Navigáció átugrása
347

Vác–Váchartyán–Galgamácsa–Aszód

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2054   M     347 1       347 3 I     2053   M     347 5 M     347 7       348 2 N     347 11 I     347 13 I     347 15 37     2054   M     2054   T     2053   M     347 19 I     347 21 T     347 23   2   347 25 M    
0,0 .. Vác, Szérűskert aut.ford.               13:05 14:05   14:20     16:05      
0,5 .. Vác, Szérűskert Oktatási Centrum               13:06 14:06   14:21     16:06      
0,8 .. Vác, Buki sor               13:07 14:07   14:22     16:07      
1,1 .. Vác, Pap Béla u.               | |         |      
1,3 .. Vác, autójavító               13:10 14:10   14:25     16:10      
1,9 .. Vác, Hunyadi u.               13:11 14:11   14:26     16:11      
2,2 .. Vác, Rákóczi tér               13:12 14:12   14:27     16:12      
3,1 .. Vác, aut. áll.               13:15 14:15   14:30     16:15      
3,1 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:20 05:55 06:05 07:20 11:20 12:20 13:20 14:20 14:20 14:35 14:35 15:20 16:20 16:20 17:20 19:20
3,8 0,0 Vác, Honvéd u.   05:22 05:57 06:07 07:22 11:22 | 13:22 14:22 14:22 14:39 14:39 15:22 16:22 16:22 17:22 19:22
S 0,8 Vác, Földváry tér   S S S S S 12:24 S S S 14:43 14:43 S S S S S
S 1,9 Vác, Gödöllői út   S S S S S | S S S 14:46 14:46 S S S S S
S 2,5 Vác, Csatamező   S S S S S | S S S 14:47 14:47 S S S S S
S 3,9 Vác, Máriaudvar v.mh.   S S S S S 12:30 S S S 14:49 14:49 S S S S S
S 6,1 Csörögi szőlők   S S S S S | S S S 14:52 14:52 S S S S S
S 6,8 Csörög, v.mh.   S S S S S 12:33 S S S 14:53 14:53 S S S S S
S 7,4 Sződi elág.   S S S S S | S S S 14:54 14:54 S S S S S
S 8,8 Vácharaszt   S S S S S | S S S 14:56 14:56 S S S S S
4,4 S Vác, Telep u.   05:23 05:58 06:08 07:23 11:23 S 13:23 14:23 14:23 S S 15:23 16:23 16:23 17:23 19:23
4,9 S Vác, VOLÁN telep   | | 06:09 | | S | | | S | 15:24 | | | |
5,5 S Vác, Alsóváros v.mh.   05:25 06:00 06:10 07:25 11:25 S 13:25 14:25 14:25 S S 15:25 16:25 16:25 17:25 19:25
5,8 S Vác, Közúti Igazg.   05:26 06:01 06:11 07:26 11:26 S 13:26 14:26 14:26 S S 15:26 16:26 16:26 17:26 19:26
6,5 S Vác - Máriaudvar   | | 06:12 | | S | | | S | 15:27 | | | |
6,9 S Vác, ContiTech Hungaria   05:28 06:03 06:13 07:28 11:28 S 13:28 14:28 14:28 S S 15:28 16:28 16:28 17:28 19:28
9,2 S Kláraháza   | | 06:16 | | S | | | S | 15:31 | | | |
11,7 S Vácduka, Nevelőotthon   05:34 06:09 06:19 07:34 11:34 S 13:34 14:34 14:34 S S 15:34 16:34 16:34 17:34 19:34
12,2 S Vácduka, kh.   05:35 06:10 06:20 07:35 11:35 S 13:35 14:35 14:35 S S 15:35 16:35 16:35 17:35 19:35
12,5 S Vácduka, Kossuth u.73.   05:36 06:11 06:21 07:36 11:36 S 13:36 14:36 14:36 S S 15:36 16:36 16:36 17:36 19:36
12,8 S Vácduka, Kossuth u.105.   05:37 06:12 06:22 07:37 11:37 S 13:37 14:37 14:37 S S 15:37 16:37 16:37 17:37 19:37
13,1 S Vácduka, Kossuth u.137.   05:38 06:13 06:23 07:38 11:38 S 13:38 14:38 14:38 S S 15:38 16:38 16:38 17:38 19:38
Budapest-Nyugati   04:00 05:00 05:00 06:00 10:00   12:00 13:33 13:33     14:33 15:33 15:33 16:33 18:33
Vácrátót   05:12 06:12 06:12 07:12 11:12   13:12 14:35 14:35     15:35 16:35 16:35 17:35 19:35
13,9 S Vácdukai elág.   05:40 06:15 06:25 07:40 11:40 S 13:40 14:40 14:40 S S 15:39 16:40 16:40 17:40 19:40
15,6 10,5 Váchartyán, gépáll.   05:43 06:18 S 07:43 11:43 | 13:43 14:43 14:43 S S S 16:43 16:43 17:43 19:43
16,3 .. Váchartyán, ált.isk.   05:45 06:20 S 07:45 11:45 12:38 13:45 14:45 14:45 S S S 16:45 16:45 17:45 19:45
16,5 .. Váchartyán, kh.   | | S | | | | | | S | S | | | |
17,1 .. Váchartyán, Veres Pálné u.   05:46 06:21 S 07:46 11:46 12:39 13:46 14:46 14:46 S S S 16:46 16:46 17:46 19:46
23,7 .. Váckisújfalu, v.mh. 05:11 05:52 06:27 06:55 07:52 11:52 12:45 13:52 14:52 14:52 15:24 15:24 16:13 16:52 16:52 17:52 19:52
24,1 .. Váckisújfalu, Petőfi u. 05:12 05:53 06:28 06:56 07:53 11:53 12:47 13:53 14:53 14:53 15:25 15:25 16:14 16:53 16:53 17:53 19:53
27,2 .. Galgamácsa, gyógyszertár 05:16 05:57 06:32 07:00 07:57 11:57 12:52 13:57 14:57 14:57 15:28 15:28 16:18 16:57 16:57 17:57 19:57
27,6 0,0 Galgamácsa, művelődési ház 05:17 05:58 06:33 07:01 07:58 11:58 | 13:58 14:58 14:58 15:29 15:29 16:19 16:58 16:58 17:58 19:58
S 0,4 Galgamácsa, vá. 05:18 05:59 06:34 07:02 07:59 11:59 12:56 13:59 14:59 14:59 15:30 15:30 16:20 16:59 16:59 17:59 19:59
Galgamácsa               14:19     15:56 15:56          
Balassagyarmat               15:31     17:08 17:08          
S 0,4 Galgamácsa, vá. 05:20 06:00   07:03 08:00 12:00 12:56   15:00 15:00 15:31 15:31   17:00 17:00 18:00 20:00
27,6 0,0 Galgamácsa, művelődési ház 05:21 06:01   07:04 08:01 12:01 12:57   15:01 15:01 15:32 15:32   17:01 17:01 18:01 20:01
31,8 .. Iklad, fatelep 05:32 |   07:15 | | |   | | 15:42 15:42   | | | |
32,4 .. Iklad-Domony-felső v. mh. 05:33 06:07   07:16 08:07 12:07 13:09   15:07 15:07 15:43 15:43   17:07 17:07 18:07 20:07
32,8 .. Iklad, orvosi rendelő 05:34 06:08   07:17 08:08 12:08 13:10   15:08 15:08 15:44 15:44   17:08 17:08 18:08 20:08
33,3 .. Iklad, takarékszövetkezet 05:35 06:09   07:18 08:09 12:09 13:11   15:09 15:09 15:45 15:45   17:09 17:09 18:09 20:09
34,1 .. Iklad, művelődési otthon 05:37 06:11   07:20 08:11 12:11 13:12   15:11 15:11 15:47 15:47   17:11 17:11 18:11 20:11
34,6 .. Iklad, Rákóczi u. 05:38 06:12   07:21 08:12 12:12 13:13   15:12 15:12 15:48 15:48   17:12 17:12 18:12 20:12
35,1 .. Iklad, Aszódi út 05:39 |   07:22 | | |   | | 15:49 15:49   | | | |
36,0 .. Aszód, Széchenyi u. 32. 05:41 06:15   07:24 08:15 12:15 |   15:15 15:15 15:51 15:51   17:15 17:15 18:15 20:15
36,5 .. Aszód, ikladi elág. 05:42 06:16   07:25 08:16 12:16 |   15:16 15:16 15:52 15:52   17:16 17:16 18:16 20:16
36,7 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 05:43 06:17   07:26 08:17 12:17 13:16   15:17 15:17 15:53 15:53   17:17 17:17 18:17 20:17
37,4 .. Aszód, művelődési ház 05:45 |   07:28 | | |   | | 15:55 15:55   | | | |
37,6 .. Aszód, vá. bej. út 05:46 06:19   07:29 08:19 12:19 13:18   15:19 15:19 15:56 15:56   17:19 17:19 18:19 20:19
38,3 .. Aszód, vá. 05:47 06:20   07:30 08:20 12:20 13:20   15:20 15:20 15:57 15:57   17:20 17:20 18:20 20:20
Aszód 05:53 06:36     08:25 12:25 13:25   15:25 15:25 16:17 16:17   17:25 17:25 18:25 20:27
Budapest-Keleti 06:55 07:35     09:25 13:25 14:25   16:25 16:25 17:00 17:00   18:25 18:25 19:25 21:25
Aszód 05:59 06:29   07:40 08:29 12:29 13:29   15:29 15:29       17:29 17:29 18:29 20:31
Hatvan 06:14 06:47   07:51 08:47 12:47 13:47   15:47 15:47       17:47 17:47 18:47 20:47

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik
37 szabad- és munkaszüneti napokon, valamint tanszünetben munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat