Navigáció átugrása
331

Vác–Nógrád–Diósjenő

Menetrend érvényessége: 2017.08.21 -
Besorolás: R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 331 1 M     331 3 O     331 5 M     331 7 N     331 9 N     331 19 M     331 11 M     331 101 M     331 13 M     331 15 M    
Budapest-Nyugati   05:41   10:11 14:07 14:07 15:41 16:41 18:11  
Vác   06:24   10:54 14:32 14:32 16:24 17:24 18:54  
0,0 0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:50 06:30 06:55 11:05 14:45 14:45 16:35 17:35 19:05 22:35
1,8 1,8 .. Vác, autójavító 05:52 06:32 06:57 11:07 14:48 14:48 16:38 17:38 19:08 22:37
2,4 2,4 .. Vác, Oktatási Centrum 05:53 06:33 06:58 11:08 14:49 14:49 16:39 17:39 19:09 22:38
3,3 3,3 .. Vác, DDC főbejárat 05:55 06:35 07:00 11:10 14:51 14:51 16:41 17:41 19:11 22:40
4,8 4,8 .. Vác, transzf. áll. 05:57 06:37 07:02 11:12 14:54 14:54 16:44 17:44 19:14 22:42
6,2 6,2 .. Vác, Diósvölgy 05:59 06:39 07:04 11:14 14:56 14:56 16:46 17:46 19:16 22:44
7,9 7,9 .. Sejcei elág. 06:01 06:41 07:06 11:16 14:59 14:59 16:49 17:49 19:19 22:46
9,8 9,8 .. Szendehely-Katalinpuszta 06:03 06:43 07:08 11:18 15:01 15:01 16:51 17:51 19:21 22:48
11,5 11,5 .. Szendehely, ált. isk. 06:05 06:45 07:10 11:20 15:03 15:03 16:53 17:53 19:23 22:50
Budapest, Újpest Városkapu       10:30     16:00 17:00 18:30 21:50
Szendehely, ált. isk.       11:15     16:45 17:45 19:15 22:45
11,5 11,5 .. Szendehely, ált. isk. 06:05 06:45 07:10 11:20 15:03 15:03 16:53 17:53 19:23 22:50
12,8 12,8 .. Szendehely-Kapáskút 06:07 06:47 07:12 11:22 15:05 15:05 16:55 17:55 19:25 22:52
14,6 14,6 .. Nőtincsi elág. 06:09 06:49 07:14 11:24 15:07 15:07 16:57 17:57 19:27 22:54
16,9 16,9 0,0 Berkenyei elág. | | | | | 15:10 | | | |
S S 0,7 Berkenye, Ifjúság út 06:13 06:53 07:18 11:28 15:11 S 17:01 18:01 19:31 22:58
S S 0,7 Berkenye, Ifjúság út 06:14 06:54 07:19 11:29 15:12 S 17:02 18:02 19:32 22:59
16,9 16,9 0,0 Berkenyei elág. 06:15 06:55 07:20 11:30 15:13 15:10 17:03 18:03 19:33 23:00
20,0 20,0 .. Nógrád, eszpresszó 06:19 06:59 07:24 11:34 15:17 15:14 17:07 18:07 19:37 23:04
S 21,2 .. Nógrád, vá. S 07:01 07:26 11:36 15:19 S 17:09 18:09 19:39 23:06
S 21,2 .. Nógrád, vá. S 07:02 07:27 11:37 15:20 S 17:10 18:10 19:40 23:07
20,8 22,4 .. Nógrád, Mátyás király út 1. 06:21 07:04 07:29 11:39 15:22 15:16 17:12 18:12 19:42 23:09
23,2 24,8 .. Diósjenői elág. 06:24 07:07 07:32 11:42 15:25 15:19 17:15 18:15 19:45 23:12
24,0 25,6 .. Diósjenő, újtelep 06:25 07:08 07:33 11:43 15:26 15:20 17:16 18:16 19:46 23:13
24,4 26,0 .. Diósjenő, Szabadság út 06:26 07:09 07:34 11:44 15:27 15:21 17:17 18:17 19:47 23:14
25,1 26,7 .. Diósjenő, Arany J. út 06:27 07:10 07:35 11:45 15:28 15:22 17:18 18:18 19:48 23:15

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat