Navigáció átugrása
329

Vác–Felsőpetény–Rétság

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 3334   M     329 9       alacsonypadlós járat 329 11 V     alacsonypadlós járat 329 17 A     alacsonypadlós járat 329 15 M     alacsonypadlós járat 329 21   2  
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    09:20 14:25 17:05 17:35 22:40
1,8 .. Vác, autójavító   09:23 14:28 17:08 17:38 22:42
2,4 .. Vác, Oktatási Centrum   09:24 14:29 17:09 17:39 22:43
3,3 .. Vác, DDC főbejárat   09:26 14:31 17:11 17:41 22:45
4,8 .. Vác, transzf. áll.   09:29 14:34 17:14 17:44 22:47
6,2 .. Vác, Diósvölgy   09:31 14:36 17:16 17:46 22:49
7,9 .. Sejcei elág.   09:34 14:39 17:19 17:49 22:51
9,8 .. Szendehely-Katalinpuszta   09:36 14:41 17:21 17:51 22:53
11,5 .. Szendehely, ált. isk.   09:38 14:43 17:23 17:53 22:55
Budapest, Újpest Városkapu            
Szendehely, ált. isk.            
11,5 .. Szendehely, ált. isk.   09:38 14:43 17:23 17:53 22:55
12,8 .. Szendehely-Kapáskút   09:40 14:45 17:25 17:55 22:57
14,6 .. Nőtincsi elág.   09:42 14:47 17:27 17:57 22:59
16,5 .. Nőtincs, Rózsa u.   09:45 14:50 17:30 18:00 23:02
16,9 .. Nőtincs, Fölvég   09:46 14:51 17:31 18:01 23:03
17,3 .. Nőtincs, kastély   09:47 14:52 17:32 18:02 23:04
17,6 .. Nőtincs, Templom tér   09:48 14:53 17:33 18:03 23:05
18,3 .. Nőtincs, Alvég   09:49 14:54 17:34 18:04 23:06
19,9 0,0 Felsőpetényi elág.   09:52 14:57 17:37 18:07 23:09
S 2,7 Ősagárd, Kossuth u.   09:56 15:01 17:41 18:11 23:13
S 3,1 Ősagárd, Rákóczi u.51.   09:57 15:02 17:42 18:12 23:14
S 3,6 Ősagárd, orvosi rendelő   09:58 15:03 17:43 18:13 23:15
S 3,1 Ősagárd, Rákóczi u.51.   09:59 15:04 17:44 18:14 23:16
S 2,7 Ősagárd, Kossuth u.   10:00 15:05 17:45 18:15 23:17
19,9 0,0 Felsőpetényi elág.   10:04 15:09 17:49 18:19 23:21
22,5 .. Felsőpetény, orvosi rend. 06:13 10:08 15:13 17:53 18:23 23:25
22,9 .. Felsőpetény, sportpálya 06:14 10:09 15:14 17:54 18:24 23:26
23,5 .. Felsőpetény, FUNTOS 06:16 10:10 15:15 17:55 18:25 23:27
24,0 .. Felsőpetény, bánya 06:17 10:11 15:16 17:56 18:26 23:28
28,4 .. Bánk, Petényi út 06:22 10:17 15:22 18:02 18:32 23:34
28,8 .. Bánk, strand 06:24 10:18 15:23 18:03 18:33 23:35
29,2 .. Bánk, tengerszem fogadó | | | o o o
29,7 .. Bánk, újtelep 06:27 10:20 15:25      
32,3 .. Romhányi elág. 06:29 10:23 15:28      
34,1 .. Rétság, aut. ford. 06:32 10:26 15:31      
Rétság, aut. ford.   10:37 15:37      
Vác, aut. áll.   11:05 16:05      
Rétság, aut. ford.   10:37 15:37      
Budapest, Újpest Városkapu   11:30 16:30      

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
A 3334 sz. vonal járatait a KMKK Zrt. közlekedteti.
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat