Navigáció átugrása
341

Vác–Vácduka–Őrbottyán–Galgamácsa–Aszód

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 341 3 M     341 9 M    
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:05 15:20
0,7 .. Vác, Honvéd u. 06:07 15:22
1,3 .. Vác, Telep u. 06:08 15:23
1,8 .. Vác, VOLÁN telep 06:09 15:24
2,4 .. Vác, Alsóváros v.mh. 06:10 15:25
2,7 .. Vác, Közúti Igazg. 06:11 15:26
3,4 .. Vác - Máriaudvar 06:12 15:27
3,8 .. Vác, ContiTech Hungaria 06:13 15:28
6,3 .. Kláraháza 06:16 15:31
8,6 .. Vácduka, Nevelőotthon 06:19 15:34
9,1 .. Vácduka, kh. 06:20 15:35
9,4 .. Vácduka, Kossuth u.73. 06:21 15:36
9,7 .. Vácduka, Kossuth u.105. 06:22 15:37
10,0 .. Vácduka, Kossuth u.137. 06:23 15:38
10,8 .. Vácdukai elág. 06:25 15:39
11,0 .. Vácrátót, vá. bej. út 06:26 15:40
12,5 .. Vácrátót, Széchenyi u. 2. 06:29 15:42
13,2 .. Vácrátót, művelődési ház 06:30 15:43
13,6 .. Vácrátót, kh. 06:31 15:44
14,0 .. Vácrátót, Botanikus kert 06:32 15:45
14,4 .. Vácrátót, Alkotmány u. 75. 06:33 15:46
16,1 .. Őrbottyán, téglagyár 06:36 15:49
17,0 .. Őrbottyán, Fő út 104. 06:38 15:51
17,5 .. Őrbottyán, vh. 06:39 15:52
18,1 .. Őrbottyán, orvosi rend. 06:40 15:53
18,7 .. Őrbottyán, posta 06:41 15:54
19,2 0,0 Őrbottyán, vá. bej. út 06:42 15:55
S 0,2 Őrbottyán, vá. 06:43 15:56
S 0,2 Őrbottyán, vá. 06:44 16:02
19,2 0,0 Őrbottyán, vá. bej. út | |
19,9 .. Őrbottyán, Rákóczi út 140. 06:46 16:04
20,5 .. Őrbottyán, Béke u. 06:47 16:05
21,0 .. Őrbottyán, Rákóczi út 226. 06:48 16:06
25,5 .. Váckisújfalu, v.mh. 06:55 16:13
25,9 .. Váckisújfalu, Petőfi u. 06:56 16:14
29,0 0,0 Galgamácsa, gyógyszertár 07:00 16:18
S 0,4 Galgamácsa, művelődési ház 07:01 16:19
S 0,8 Galgamácsa, vá. 07:02 16:20
S 0,8 Galgamácsa, vá. 07:03 16:21
S 0,4 Galgamácsa, művelődési ház 07:04 16:22
29,0 0,0 Galgamácsa, gyógyszertár 07:05 16:23
29,7 .. Galgamácsa, fatelep 07:06 16:24
30,2 .. Galgamácsa, magtár 07:07 16:25
31,2 .. Galgamácsa, Újtelep 07:09 16:27
32,3 .. Galgamácsa, mg. telep 07:11 o
35,1 0,0 Iklad, fatelep 07:15  
S 1,0 Iklad, Ipari Műszergyár S  
35,7 1,4 Iklad-Domony-felső v. mh. 07:16  
36,1 .. Iklad, orvosi rendelő 07:17  
36,6 .. Iklad, takarékszövetkezet 07:18  
37,4 .. Iklad, művelődési otthon 07:20  
37,9 .. Iklad, Rákóczi u. 07:21  
38,4 .. Iklad, Aszódi út 07:22  
39,3 .. Aszód, Széchenyi u. 32. 07:24  
39,8 .. Aszód, ikladi elág. 07:25  
40,0 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 07:26  
40,7 .. Aszód, művelődési ház 07:28  
40,9 .. Aszód, vá. bej. út 07:29  
41,6 .. Aszód, vá. 07:30  

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek