Navigáció átugrása
343-344

Vác–Sződ–Csörög

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 344 101       344 103 M     344 105       343 1 M     343 5 M     343 3 A     343 7 M     344 107 A     343 109 M     343 9 A     343 11       344 123 M     343 13 M     343 15 M     343 17 M     343 21 M     343 19 A     343 23 M     343 25 M     343 27       343 29 M     344 113       344 115 M     344 117   2   344 119 M     344 121 V 2   343 35 N     343 37 M    
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel        06:15   06:40 07:50     09:40 11:10     13:40   14:40 14:40   15:40   16:40           21:40 22:25
0,8 .. Vác, Honvéd u.       06:17   06:42 07:52     09:42 11:12     13:42   14:42 14:42   15:42   16:42           21:42 22:27
1,6 .. Vác, Földváry tér       06:19   06:44 07:54     09:44 11:14     13:44   14:44 14:44   15:44   16:44           21:44 22:28
2,6 .. Vác, LIDL, Hétkápolna       06:20   06:45 07:55     09:45 11:15     13:45   14:45 14:45   15:45   16:45           21:45 22:29
3,1 .. Vác, hajógyár       06:21   06:46 07:56     09:46 11:16     13:46   14:46 14:46   15:46   16:46           21:46 22:30
3,8 .. Vác, gumigyár       06:23   06:48 07:58     09:48 11:18     13:48   14:48 14:48   15:48   16:48           21:48 22:31
5,2 .. Vác, (Sződliget) Harcsa u.       06:25   06:50 08:00     09:50 11:20     13:50   14:50 14:50   15:50   16:50           21:50 22:33
5,9 .. Sződliget, sződi elág.       06:26   06:51 08:01     09:51 11:21     13:51   14:51 14:51   15:51   16:51           21:51 22:34
6,9 .. Sződliget, Szt.István u.       06:27   06:52 08:02     09:52 11:22     13:52   14:52 14:52   15:52   16:52           21:52 22:35
7,3 .. Sződ-Sződliget, v.mh.       06:28   06:53 08:03     09:53 11:23     13:53   14:53 14:53   15:53   16:53           21:53 22:36
Vác 04:32 05:02 05:32 06:02 06:32 06:32 07:32 07:32 08:32 09:32 11:02 12:02 13:02 13:32 14:02 14:32 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 18:02 19:02 20:02   21:32  
Sződ-Sződliget 04:39 05:09 05:39 06:09 06:39 06:39 07:39 07:39 08:39 09:39 11:09 12:09 13:09 13:39 14:09 14:39 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 18:09 19:09 20:09   21:39  
Budapest-Nyugati   04:45 05:15 05:45 06:15 06:15 07:15 07:15 08:15 09:15 10:45 11:45 12:45 13:15 13:45 14:15 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:15 21:52
Sződ-Sződliget   05:21 05:51 06:21 06:51 06:51 07:49 07:49 08:49 09:49 11:19 12:19 13:19 13:49 14:19 14:49 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19 21:49 22:26
7,3 .. Sződ-Sződliget, v.mh. 04:50 05:25 06:00 06:30 06:55 06:55 08:05 07:55 08:55 09:55 11:25 12:25 13:25 13:55 14:25 14:55 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25 21:55 22:37
8,3 .. Sződ, Floch-puszta 04:52 05:27 06:02 06:32 06:57 06:57 08:07 07:57 08:57 09:57 11:27 12:27 13:27 13:57 14:27 14:57 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 21:57 22:39
8,8 .. Sződ, Dózsa Gy.u.5. 04:54 05:29 06:04 06:34 06:59 06:59 08:09 07:59 08:59 09:59 11:29 12:29 13:29 13:59 14:29 14:59 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 21:59 22:40
9,4 .. Sződ, Dózsa Gy.u.75. 04:56 05:31 06:06 06:36 07:01 07:01 08:11 08:01 09:01 10:01 11:31 12:31 13:31 14:01 14:31 15:01 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:01 22:41
9,7 .. Sződ, Ady E.u. 04:58 05:33 06:08 06:38 07:03 07:03 08:13 08:03 09:03 10:03 11:33 12:33 13:33 14:03 14:33 15:03 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:03 22:42
10,4 0,0 Sződ, II. János Pál tér 04:59 05:34 06:09 06:39 07:04 07:04 08:14 08:04 09:04 10:04 11:34 12:34 13:34 14:04 14:34 15:04 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34 22:04 22:43
S 0,4 Sződ, kh. 05:00 05:35 06:10 06:40 S S 08:15 08:05 09:05 10:05 11:35 12:35 13:35 14:05 14:35 15:05 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35 22:05 22:44
10,4 0,0 Sződ, II. János Pál tér o o o o 07:04 07:04 o o 09:06 10:06 o o 13:36 o 14:36 o 15:06 15:36 o 16:36 o o o o o o o o
12,6 .. Csörög, Kisfaludy u.         07:08 07:08     09:10 10:10     13:40   14:40   15:10 15:40   16:40                
13,2 .. Csörög, Tölgyfa u.         07:09 07:09     09:11 10:11     13:41   14:41   15:11 15:41   16:41                
13,6 .. Csörög, Béke tér         07:10 07:10     09:12 10:12     13:42   14:42   15:12 15:42   16:42                

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat