337

Vác–Penc–Felsőpetény–Rétság

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 337 701 M     alacsonypadlós járat 337 703 16     337 705 87     337 707 M    
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:20     14:45
0,7 .. Vác, Honvéd u. 06:23     14:47
1,3 .. Vác, Telep u. 06:24     14:48
1,8 .. Vác, VOLÁN telep 06:25     14:49
2,4 .. Vác, Alsóváros v.mh. 06:26     14:51
2,7 .. Vác, Közúti Igazg. 06:27     14:52
3,4 .. Vác - Máriaudvar 06:28     14:53
3,8 .. Vác, ContiTech Hungaria 06:29     14:54
6,0 .. Vác - Somos 06:32     14:57
6,7 .. Vác - Mihály tanya 06:33     14:58
7,7 .. Rád, Csekei dűlő út 06:35     15:00
9,6 .. Rád, Nefelejcs u. 06:38     15:03
10,0 .. Rád, eszpresszó 06:39     15:04
10,7 .. Rád, Rákóczi u.32. 06:41     15:05
13,0 .. Penc, Rádi u. 11. 06:44     15:08
13,3 .. Penc, kh. 06:45     15:09
13,9 .. Penc, acsai elág. 06:46     15:11
17,5 .. Keszeg, Kossuth u. 27. 06:51     15:16
18,0 .. Keszeg, ősagárdi elág. 06:52     15:17
18,5 .. Keszeg, ált. isk. 06:53     15:18
21,6 0,0 Alsópetényi elág. 06:58     15:23
S 2,3 Nézsa, Szondi u. 124. S     S
S 2,8 Nézsa, gyógyszertár S 07:50 08:00 S
S 2,3 Nézsa, Szondi u. 124. S 07:51 08:01 S
21,6 0,0 Alsópetényi elág. 06:58 07:55 08:05 15:23
23,8 .. Alsópetény, szeszfőzde 07:02 07:59 08:09 15:27
24,1 .. Alsópetény, kh. 07:03 08:00 08:10 15:28
24,7 .. Alsópetény, Petőfi u.21. 07:04 08:01 08:11 15:29
27,5 .. Felsőpetény, bánya 07:07 08:04 08:14 15:32
31,9 .. Bánk, Petényi út 07:13 08:10 08:20 15:38
32,3 .. Bánk, strand 07:15 08:11 08:21 15:39
32,7 .. Bánk, tengerszem fogadó | | | |
33,2 .. Bánk, újtelep 07:17 08:13 08:23 15:41
35,8 .. Romhányi elág. 07:22 08:16 08:26 15:44
37,6 .. Rétság, aut. ford. 07:25 08:19 08:29 15:47

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon,
87 nyári tanszünetben munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat