339

Vác–Vácduka–Váchartyán–Püspökszilágy

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 339 1       339 3 M     339 5 A     339 7 M     339 21 A     339 121 M     339 9 M     339 11       339 15 M     339 17 M     339 27 M     339 25 M     339 19 M    
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:40 06:30 07:35 09:50 10:50 11:50 13:50 14:35 15:35 16:45 17:45 18:45 22:33
0,7 .. Vác, Honvéd u. 05:42 06:32 07:37 09:52 10:52 11:52 13:52 14:37 15:37 16:47 17:47 18:47 22:35
1,3 .. Vác, Telep u. 05:43 06:33 07:38 09:53 10:53 11:53 13:53 14:38 15:38 16:48 17:48 18:48 22:36
1,8 .. Vác, VOLÁN telep 05:44 06:34 07:39 09:54 10:54 11:54 13:54 14:39 15:39 16:49 17:49 18:49 22:37
2,4 .. Vác, Alsóváros v.mh. 05:45 06:35 07:40 09:55 10:55 11:55 13:55 14:40 15:40 16:50 17:50 18:50 22:38
2,7 .. Vác, Közúti Igazg. 05:46 06:36 07:41 09:56 10:56 11:56 13:56 14:41 15:41 16:51 17:51 18:51 22:39
3,4 .. Vác - Máriaudvar 05:47 06:37 07:42 09:57 10:57 11:57 13:57 14:42 15:42 16:52 17:52 18:52 22:40
3,8 .. Vác, ContiTech Hungaria 05:48 06:38 07:43 09:58 10:58 11:58 13:58 14:43 15:43 16:53 17:53 18:53 22:41
6,3 .. Kláraháza 05:51 06:41 07:46 10:01 11:01 12:01 14:01 14:46 15:46 16:56 17:56 18:56 22:44
8,6 .. Vácduka, Nevelőotthon 05:54 06:44 07:49 10:04 11:04 12:04 14:04 14:49 15:49 16:59 17:59 18:59 22:47
9,1 .. Vácduka, kh. 05:55 06:45 07:50 10:05 11:05 12:05 14:05 14:50 15:50 17:00 18:00 19:00 22:48
9,4 .. Vácduka, Kossuth u.73. 05:56 06:46 07:51 10:06 11:06 12:06 14:06 14:51 15:51 17:01 18:01 19:01 22:49
9,7 .. Vácduka, Kossuth u.105. 05:57 06:47 07:52 10:07 11:07 12:07 14:07 14:52 15:52 17:02 18:02 19:02 22:50
10,0 .. Vácduka, Kossuth u.137. 05:58 06:48 07:53 10:08 11:08 12:08 14:08 14:53 15:53 17:03 18:03 19:03 22:51
10,8 .. Vácdukai elág. 06:00 06:50 07:55 10:10 11:10 12:10 14:10 14:55 15:55 17:05 18:05 19:05 22:53
10,9 0,0 Vácrátóti elág. | | | | | | | | | | | | |
S 0,1 Vácrátót, vá. bej. út S S S S S S S S S S S S S
S 1,6 Vácrátót, Széchenyi u. 2. S S S S S S S S S S S S S
S 2,3 Vácrátót, művelődési ház S S S S S S S S S S S S S
S 2,7 Vácrátót, kh. S S S S S S S S S S S S S
S 3,1 Vácrátót, Botanikus kert S S S S S S S S S S S S S
S 3,5 Vácrátót, Alkotmány u. 75. S S S S S S S S S S S S S
S 3,8 Vácrátót, aut. ford. S S S S S S S S S S S S S
S 3,5 Vácrátót, Alkotmány u. 75. S S S S S S S S S S S S S
S 3,1 Vácrátót, Botanikus kert S S S S S S S S S S S S S
S 2,7 Vácrátót, kh. S S S S S S S S S S S S S
S 2,3 Vácrátót, művelődési ház S S S S S S S S S S S S S
S 1,6 Vácrátót, Széchenyi u. 2. S S S S S S S S S S S S S
S 0,1 Vácrátót, vá. bej. út S S S S S S S S S S S S S
10,9 0,0 Vácrátóti elág. | | | | | | | | | | | | |
12,5 .. Váchartyán, gépáll. 06:03 06:53 07:58 10:13 11:13 12:13 14:13 14:58 15:58 17:08 18:08 19:08 22:56
13,0 0,0 Váchartyán, vá. bej. út | | | | | | | | | | | | |
S 0,3 Váchartyán, vá. S S S 10:15 S S 14:15 S S S S 19:10 22:58
S 0,3 Váchartyán, vá. S S S 10:16 S S 14:16 S S S S 19:11 22:59
13,0 0,0 Váchartyán, vá. bej. út | | | | | | | | | | | | |
13,2 .. Váchartyán, ált.isk. 06:05 06:55 08:00 10:17 11:15 12:15 14:17 15:00 16:00 17:10 18:10 19:12 23:00
13,4 .. Váchartyán, kh. 06:06 06:56 08:01 10:18 11:16 12:16 14:18 15:01 16:01 17:11 18:11 19:13 23:01
14,0 .. Váchartyán, Gosztonyi-kastély 06:07 06:57 08:02 10:19 11:17 12:17 14:19 15:02 16:02 17:12 18:12 19:14 23:02
16,9 .. Kisnémedi, Rákóczi u. 1. 06:14 07:04 08:09 10:26 11:24 12:24 14:26 15:09 16:09 17:19 18:19 19:21 23:09
17,4 .. Kisnémedi, ált. isk. 06:15 07:05 08:10 10:27 11:25 12:25 14:27 15:10 16:10 17:20 18:20 19:22 23:10
18,7 .. Püspökszilágy, hull.gyűjt. 06:18 07:08 08:13 10:30 11:28 12:28 14:30 15:13 16:13 17:23 18:23 19:25 23:13
19,4 .. Püspökszilágy, Mogyorós u. 06:20 07:10 08:15 10:32 11:30 12:30 14:32 15:15 16:15 17:25 18:25 19:27 23:15
20,0 .. Püspökszilágy, ált. isk. 06:21 07:11 08:16 10:33 11:31 12:31 14:33 15:16 16:16 17:26 18:26 19:28 23:16

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat