Navigáció átugrása
331

Diósjenő–Nógrád–Vác

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 331 102 N     331 2 M     331 4 M     331 106 I     331 206 T     331 6 I     331 8 O     331 10 M     331 12 N     331 14 M     331 20 M     331 16 M     331 18 M    
0,0 0,0 .. Diósjenő, Arany J. út 04:25 04:30 05:25   06:30 06:35 07:15 08:10 12:10 15:35 16:10 17:20 20:25
0,7 0,7 .. Diósjenő, Szabadság út 04:27 04:32 05:27   06:32 06:37 07:17 08:12 12:12 15:36 16:11 17:21 20:26
1,1 1,1 .. Diósjenő, újtelep 04:28 04:33 05:28 06:30 06:33 06:38 07:18 08:13 12:13 15:37 16:12 17:22 20:27
1,9 1,9 .. Diósjenői elág. 04:30 04:35 05:30 06:32 06:35 06:40 07:20 08:15 12:15 15:38 16:13 17:23 20:28
4,3 4,3 .. Nógrád, Mátyás király út 1. 04:33 04:38 05:33 06:36 06:39 06:44 07:24 08:19 12:19 15:41 16:16 17:26 20:31
S 5,5 .. Nógrád, vá. 04:35 S 05:35 06:38 06:41 S 07:26 08:21 12:21 15:43 16:18 17:28 20:33
S 5,5 .. Nógrád, vá. 04:36 S 05:36 06:39 06:42 S 07:27 08:22 12:22 15:44 16:19 17:29 20:34
5,1 6,7 .. Nógrád, eszpresszó 04:38 04:40 05:38 06:41 06:44 06:46 07:29 08:24 12:24 15:46 16:21 17:31 20:36
8,2 9,8 0,0 Berkenyei elág. | 04:46 | | | 06:52 | | | | | | |
S S 0,7 Berkenye, Ifjúság út 04:44 S 05:44 06:47 06:50 S 07:35 08:30 12:30 15:51 16:26 17:36 20:41
S S 0,7 Berkenye, Ifjúság út 04:45 S 05:45 06:48 06:51 S 07:36 08:31 12:31 15:52 16:27 17:37 20:42
8,2 9,8 0,0 Berkenyei elág. 04:46 04:46 05:46 06:49 06:52 06:52 07:37 08:32 12:32 15:53 16:28 17:38 20:43
10,5 12,1 .. Nőtincsi elág. 04:49 04:49 05:49 06:53 06:56 06:56 07:41 08:36 12:36 15:56 16:31 17:41 20:46
12,3 13,9 .. Szendehely-Kapáskút 04:51 04:51 05:51 06:55 06:58 06:58 07:43 08:38 12:38 15:58 16:33 17:43 20:48
13,6 15,2 .. Szendehely, ált. isk. 04:53 04:53 05:53 06:57 07:00 07:00 07:45 08:40 12:40 16:00 16:35 17:45 20:50
Szendehely, ált. isk. 04:57 04:57 06:02 07:17 07:17 07:17 07:47 08:47 12:47   16:47    
Budapest, Újpest Városkapu 05:40 05:40 06:45 08:05 08:05 08:05 08:30 09:30 13:30   17:30    
13,6 15,2 .. Szendehely, ált. isk. 04:53 04:53 05:53 06:57 07:00 07:00 07:45 08:40 12:40 16:00 16:35 17:45 20:50
15,3 16,9 .. Szendehely-Katalinpuszta 04:55 04:55 05:55 06:59 07:02 07:02 07:47 08:42 12:42 16:02 16:37 17:47 20:52
17,2 18,8 .. Sejcei elág. 04:57 04:57 05:57 07:01 07:04 07:04 07:49 08:44 12:44 16:04 16:39 17:49 20:54
18,9 20,5 .. Vác, Diósvölgy 04:59 04:59 05:59 07:04 07:07 07:07 07:52 08:47 12:47 16:06 16:41 17:51 20:56
20,3 21,9 .. Vác, transzf. áll. 05:01 05:01 06:01 07:06 07:09 07:09 07:54 08:49 12:49 16:08 16:43 17:53 20:58
21,8 23,4 .. Vác, DDC főbejárat 05:03 05:03 06:03 07:09 07:12 07:12 07:57 08:52 12:52 16:10 16:45 17:55 21:00
22,7 24,3 .. Vác, Oktatási Centrum 05:05 05:05 06:05 07:11 07:14 07:14 07:59 08:54 12:54 16:12 16:47 17:57 21:02
23,3 24,9 .. Vác, autójavító 05:06 05:06 06:06 07:12 07:15 07:15 08:00 08:55 12:55 16:13 16:48 17:58 21:03
25,1 26,7 .. Vác, aut. áll. 05:08 05:08 06:08 07:15 07:18 07:18 08:03 08:58 12:58 16:15 16:50 18:00 21:05
Vác 05:28 05:28 06:28 07:28 07:28 07:28 08:28 09:28 13:28 16:28 17:02   21:32
Budapest-Nyugati 05:54 05:54 09:54 07:54 07:54 07:54 08:54 09:54 13:54 16:54 17:44   22:14

Jelmagyarázat


munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat

Hírek

Hírek