334

Vác–Penc–Nézsa–Galgaguta

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 338 3 M     334 1 M     alacsonypadlós járat 334 901 O     335 501 16     335 503 87     337 701 M     alacsonypadlós járat 335 505 A     alacsonypadlós járat 338 5       alacsonypadlós járat 334 3 16     334 103 87     338 9 M     alacsonypadlós járat 334 5       335 507 N     alacsonypadlós járat 334 257 V     alacsonypadlós járat 334 7 M     alacsonypadlós járat 334 207 O     alacsonypadlós járat 338 11       alacsonypadlós járat 334 9       alacsonypadlós járat 334 11 N     alacsonypadlós járat 338 113 14     338 13 M     334 13 16     334 113 14     334 903 27     334 905 T     335 509 16     335 539 87     335 511 A     334 907 M     338 41 16     334 159 M     334 15 16     334 17 16     334 117 87     338 119 M     335 513 M     alacsonypadlós járat 334 219 O     alacsonypadlós járat 335 515 V     alacsonypadlós járat 338 219 M     338 19 M     338 15       alacsonypadlós járat 337 707 M     334 21 M     alacsonypadlós járat 334 123 M     334 25 K     338 43 M     334 27 M     335 519 M     alacsonypadlós járat 335 529 A     338 21 M     alacsonypadlós járat 334 129 M     334 31 M     alacsonypadlós járat 338 23 N     334 33   2   alacsonypadlós járat 338 25   2   alacsonypadlós járat 334 35   2   alacsonypadlós járat 338 27 M     alacsonypadlós járat 334 37   2   alacsonypadlós járat 334 909 M     338 31 A 2   338 33 M     334 39 M     338 37   2   alacsonypadlós járat 334 41   2   alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:25 05:30 05:30 06:05 06:15 06:20 06:20 06:25 07:05 07:05 07:40 07:55 08:55 08:55 09:55 09:55 10:40 10:55 11:55 12:40 12:40 13:10 13:10 13:10 13:10 13:25 13:25 13:25 13:30 13:40 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:25 14:25 14:25 14:35 14:40 14:40 14:45 14:45 15:25 15:25 15:40 16:25 16:25 16:25 16:40 17:25 17:25 17:40 18:25 18:40 19:25 20:40 20:55 21:30 21:30 22:20 22:20 22:35 22:35
0,7 0,7 .. Vác, Honvéd u. 05:28 05:33 05:33 06:08 06:18 06:23 06:23 06:28 07:08 07:08 07:43 07:58 08:58 08:58 09:58 09:58 10:43 10:58 11:58 12:43 12:43 13:13 13:13 13:13 13:13 13:28 13:28 13:28 13:33 13:43 14:13 14:13 14:13 14:13 14:13 14:28 14:28 14:28 14:38 14:43 14:43 14:48 14:48 15:28 15:28 15:43 16:28 16:28 16:28 16:43 17:28 17:28 17:43 18:28 18:43 19:28 20:43 20:58 21:33 21:33 22:23 22:23 22:38 22:38
1,3 1,3 .. Vác, Telep u. 05:29 05:34 05:34 06:09 06:19 06:24 06:24 06:29 07:09 07:09 07:44 07:59 08:59 08:59 09:59 09:59 10:44 10:59 11:59 12:44 12:44 13:14 13:14 13:14 13:14 13:29 13:29 13:29 13:34 13:44 14:14 14:14 14:14 14:14 14:14 14:29 14:29 14:29 14:39 14:44 14:44 14:49 14:49 15:29 15:29 15:44 16:29 16:29 16:29 16:44 17:29 17:29 17:44 18:29 18:44 19:29 20:44 20:59 21:34 21:34 22:24 22:24 22:39 22:39
1,8 1,8 .. Vác, VOLÁN telep 05:30 05:35 05:35 06:10 06:20 06:25 06:25 06:30 07:10 07:10 07:45 08:00 09:00 09:00 10:00 10:00 10:45 11:00 12:00 12:45 12:45 13:15 13:15 13:15 13:15 13:30 13:30 13:30 13:35 13:45 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:30 14:30 14:30 14:40 14:45 14:45 14:50 14:50 15:30 15:30 15:45 16:30 16:30 16:30 16:45 17:30 17:30 17:45 18:30 18:45 19:30 20:45 21:00 21:35 21:35 22:25 22:25 22:40 22:40
2,4 2,4 .. Vác, Alsóváros v.mh. 05:31 05:36 05:36 06:11 06:21 06:26 06:26 06:31 07:11 07:11 07:46 08:01 09:01 09:01 10:01 10:01 10:46 11:01 12:01 12:46 12:46 13:16 13:16 13:16 13:16 13:31 13:31 13:31 13:36 13:46 14:16 14:16 14:16 14:16 14:16 14:31 14:31 14:31 14:41 14:46 14:46 14:51 14:51 15:31 15:31 15:46 16:31 16:31 16:31 16:46 17:31 17:31 17:46 18:31 18:46 19:31 20:46 21:01 21:36 21:36 22:26 22:26 22:41 22:41
Budapest-Nyugati 04:41 04:41 04:41 05:11 05:11 05:41 05:41 05:41 06:11 06:11 06:41 07:11 08:11 08:11 09:11 09:11   10:11 11:11             12:41 12:41 12:41 12:41     13:11 13:11 13:11 13:11 13:41 13:41 13:41             14:41   15:41 15:41 15:41     16:41   17:41   18:41   20:11 20:41 20:41     21:48 21:48
Vác-Alsóváros 05:22 05:22 05:22 05:52 05:52 06:22 06:22 06:22 06:52 06:52 07:22 07:52 08:52 08:52 09:52 09:52   10:52 11:52             13:22 13:22 13:22 13:22     13:52 13:52 13:52 13:52 14:22 14:22 14:22             15:22   16:22 16:22 16:22     17:22   18:22   19:22   20:52 21:22 21:22     22:29 22:29
2,4 2,4 .. Vác, Alsóváros v.mh. 05:31 05:36 05:36 06:11 06:21 06:26 06:26 06:31 07:11 07:11 07:46 08:01 09:01 09:01 10:01 10:01 10:46 11:01 12:01 12:46 12:46 13:16 13:16 13:16 13:16 13:31 13:31 13:31 13:36 13:46 14:16 14:16 14:16 14:16 14:16 14:31 14:31 14:31 14:41 14:46 14:46 14:51 14:51 15:31 15:31 15:46 16:31 16:31 16:31 16:46 17:31 17:31 17:46 18:31 18:46 19:31 20:46 21:01 21:36 21:36 22:26 22:26 22:41 22:41
2,7 2,7 .. Vác, Közúti Igazg. 05:32 05:37 05:37 06:12 06:22 06:27 06:27 06:32 07:12 07:12 07:47 08:02 09:02 09:02 10:02 10:02 10:47 11:02 12:02 12:47 12:47 13:17 13:17 13:17 13:17 13:32 13:32 13:32 13:37 13:47 14:17 14:17 14:17 14:17 14:17 14:32 14:32 14:32 14:42 14:47 14:47 14:52 14:52 15:32 15:32 15:47 16:32 16:32 16:32 16:47 17:32 17:32 17:47 18:32 18:47 19:32 20:47 21:02 21:37 21:37 22:27 22:27 22:42 22:42
3,4 3,4 .. Vác - Máriaudvar 05:33 05:38 05:38 06:13 06:23 06:28 06:28 06:33 07:13 07:13 07:48 08:03 09:03 09:03 10:03 10:03 10:48 11:03 12:03 12:48 12:48 13:18 13:18 13:18 13:18 13:33 13:33 13:33 13:38 13:48 14:18 14:18 14:18 14:18 14:18 14:33 14:33 14:33 14:43 14:48 14:48 14:53 14:53 15:33 15:33 15:48 16:33 16:33 16:33 16:48 17:33 17:33 17:48 18:33 18:48 19:33 20:48 21:03 21:38 21:38 22:28 22:28 22:43 22:43
3,8 3,8 .. Vác, ContiTech Hungaria 05:34 05:39 05:39 06:14 06:24 06:29 06:29 06:34 07:14 07:14 07:49 08:04 09:04 09:04 10:04 10:04 10:49 11:04 12:04 12:49 12:49 13:19 13:19 13:19 13:19 13:34 13:34 13:34 13:39 13:49 14:19 14:19 14:19 14:19 14:19 14:34 14:34 14:34 14:44 14:49 14:49 14:54 14:54 15:34 15:34 15:49 16:34 16:34 16:34 16:49 17:34 17:34 17:49 18:34 18:49 19:34 20:49 21:04 21:39 21:39 22:29 22:29 22:44 22:44
6,0 6,0 .. Vác - Somos 05:37 05:42 o 06:17 06:27 06:32 06:32 06:37 07:17 07:17 07:52 08:07 09:07 09:07 10:07 10:07 10:52 11:07 12:07 12:52 12:52 13:22 13:22 o o 13:37 13:37 13:37 o 13:52 14:22 14:22 14:22 14:22 14:22 14:37 14:37 14:37 14:47 14:52 14:52 14:57 14:57 15:37 15:37 15:52 16:37 16:37 16:37 16:52 17:37 17:37 17:52 18:37 18:52 19:37 20:52 21:07 o 21:42 22:32 22:32 22:47 22:47
6,7 6,7 .. Vác - Mihály tanya 05:38 05:43   06:18 06:28 06:33 06:33 06:38 07:18 07:18 07:53 08:08 09:08 09:08 10:08 10:08 10:53 11:08 12:08 12:53 12:53 13:23 13:23     13:38 13:38 13:38   13:53 14:23 14:23 14:23 14:23 14:23 14:38 14:38 14:38 14:48 14:53 14:53 14:58 14:58 15:38 15:38 15:53 16:38 16:38 16:38 16:53 17:38 17:38 17:53 18:38 18:53 19:38 20:53 21:08   21:43 22:33 22:33 22:48 22:48
7,7 7,7 .. Rád, Csekei dűlő út 05:40 05:45   06:20 06:30 06:35 06:35 06:40 07:20 07:20 07:55 08:10 09:10 09:10 10:10 10:10 10:55 11:10 12:10 12:55 12:55 13:25 13:25     13:40 13:40 13:40   13:55 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25 14:40 14:40 14:40 14:50 14:55 14:55 15:00 15:00 15:40 15:40 15:55 16:40 16:40 16:40 16:55 17:40 17:40 17:55 18:40 18:55 19:40 20:55 21:10   21:45 22:35 22:35 22:50 22:50
9,6 9,6 .. Rád, Nefelejcs u. 05:43 05:48   06:23 06:33 06:38 06:38 06:43 07:23 07:23 07:58 08:13 09:13 09:13 10:13 10:13 10:58 11:13 12:13 12:58 12:58 13:28 13:28     13:43 13:43 13:43   13:58 14:28 14:28 14:28 14:28 14:28 14:43 14:43 14:43 14:53 14:58 14:58 15:03 15:03 15:43 15:43 15:58 16:43 16:43 16:43 16:58 17:43 17:43 17:58 18:43 18:58 19:43 20:58 21:13   21:48 22:38 22:38 22:53 22:53
10,0 10,0 .. Rád, eszpresszó 05:44 05:49   06:24 06:34 06:39 06:39 06:44 07:24 07:24 07:59 08:14 09:14 09:14 10:14 10:14 10:59 11:14 12:14 12:59 12:59 13:29 13:29     13:44 13:44 13:44   13:59 14:29 14:29 14:29 14:29 14:29 14:44 14:44 14:44 14:54 14:59 14:59 15:04 15:04 15:44 15:44 15:59 16:44 16:44 16:44 16:59 17:44 17:44 17:59 18:44 18:59 19:44 20:59 21:14   21:49 22:39 22:39 22:54 22:54
10,7 10,7 .. Rád, Rákóczi u.32. 05:46 05:51   06:26 06:36 06:41 06:41 06:46 07:26 07:26 08:01 08:16 09:16 09:16 10:16 10:16 11:01 11:16 12:16 13:01 13:01 13:31 13:31     13:46 13:46 13:46   14:01 14:31 14:31 14:31 14:31 14:31 14:46 14:46 14:46 14:56 15:01 15:01 15:06 15:06 15:46 15:46 16:01 16:46 16:46 16:46 17:01 17:46 17:46 18:01 18:46 19:01 19:46 21:01 21:16   21:51 22:41 22:41 22:56 22:56
13,0 13,0 .. Penc, Rádi u. 11. 05:49 05:54   06:29 06:39 06:44 06:44 06:49 07:29 07:29 08:04 08:19 09:19 09:19 10:19 10:19 11:04 11:19 12:19 13:04 13:04 13:34 13:34     13:49 13:49 13:49   14:04 14:34 14:34 14:34 14:34 14:34 14:49 14:49 14:49 14:59 15:04 15:04 15:09 15:09 15:49 15:49 16:04 16:49 16:49 16:49 17:04 17:49 17:49 18:04 18:49 19:04 19:49 21:04 21:19   21:54 22:44 22:44 22:59 22:59
13,3 13,3 .. Penc, kh. 05:50 05:55   06:30 06:40 06:45 06:45 06:50 07:30 07:30 08:05 08:20 09:20 09:20 10:20 10:20 11:05 11:20 12:20 13:05 13:05 13:35 13:35     13:50 13:50 13:50   14:05 14:35 14:35 14:35 14:35 14:35 14:50 14:50 14:50 15:00 15:05 15:05 15:10 15:10 15:50 15:50 16:05 16:50 16:50 16:50 17:05 17:50 17:50 18:05 18:50 19:05 19:50 21:05 21:20   21:55 22:45 22:45 23:00 23:00
13,9 13,9 .. Penc, acsai elág. 05:51 05:56   06:31 06:41 06:46 06:46 06:51 07:31 07:31 08:06 08:21 09:21 09:21 10:21 10:21 11:06 11:21 12:21 13:06 13:06 13:36 13:36     13:51 13:51 13:51   14:06 14:36 14:36 14:36 14:36 14:36 14:51 14:51 14:51 15:01 15:06 15:06 15:11 15:11 15:51 15:51 16:06 16:51 16:51 16:51 17:06 17:51 17:51 18:06 18:51 19:06 19:51 21:06 21:21   21:56 22:46 22:46 23:01 23:01
17,5 17,5 .. Keszeg, Kossuth u. 27.   06:01   06:36 06:46 06:51 06:51   07:36 o   08:26 09:26 09:26 10:26 o   11:26 o     13:41 o     13:56 13:56 13:56       14:41 14:41 14:41   14:56 14:56 14:56       15:16 15:16   15:56   16:56 16:56 16:56     17:56   18:56   19:56   21:26       22:51   23:06
18,0 18,0 .. Keszeg, ősagárdi elág.   06:02   06:37 06:47 06:52 06:52   07:37     08:27 09:27 09:27 10:27     11:27       13:42       13:57 13:57 13:57       14:42 14:42 14:42   14:57 14:57 14:57       15:17 15:17   15:57   16:57 16:57 16:57     17:57   18:57   19:57   21:27       22:52   23:07
18,5 18,5 .. Keszeg, ált. isk.   06:03   06:38 06:48 06:53 06:53   07:38     08:28 09:28 09:28 10:28     11:28       13:43       13:58 13:58 13:58       14:43 14:43 14:43   14:58 14:58 14:58       15:18 15:18   15:58   16:58 16:58 16:58     17:58   18:58   19:58   21:28       22:53   23:08
21,6 21,6 0,0 Alsópetényi elág.   06:08   06:43 06:53 06:58 06:58   07:43     08:33 09:33 09:33 10:33     11:33       13:48       14:03 14:03 14:03       14:48 14:48 14:48   15:03 15:03 15:03       15:23 15:23   16:03   17:03 17:03 17:03     18:03   19:03   20:03   21:33       22:58   23:13
S S 2,2 Alsópetény, szeszfőzde   S   S S 07:02 07:02   07:47     08:37 09:37 09:37 10:37     11:37       S       S 14:07 14:07       14:52 S 14:52   S 15:07 15:07       15:27 S   16:07   17:07 S 17:07     18:07   19:07   20:07   21:37       S   23:17
S S 2,5 Alsópetény, kh.   S   S S 07:03 07:03   07:48     08:38 09:38 09:38 10:38     11:38       S       S 14:08 14:08       14:53 S 14:53   S 15:08 15:08       15:28 S   16:08   17:08 S 17:08     18:08   19:08   20:08   21:38       S   23:18
S S 2,2 Alsópetény, szeszfőzde   S   S S   07:04   07:49     08:39 09:39 09:39 10:39     11:39       S       S 14:09 14:09       o S 14:54   S 15:09 15:09         S   16:09   o S 17:09     18:09   19:09   20:09   21:39       S   23:19
21,6 21,6 0,0 Alsópetényi elág.   06:08   06:43 06:53   07:08   07:53     08:43 09:43 09:43 10:43     11:43       13:48       14:03 14:13 14:13         14:48 14:58   15:03 15:13 15:13         15:23   16:13     17:03 17:13     18:13   19:13   20:13   21:43       22:58   23:23
23,9 23,9 .. Nézsa, Szondi u. 124.   06:11   06:47 06:57   07:12   07:57     08:47 09:47 09:47 10:47     11:47       13:52       14:07 14:17 14:17         14:52 15:02   15:07 15:17 15:17         15:27   16:17     17:07 17:17     18:17   19:17   20:17   21:47       23:02   23:27
24,4 24,4 .. Nézsa, gyógyszertár   06:12   06:48 06:58   07:13   07:58     08:48 09:48 09:48 10:48     11:48       13:53       14:08 14:18 14:18         14:53 15:03   15:08 15:18 15:18         15:28   16:18     17:08 17:18     18:18   19:18   20:18   21:48       23:03   23:28
Budapest, Újpest Városkapu                                                                                         14:55             17:15       18:55                
Nézsa, gyógyszertár                                                                                         15:58             18:18       19:58                
24,4 24,4 .. Nézsa, gyógyszertár   06:12   06:48 06:58   07:13   07:58     08:48 09:48 09:48       11:48       13:53       14:08 14:18 14:18         14:53 15:03   15:08 15:18 15:18         15:28   16:18     17:08 17:18     18:18   19:18   20:18   21:48           23:28
25,3 S .. Nézsa, Szondi u. 8.   S   S S   S   S     S S S       S       S       14:10 S S         S S   15:10 15:20 15:20         S   S     S S     S   S   S   S           S
S 24,8 .. Nézsa, szeszfőzde   06:14   06:50 07:00   07:15   08:00     08:50 09:50 09:50       11:50       13:55       S 14:20 14:20         14:55 15:05   S S S         15:30   16:20     17:10 17:20     18:20   19:20   20:20   21:50           23:30
S 28,5 .. Legénd, Dózsa Gy.u.26.   06:19   06:56 07:06   07:21   08:06     08:56 09:56 09:56       11:56       14:01       S 14:26 14:26         15:01 15:11   S S S         15:36   16:26     17:16 17:26     18:26   19:26   20:26   21:56           23:36
S 29,1 .. Legénd, ib.   06:20   06:58 07:08   07:23   08:08     08:58 09:58 09:58       11:58       14:03       S 14:28 14:28         15:03 15:13   S S S         15:38   16:28     17:18 17:28     18:28   19:28   20:28   21:58           23:38
S 34,6 .. Nógrádsáp, Tsz.major   o   07:05 07:15   07:30   08:15     09:05 10:05 10:05       12:05       o       S 14:35 14:35         o o   S S S         15:45   16:35     17:25 17:35     18:35   19:35   20:35   22:05           23:45
29,5 35,1 .. Nógrádsáp, vegyesbolt       07:06 07:16   07:31   08:16     09:06 10:06 10:06       12:06               14:16 14:36 14:36               15:16 15:26 15:26         15:46   16:36     17:26 17:36     18:36   19:36   20:36   22:06           23:46
30,0 35,6 .. Nógrádsáp, Szt.István u.9.       07:07 07:17   07:32   o     o 10:07 o       12:07               14:17 14:37 14:37               15:17 o 15:27         o   o     17:27 17:37     o   o   o   o           o
32,6 38,2 .. Galgaguta, vá.       07:11 07:21   07:36           10:11         12:11               14:21 14:41 14:41               15:21   15:31                   17:31 17:41                              

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján,
27 a hetek utolsó iskolai előadási napja kivételével iskolai előadási napokon,
16 tanév tartama alatt munkanapokon,
87 nyári tanszünetben munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat