Navigáció átugrása
337

Vác–Penc–Felsőpetény–Rétság

Menetrend érvényessége: 2017.06.16 -
Besorolás: R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 3334   M     337 701 M     alacsonypadlós járat 337 703 16     337 705 87     337 707 M    
0,0 .. .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    06:20     14:45
0,7 .. .. Vác, Honvéd u.   06:23     14:48
1,3 .. .. Vác, Telep u.   06:24     14:49
1,8 .. .. Vác, VOLÁN telep   06:25     14:50
2,4 .. .. Vác, Alsóváros v.mh.   06:26     14:51
2,7 .. .. Vác, Közúti Igazg.   06:27     14:52
3,4 .. .. Vác - Máriaudvar   06:28     14:53
3,8 .. .. Vác, ContiTech Hungaria   06:29     14:54
6,0 .. .. Vác - Somos   06:32     14:57
6,7 .. .. Vác - Mihály tanya   06:33     14:58
7,7 .. .. Rád, Csekei dűlő út   06:35     15:00
9,6 .. .. Rád, Nefelejcs u.   06:38     15:03
10,0 .. .. Rád, eszpresszó   06:39     15:04
10,7 .. .. Rád, Rákóczi u.32.   06:41     15:06
13,0 .. .. Penc, Rádi u. 11.   06:44     15:09
13,3 .. .. Penc, kh.   06:45     15:10
13,9 .. .. Penc, acsai elág.   06:46     15:11
17,5 .. .. Keszeg, Kossuth u. 27.   06:51     15:16
18,0 .. .. Keszeg, ősagárdi elág.   06:52     15:17
18,5 .. .. Keszeg, ált. isk.   06:53     15:18
S 0,0 .. Bercel, kisáruház 05:30 S 07:20 07:30 S
S 0,7 .. Bercel, vanyarci elág. 05:31 S 07:22 07:32 S
S 1,2 .. Bercel, FHP Motor gyár 05:32 S 07:23 07:33 S
S 3,4 .. Galgaguta, emlékpark | S 07:26 07:36 S
S 3,7 .. Galgaguta, vá. 05:36 S 07:28 07:38 S
S 6,3 .. Nógrádsáp, Szt.István u.9. 05:41 S 07:32 07:42 S
S 6,8 .. Nógrádsáp, vegyesbolt 05:42 S 07:33 07:43 S
S 7,3 .. Nógrádsáp, Tsz.major S S 07:34 07:44 S
S 12,8 .. Legénd, ib. S S 07:41 07:51 S
S 13,4 .. Legénd, Dózsa Gy.u.26. S S 07:42 07:52 S
S 17,1 .. Nézsa, szeszfőzde S S 07:48 07:58 S
21,6 S 0,0 Alsópetényi elág. | 06:58 S S 15:23
S S 2,3 Nézsa, Szondi u. 124. | S S S S
S 17,5 2,8 Nézsa, gyógyszertár 05:50 S 07:50 08:00 S
S 18,0 2,3 Nézsa, Szondi u. 124. | S 07:51 08:01 S
21,6 20,3 0,0 Alsópetényi elág. 05:55 06:58 07:55 08:05 15:23
23,8 22,5 .. Alsópetény, szeszfőzde | 07:02 07:59 08:09 15:27
24,1 22,8 .. Alsópetény, kh. 06:02 07:03 08:00 08:10 15:28
24,7 23,4 .. Alsópetény, Petőfi u.21. 06:03 07:04 08:01 08:11 15:29
27,5 26,2 .. Felsőpetény, bánya 06:08 07:07 08:04 08:14 15:32
31,9 30,6 .. Bánk, Petényi út 06:22 07:13 08:10 08:20 15:38
32,3 31,0 .. Bánk, strand 06:24 07:14 08:11 08:21 15:39
32,7 31,4 .. Bánk, tengerszem fogadó | | | | |
33,2 31,9 .. Bánk, újtelep 06:27 07:16 08:13 08:23 15:41
35,8 34,5 .. Romhányi elág. 06:29 07:19 08:16 08:26 15:44
37,6 36,3 .. Rétság, aut. ford. 06:32 07:22 08:19 08:29 15:47

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat