. Diósjenő, Arany J. út 06:24 07:12 07:32 11:42 15:25 15:22 17:15 18:15 19:45 23:12

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat

Hírek