Navigáció átugrása
353

Kismaros–Kóspallag

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 353 1   6   350 101 M     350 103 O     353 3 O     350 105 V     350 107 M     353 5 A     350 109 M     350 111 M     350 121 N     350 115 32     350 117 42     350 127 N     350 125 32     350 123 42     353 7   2   353 9   2   353 11 M    
Budapest-Nyugati 04:41   07:07 08:07 08:07 09:07 10:07 11:07 13:07 14:07 14:07 14:07 16:07 16:07 16:07 18:07 20:07 21:48
Kismaros 05:39   07:43 08:43 08:43 09:43 10:43 11:43 13:43 14:43 14:43 14:43 16:43 16:43 16:43 18:43 20:43 22:43
0,0 Kismaros, v.mh. 05:50 07:25 07:55 08:55 08:55 09:55 10:55 11:55 13:55 14:55 14:55 14:55 16:55 16:55 16:55 18:55 20:55 22:55
0,5 Kismaros, Kossuth u.88. 05:51 07:26 07:56 08:56 08:56 09:56 10:56 11:56 13:56 14:56 14:56 14:56 16:56 16:56 16:56 18:56 20:56 22:56
2,1 Kóspallagi útelág. 05:53 07:28 07:58 08:58 08:58 09:58 10:58 11:58 13:58 14:58 14:58 14:58 16:58 16:58 16:58 18:58 20:58 22:58
2,7 Kismaros, Kóspallagi út 05:54 07:29 07:59 08:59 08:59 09:59 10:59 11:59 13:59 14:59 14:59 14:59 16:59 16:59 16:59 18:59 20:59 22:59
3,3 Kismaros, Őz út 05:55 07:30 08:00 09:00 09:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 15:00 15:00 17:00 17:00 17:00 19:00 21:00 23:00
6,2 Törökmezei turistah.b.ú. 05:59 07:34 08:04 09:04 09:04 10:04 11:04 12:04 14:04 15:04 15:04 15:04 17:04 17:04 17:04 19:04 21:04 23:04
8,1 Kóspallag, 6-os km-kő 06:02 07:37 08:07 09:07 09:07 10:07 11:07 12:07 14:07 15:07 15:07 15:07 17:07 17:07 17:07 19:07 21:07 23:07
11,0 Kóspallag, Kossuth u. 06:06 07:41 08:11 09:11 09:11 10:11 11:11 12:11 14:11 15:11 15:11 15:11 17:11 17:11 17:11 19:11 21:11 23:11
11,6 Kóspallag, Szent István u. 06:08 07:43 08:13 09:13 09:13 10:13 11:13 12:13 14:13 15:13 15:13 15:13 17:13 17:13 17:13 19:13 21:13 23:13
12,1 Kóspallag, templom 06:09 07:44 08:14 09:14 09:14 10:14 11:14 12:14 14:14 15:14 15:14 15:14 17:14 17:14 17:14 19:14 21:14 23:14
13,8 Kisinóci turistaház o o o o 09:17 o o o o o o 15:17 o 17:17 o o o o

Jelmagyarázat

Csoportos utazás megkezdése előtt 14 nappal, előzetes bejelentkezés javasolt az utazasicentrum@volanbusz.hu e-mail címen
vagy a 06-1/219-8086 telefonszámon, munkanapokon: 6:00-20:00, hétvégén: 6:00-17:00 között.
32 IV.1-től. X.31.-ig munkaszüneti napokon,
42 III.31-ig és XI. 1-jétől munkaszüneti napokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat