Navigáció átugrása
335

Vác–Legénd–Galgaguta–Szirák

Menetrend érvényessége: 2017.07.22 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 335 501 16     335 503 87     335 505 A     335 507 N     335 557 N     335 509 16     335 539 87     335 511 A     335 513 M     335 563 M     335 515 V     335 573 15     335 519 M     335 529 A     335 569 N    
0,0 0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:05 06:15 06:20 08:55   13:25 13:25 13:25 14:25   14:25   16:25 16:25  
0,7 0,7 .. Vác, Honvéd u. 06:08 06:18 06:23 08:58   13:28 13:28 13:28 14:28   14:28   16:28 16:28  
1,3 1,3 .. Vác, Telep u. 06:09 06:19 06:24 08:59   13:29 13:29 13:29 14:29   14:29   16:29 16:29  
1,8 1,8 .. Vác, VOLÁN telep 06:10 06:20 06:25 09:00   13:30 13:30 13:30 14:30   14:30   16:30 16:30  
2,4 2,4 .. Vác, Alsóváros v.mh. 06:11 06:21 06:26 09:01   13:31 13:31 13:31 14:31   14:31   16:31 16:31  
Budapest-Nyugati 05:11 05:11 05:41 08:11   12:41 12:41 12:41 13:41   13:41   15:41 15:41  
Vác-Alsóváros 05:52 05:52 06:22 08:52   13:22 13:22 13:22 14:22   14:22   16:22 16:22  
2,4 2,4 .. Vác, Alsóváros v.mh. 06:11 06:21 06:26 09:01   13:31 13:31 13:31 14:31   14:31   16:31 16:31  
2,7 2,7 .. Vác, Közúti Igazg. 06:12 06:22 06:27 09:02   13:32 13:32 13:32 14:32   14:32   16:32 16:32  
3,4 3,4 .. Vác - Máriaudvar 06:13 06:23 06:28 09:03   13:33 13:33 13:33 14:33   14:33   16:33 16:33  
3,8 3,8 .. Vác, ContiTech Hungaria 06:14 06:24 06:29 09:04   13:34 13:34 13:34 14:34   14:34   16:34 16:34  
6,0 6,0 .. Vác - Somos 06:17 06:27 06:32 09:07   13:37 13:37 13:37 14:37   14:37   16:37 16:37  
6,7 6,7 .. Vác - Mihály tanya 06:18 06:28 06:33 09:08   13:38 13:38 13:38 14:38   14:38   16:38 16:38  
7,7 7,7 .. Rád, Csekei dűlő út 06:20 06:30 06:35 09:10   13:40 13:40 13:40 14:40   14:40   16:40 16:40  
9,6 9,6 .. Rád, Nefelejcs u. 06:23 06:33 06:38 09:13   13:43 13:43 13:43 14:43   14:43   16:43 16:43  
10,0 10,0 .. Rád, eszpresszó 06:24 06:34 06:39 09:14   13:44 13:44 13:44 14:44   14:44   16:44 16:44  
10,7 10,7 .. Rád, Rákóczi u.32. 06:26 06:36 06:41 09:16   13:46 13:46 13:46 14:46   14:46   16:46 16:46  
13,0 13,0 .. Penc, Rádi u. 11. 06:29 06:39 06:44 09:19   13:49 13:49 13:49 14:49   14:49   16:49 16:49  
13,3 13,3 .. Penc, kh. 06:30 06:40 06:45 09:20   13:50 13:50 13:50 14:50   14:50   16:50 16:50  
13,9 13,9 .. Penc, acsai elág. 06:31 06:41 06:46 09:21   13:51 13:51 13:51 14:51   14:51   16:51 16:51  
17,5 17,5 .. Keszeg, Kossuth u. 27. 06:36 06:46 06:51 09:26   13:56 13:56 13:56 14:56   14:56   16:56 16:56  
18,0 18,0 .. Keszeg, ősagárdi elág. 06:37 06:47 06:52 09:27   13:57 13:57 13:57 14:57   14:57   16:57 16:57  
18,5 18,5 .. Keszeg, ált. isk. 06:38 06:48 06:53 09:28   13:58 13:58 13:58 14:58   14:58   16:58 16:58  
21,6 21,6 0,0 Alsópetényi elág. 06:43 06:53 06:58 09:33   14:03 14:03 14:03 15:03   15:03   17:03 17:03  
S S 2,2 Alsópetény, szeszfőzde S S 07:02 09:37   S 14:07 14:07 S   15:07   S 17:07  
S S 2,5 Alsópetény, kh. S S 07:03 09:38   S 14:08 14:08 S   15:08   S 17:08  
S S 2,2 Alsópetény, szeszfőzde S S 07:04 09:39   S 14:09 14:09 S   15:09   S 17:09  
21,6 21,6 0,0 Alsópetényi elág. 06:43 06:53 07:08 09:43   14:03 14:13 14:13 15:03   15:13   17:03 17:13  
23,9 23,9 .. Nézsa, Szondi u. 124. 06:47 06:57 07:12 09:47   14:07 14:17 14:17 15:07   15:17   17:07 17:17  
24,4 24,4 .. Nézsa, gyógyszertár 06:48 06:58 07:13 09:48   14:08 14:18 14:18 15:08   15:18   17:08 17:18  
25,3 S .. Nézsa, Szondi u. 8. S S S S   14:10 S S 15:10   15:20   S S  
S 24,8 .. Nézsa, szeszfőzde 06:50 07:00 07:15 09:50   S 14:20 14:20 S   S   17:10 17:20  
S 28,5 .. Legénd, Dózsa Gy.u.26. 06:56 07:06 07:21 09:56   S 14:26 14:26 S   S   17:16 17:26  
S 29,1 .. Legénd, ib. 06:58 07:08 07:23 09:58   S 14:28 14:28 S   S   17:18 17:28  
S 34,6 .. Nógrádsáp, Tsz.major 07:05 07:15 07:30 10:05   S 14:35 14:35 S   S   17:25 17:35  
29,5 35,1 .. Nógrádsáp, vegyesbolt 07:06 07:16 07:31 10:06   14:16 14:36 14:36 15:16   15:26   17:26 17:36  
30,0 35,6 .. Nógrádsáp, Szt.István u.9. 07:07 07:17 07:32 10:07   14:17 14:37 14:37 15:17   15:27   17:27 17:37  
32,6 38,2 .. Galgaguta, vá. 07:11 07:21 07:36 10:11   14:21 14:41 14:41 15:21   15:31   17:31 17:41  
32,6 38,2 .. Galgaguta, vá. 07:12 07:22 07:37 10:12   14:22 14:42 14:42 15:22   15:32   17:32 17:42  
32,9 38,5 .. Galgaguta, emlékpark 07:13 07:23 07:38 10:13   14:23 14:43 14:43 15:23   15:33   17:33 17:43  
35,1 40,7 .. Bercel, FHP Motor gyár 07:16 07:26 07:41 10:16   14:26 14:46 14:46 15:26   15:36   17:36 17:46  
35,6 41,2 0,0 Bercel, vanyarci elág. 07:17 07:27 07:42 10:17   14:27 14:47 14:47 15:27   15:37   17:37 17:47  
S S 0,7 Bercel, kisáruház 07:19 07:29 07:44 10:19 10:20 14:29 14:49 14:49 15:29 15:30 15:39 15:40 17:39 17:49 18:00
35,6 41,2 0,0 Bercel, vanyarci elág. o o o o 10:22 o o o o 15:32 o 15:42 o o 18:02
40,6 46,2 .. Vanyarc, tanyaközpont         |         |   |     |
42,4 48,0 .. Vanyarc, ib.         10:34         15:44   15:54     18:14
42,7 48,3 .. Vanyarc, kállói elág.         10:35         15:45   15:55     18:15
43,4 49,0 .. Vanyarc, Sziráki u. 33.         10:37         15:47   15:57     18:17
45,1 50,7 .. Felsősarlós puszta         |         |   |     |
47,9 53,5 .. Sziráki szőlők         |         |   |     |
48,9 54,5 .. Szirák, ÁG.         10:49         15:59   16:09     18:29
50,0 55,6 .. Szirák, r.k. templom         10:52         16:02   16:12     18:32

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
15 hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napokon
16 tanév tartama alatt munkanapokon,
87 nyári tanszünetben munkanapokon

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat