Navigáció átugrása
351

Vác–Szokolya–Királyrét

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 351 203 I     351 207 M     351 205 A     351 209 A     351 211 M     351 213 I    
0,0 Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:50 08:30 08:30 10:30 12:30 14:30
1,8 Vác, autójavító 05:53 08:33 08:33 10:33 12:33 14:33
2,4 Vác, Oktatási Centrum 05:54 08:34 08:34 10:34 12:34 14:34
3,3 Vác, DDC főbejárat 05:56 08:36 08:36 10:36 12:36 14:36
4,8 Vác, transzf. áll. 05:59 08:39 08:39 10:39 12:39 14:39
7,1 Verőce, keverőt. 06:02 08:42 08:42 10:42 12:42 14:42
8,3 Verőce, vízmű 06:04 08:44 08:44 10:44 12:44 14:44
9,7 Verőce, művelődési ház 06:06 08:46 08:46 10:46 12:46 14:46
10,4 Verőce, fűrészt. 06:07 08:47 08:47 10:47 12:47 14:47
12,0 Kismaros, v.mh.b.u. 06:09 08:49 08:49 10:49 12:49 14:49
Budapest-Nyugati 04:41 08:07 08:07 10:07 12:07 14:07
Kismaros 05:39 08:43 08:43 10:43 12:43 14:43
12,0 Kismaros, v.mh.b.u. 06:12 08:50 08:50 10:50 12:50 14:50
13,7 Kismaros-MORGÓ 06:14 08:52 08:52 10:52 12:52 14:52
14,6 Börzsönyliget, v. mh. 06:16 08:54 08:54 10:54 12:54 14:54
15,5 Szokolya-Hártókút 06:18 08:56 08:56 10:56 12:56 14:56
16,4 Szokolya-Törökpatak 98. 06:20 08:58 08:58 10:58 12:58 14:58
17,5 Szokolya, Liget u. 06:22 09:00 09:00 11:00 13:00 15:00
18,1 Szokolya, kh. 06:24 09:02 09:02 11:02 13:02 15:02
20,4 Szokolya-Paphegy 06:27 o 09:05 11:05 o o
21,0 Szokolya-Sernevall 06:28   09:06 11:06    
22,0 Szokolya-Királyrét 06:30   09:08 11:08    

Jelmagyarázat

Csoportos utazás megkezdése előtt 14 nappal, előzetes bejelentkezés javasolt az utazasicentrum@volanbusz.hu e-mail címen
vagy a 06-1/219-8086 telefonszámon, munkanapokon: 6:00-20:00, hétvégén: 6:00-17:00 között.

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek