336

Rétság–Alsópetény–Vác

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 336 602 M     336 604 M    
0,0 .. Rétság, aut. ford.   14:50
0,7 .. Rétság, rendőrség   14:51
1,6 .. Rétság, Pusztaszántói út (TDK)   14:52
6,7 .. Nőtincsi elág.   14:57
8,6 .. Nőtincs, Rózsa u.   15:00
9,0 .. Nőtincs, Fölvég   15:01
9,4 .. Nőtincs, kastély   15:02
9,7 .. Nőtincs, Templom tér   15:03
10,4 .. Nőtincs, Alvég   15:04
12,0 .. Felsőpetényi elág.   15:07
S 2,7 Ősagárd, Kossuth u.   S
S 3,1 Ősagárd, Rákóczi u.51.   S
S 3,6 Ősagárd, orvosi rendelő   S
S 3,1 Ősagárd, Rákóczi u.51.   S
S 2,7 Ősagárd, Kossuth u.   S
12,0 0,0 Felsőpetényi elág.   15:07
14,6 .. Felsőpetény, orvosi rend. 04:55 15:11
15,0 .. Felsőpetény, sportpálya 04:56 15:12
15,6 .. Felsőpetény, FUNTOS 04:57 15:13
16,1 .. Felsőpetény, bánya 04:58 15:14
18,9 .. Alsópetény, Petőfi u.21. 05:00 15:16
19,5 .. Alsópetény, kh. 05:01 15:17
19,8 .. Alsópetény, szeszfőzde 05:02 15:18
22,0 0,0 Alsópetényi elág. 05:05 15:21
S 2,3 Nézsa, Szondi u. 124. S 15:24
S 2,8 Nézsa, gyógyszertár S 15:25
S 2,3 Nézsa, Szondi u. 124. S 15:26
22,0 0,0 Alsópetényi elág. 05:05 15:30
25,1 .. Keszeg, ált. isk. 05:10 15:35
25,6 .. Keszeg, ősagárdi elág. 05:11 15:36
26,1 .. Keszeg, Kossuth u. 27. 05:12 15:37
29,7 .. Penc, acsai elág. 05:17 15:42
30,3 .. Penc, kh. 05:19 15:44
30,6 .. Penc, Rádi u. 11. 05:20 15:45
32,9 .. Rád, Rákóczi u.32. 05:23 15:48
33,6 .. Rád, eszpresszó 05:24 15:49
34,0 .. Rád, Nefelejcs u. 05:25 15:50
35,9 .. Rád, Csekei dűlő út 05:28 15:53
36,9 .. Vác - Mihály tanya 05:30 15:55
37,6 .. Vác - Somos 05:31 15:56
39,8 .. Vác, ContiTech Hungaria 05:34 15:59
40,2 .. Vác - Máriaudvar 05:35 16:00
40,9 .. Vác, Közúti Igazg. 05:36 16:01
41,2 .. Vác, Alsóváros v.mh. 05:37 16:02
41,8 .. Vác, VOLÁN telep 05:39 16:04
42,3 .. Vác, Telep u. 05:40 16:05
42,9 .. Vác, Honvéd u. 05:41 16:06
43,6 .. Vác, aut. áll. 05:43 16:08

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat