Navigáció átugrása
338

Vác–Penc–Acsa–Galgagyörk

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 338 101 M     338 3 M     338 5       alacsonypadlós járat 338 9 M     alacsonypadlós járat 338 11       alacsonypadlós járat 338 113 14     338 13 M     338 41 16     338 119 M     338 219 M     338 19 M     alacsonypadlós járat 338 15 M     338 319 A     alacsonypadlós járat 338 43 M     338 21 M     alacsonypadlós járat 338 23 M     alacsonypadlós járat 338 129 O     338 25   2   alacsonypadlós járat 338 27 M     alacsonypadlós járat 338 31 A 2   338 33 M     338 37   2   alacsonypadlós járat
Budapest-Nyugati       06:41 09:41 11:41 11:41 12:41 13:11 13:11 13:41 13:41 13:41 14:41 15:41 16:41 16:41 17:41 19:41 20:41 21:11  
Vác       07:25 10:25 12:25 12:25 13:25 13:55 13:55 14:25 14:25 14:25 15:25 16:25 17:25 17:25 18:25 20:25 21:25 21:55  
0,0 0,0 .. .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:25 06:25 07:40 10:40 12:40 12:40 13:40 14:10 14:35 14:40 14:40 14:40 15:40 16:40 17:40 17:40 18:40 20:40 21:30 22:20 22:35
0,7 0,7 .. .. Vác, Honvéd u.   05:28 06:28 07:43 10:43 12:43 12:43 13:43 14:13 14:38 14:43 14:43 14:43 15:43 16:43 17:43 17:43 18:43 20:43 21:33 22:23 22:38
1,3 1,3 .. .. Vác, Telep u.   05:29 06:29 07:44 10:44 12:44 12:44 13:44 14:14 14:39 14:44 14:44 14:44 15:44 16:44 17:44 17:44 18:44 20:44 21:34 22:24 22:39
1,8 1,8 .. .. Vác, VOLÁN telep   05:30 06:30 07:45 10:45 12:45 12:45 13:45 14:15 14:40 14:45 14:45 14:45 15:45 16:45 17:45 17:45 18:45 20:45 21:35 22:25 22:40
2,4 2,4 .. .. Vác, Alsóváros v.mh.   05:31 06:31 07:46 10:46 12:46 12:46 13:46 14:16 14:41 14:46 14:46 14:46 15:46 16:46 17:46 17:46 18:46 20:46 21:36 22:26 22:41
2,7 2,7 .. .. Vác, Közúti Igazg.   05:32 06:32 07:47 10:47 12:47 12:47 13:47 14:17 14:42 14:47 14:47 14:47 15:47 16:47 17:47 17:47 18:47 20:47 21:37 22:27 22:42
3,4 3,4 .. .. Vác - Máriaudvar   05:33 06:33 07:48 10:48 12:48 12:48 13:48 14:18 14:43 14:48 14:48 14:48 15:48 16:48 17:48 17:48 18:48 20:48 21:38 22:28 22:43
3,8 3,8 .. .. Vác, ContiTech Hungaria   05:34 06:34 07:49 10:49 12:49 12:49 13:49 14:19 14:44 14:49 14:49 14:49 15:49 16:49 17:49 17:49 18:49 20:49 21:39 22:29 22:44
6,0 6,0 .. .. Vác - Somos   05:37 06:37 07:52 10:52 12:52 12:52 13:52 14:22 14:47 14:52 14:52 14:52 15:52 16:52 17:52 17:52 18:52 20:52 21:42 22:32 22:47
6,7 6,7 .. .. Vác - Mihály tanya   05:38 06:38 07:53 10:53 12:53 12:53 13:53 14:23 14:48 14:53 14:53 14:53 15:53 16:53 17:53 17:53 18:53 20:53 21:43 22:33 22:48
7,7 7,7 .. .. Rád, Csekei dűlő út   05:40 06:40 07:55 10:55 12:55 12:55 13:55 14:25 14:50 14:55 14:55 14:55 15:55 16:55 17:55 17:55 18:55 20:55 21:45 22:35 22:50
9,6 9,6 .. .. Rád, Nefelejcs u.   05:43 06:43 07:58 10:58 12:58 12:58 13:58 14:28 14:53 14:58 14:58 14:58 15:58 16:58 17:58 17:58 18:58 20:58 21:48 22:38 22:53
10,0 10,0 .. .. Rád, eszpresszó   05:44 06:44 07:59 10:59 12:59 12:59 13:59 14:29 14:54 14:59 14:59 14:59 15:59 16:59 17:59 17:59 18:59 20:59 21:49 22:39 22:54
10,7 10,7 .. .. Rád, Rákóczi u.32.   05:46 06:46 08:01 11:01 13:01 13:01 14:01 14:31 14:56 15:01 15:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:01 19:01 21:01 21:51 22:41 22:56
13,0 13,0 .. .. Penc, Rádi u. 11.   05:49 06:49 08:04 11:04 13:04 13:04 14:04 14:34 14:59 15:04 15:04 15:04 16:04 17:04 18:04 18:04 19:04 21:04 21:54 22:44 22:59
13,3 13,3 .. .. Penc, kh.   05:50 06:50 08:05 11:05 13:05 13:05 14:05 14:35 15:00 15:05 15:05 15:05 16:05 17:05 18:05 18:05 19:05 21:05 21:55 22:45 23:00
13,9 13,9 .. .. Penc, acsai elág.   05:51 06:51 08:06 11:06 13:06 13:06 14:06 14:36 15:01 15:06 15:06 15:06 16:06 17:06 18:06 18:06 19:06 21:06 21:56 22:46 23:01
Budapest, Újpest-Városkapu       07:05                   14:55   17:15            
Penc, acsai elág.       07:52                   15:42   18:02            
13,9 13,9 .. .. Penc, acsai elág.   05:52 06:52 08:07 11:07 13:07 13:07 14:07 14:37   15:07 15:07 15:07 16:07 17:07 18:07 18:07 19:07 21:07 21:57 22:47 23:02
15,0 15,0 .. .. Penc, kápolna   05:54 06:54 08:09 11:09 13:09 13:09 14:09 14:39   15:09 15:09 15:09 16:09 17:09 18:09 18:09 19:09 21:09 21:59 22:49 23:04
16,9 16,9 .. .. Csővári szőlők   05:57 06:57 08:12 11:12 13:12 13:12 14:12 14:42   15:12 15:12 15:12 16:12 17:12 18:12 18:12 19:12 21:12 22:02 22:52 23:07
17,7 17,7 .. .. Csővár-Virágzó tanya   05:58 06:58 08:13 11:13 13:13 13:13 14:13 14:43   15:13 15:13 15:13 16:13 17:13 18:13 18:13 19:13 21:13 22:03 22:53 23:08
20,9 20,9 0,0 .. Csővár, új isk.   06:02 | | | | | | |   15:17 | | | | | | | | | | |
S S 0,7 .. Csővár, Mikszáth K. u. 05:10 S 07:03 08:18 11:18 13:18 13:18 14:18 14:48   S 15:18 15:18 16:18 17:18 18:18 18:18 19:18 21:18 22:08 22:58 23:13
S S 1,1 .. Csővár, kh. 05:11 S 07:04 08:19 11:19 13:19 13:19 14:19 14:49   S 15:19 15:19 16:19 17:19 18:19 18:19 19:19 21:19 22:09 22:59 23:14
20,9 20,9 1,5 .. Csővár, új isk. 05:12 06:02 07:05 08:20 11:20 o 13:20 14:20 14:50   15:17 15:20 15:20 16:20 17:20 18:20 o 19:20 21:20 o o 23:15
22,2 22,2 .. .. Csővár-Klokocsi major bej.u. 05:14 06:04 07:07 08:22 11:22   13:22 14:22 14:52   15:19 15:22 15:22 16:22 17:22 18:22   19:22 21:22     23:17
24,6 24,6 0,0 .. Acsa, újlaki elág. 05:17 06:07 07:10 08:25 11:25   13:25 14:25 14:55   15:22 15:25 15:25 16:25 17:25 18:25   19:25 21:25     23:20
S S 1,1 .. Acsa, Újlak S S 07:13 S S   S S S   S 15:28 S 16:28 S 18:28   S S     S
24,6 24,6 0,0 .. Acsa, újlaki elág. 05:17 06:07 | 08:25 11:25   13:25 14:25 14:55   15:22 | 15:25 | 17:25 |   19:25 21:25     23:20
25,5 25,5 S 0,0 Acsa, v. átj. | | 07:16 08:26 11:26   13:26 14:26 14:56   | 15:31 15:26 16:31 17:26 18:31   19:26 21:26     23:21
S S S 0,6 Acsa-Erdőkürt vá. S S 07:17 S S   S S 14:57   S 15:32 15:27 16:32 S 18:32   S 21:27     23:22
Acsa-Erdőkürt vá.                 15:05         16:42   18:42            
Galgagyörk                 15:16         16:53   18:53            
S S S 0,6 Acsa-Erdőkürt vá. S S 07:17 S S   S S 14:57   S 15:32 15:27 16:32 S 18:32   S 21:27     23:22
S S S 1,3 Acsa, ÁTI-telep S S 07:19 S S   S S 14:59   S 15:34 15:29 16:34 S 18:34   S 21:29     23:24
S S S 0,6 Acsa-Erdőkürt vá. S S 07:20 S S   S S 15:00   S 15:35 15:30 16:35 S 18:35   S 21:30     23:25
25,5 25,5 0,0 0,0 Acsa, v. átj. | | 07:21 08:26 11:26   13:26 14:26 15:01   | 15:36 15:31 16:36 19:26 18:36   19:26 21:31     23:26
S 26,0 0,5 .. Acsa, Kossuth út 52. S S 07:22 08:27 11:27   13:27 14:27 15:02   S 15:37 15:32 16:37 17:27 18:37   19:27 21:32     23:27
S 26,2 0,7 .. Acsa, kh. S S 07:23 08:28 11:28   13:28 14:28 15:03   S 15:38 15:33 16:38 17:28 18:38   19:28 21:33     23:28
S 26,9 1,4 .. Acsa, aut. ford. S S 07:24 08:29 11:29   13:29 14:29 15:04   S | 15:34 16:39 17:29 18:39   19:29 21:34     23:29
S 26,9 1,4 .. Acsa, aut. ford. S S 07:25 08:30 11:30   13:30 14:30     S | 15:35   17:30     19:30 21:35     23:30
S 31,9 S .. Erdőkürt, újtelep S S S S S   S S     S 15:49 S   S     S S     S
S 32,9 S .. Erdőkürt, Kossuth L. u. S S S S S   S S     S 15:51 S   S     S S     S
S .. 0,7 .. Acsa, kh. S S 07:26 08:31 11:31   13:31 14:31     S o 15:36   17:31     19:31 21:36     23:31
S .. 0,5 .. Acsa, Kossuth út 52. S S 07:27 08:32 11:32   13:32 14:32     S   15:37   17:32     19:32 21:37     23:32
25,5 .. 0,0 .. Acsa, v. átj. | | 07:28 08:33 11:33   13:33 14:33     |   15:38   17:33     19:33 21:38     23:33
28,6 .. .. .. Püspökhatvan, szeszfőzde 05:23 06:13 07:33 08:38 11:38   13:38 14:38     15:28   15:43   17:38     19:38 21:43     23:38
29,1 .. .. .. Püspökhatvan, kh. 05:24 06:14 07:34 08:39 11:39   13:39 14:39     15:29   15:44   17:39     19:39 21:44     23:39
32,7 .. .. .. Galgagyörk, Falujáró u. 40. 05:29 06:19 07:39 08:44 11:44   13:44 14:44     15:34   15:49   17:44     19:44 21:49     23:44
33,4 .. .. .. Galgagyörk, Dózsa Gy. u. 1. 05:30 06:20 07:40 08:45 11:45   13:45 14:45     15:35   15:50   17:45     19:45 21:50     23:45

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
16 tanév tartama alatt munkanapokon,
87 nyári tanszünetben munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat