Navigáció átugrása
353

Kóspallag–Kismaros

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 353 2   6   350 102 M     350 104 M     350 108 N     350 110 V     353 4 O     350 112 M     353 8 O     353 6 V     350 116       350 120 N     350 122 32     350 124 42     353 24 O 2   353 10 32     353 12 42     353 14 M     353 16   2   353 18 M    
0,0 Kisinóci turistaház                 09:37       15:37   17:37        
1,7 Kóspallag, templom 04:40 05:10 06:10 06:40 07:40 08:20 08:40 09:40 09:40 12:40 15:40 15:40 15:40 17:40 17:40 17:40 17:45 20:25 21:50
2,2 Kóspallag, Szent István u. 04:41 05:11 06:11 06:41 07:41 08:21 08:41 09:41 09:41 12:41 15:41 15:41 15:41 17:41 17:41 17:41 17:46 20:26 21:51
2,8 Kóspallag, Kossuth u. 04:43 05:13 06:13 06:43 07:43 08:23 08:43 09:43 09:43 12:43 15:43 15:43 15:43 17:43 17:43 17:43 17:48 20:28 21:53
5,7 Kóspallag, 6-os km-kő 04:47 05:17 06:17 06:47 07:47 08:27 08:47 09:47 09:47 12:47 15:47 15:47 15:47 17:47 17:47 17:47 17:52 20:32 21:57
7,6 Törökmezei turistah.b.ú. 04:50 05:20 06:20 06:50 07:50 08:30 08:50 09:50 09:50 12:50 15:50 15:50 15:50 17:50 17:50 17:50 17:55 20:35 22:00
10,5 Kismaros, Őz út 04:54 05:24 06:24 06:54 07:54 08:34 08:54 09:54 09:54 12:54 15:54 15:54 15:54 17:54 17:54 17:54 17:59 20:39 22:04
11,1 Kismaros, Kóspallagi út 04:55 05:25 06:25 06:55 07:55 08:35 08:55 09:55 09:55 12:55 15:55 15:55 15:55 17:55 17:55 17:55 18:00 20:40 22:05
11,7 Kóspallagi útelág. 04:56 05:26 06:26 06:56 07:56 08:36 08:56 09:56 09:56 12:56 15:56 15:56 15:56 17:56 17:56 17:56 18:01 20:41 22:06
13,3 Kismaros, Kossuth u.88. 04:58 05:28 06:28 06:58 07:58 08:38 08:58 09:58 09:58 12:58 15:58 15:58 15:58 17:58 17:58 17:58 18:03 20:43 22:08
13,8 Kismaros, v.mh. 04:59 05:29 06:29 06:59 07:59 08:39 08:59 09:59 09:59 12:59 15:59 15:59 15:59 17:59 17:59 17:59 18:04 20:44 22:09
Kismaros 05:16 05:46 06:46 07:16 08:16   09:16 10:16 10:16 13:16 16:16 16:16 16:16 18:16 18:16 18:16 18:16   22:21
Budapest-Nyugati 05:54 06:37 07:37 07:54 08:54   09:54 10:54 10:54 13:54 16:54 16:54 16:54 18:54 18:54 18:54 18:54   23:17

Jelmagyarázat

Csoportos utazás megkezdése előtt 14 nappal, előzetes bejelentkezés javasolt az utazasicentrum@volanbusz.hu e-mail címen
vagy a 06-1/219-8086 telefonszámon, munkanapokon: 6:00-20:00, hétvégén: 6:00-17:00 között.
32 IV.1-től. X.31.-ig munkaszüneti napokon,
42 III.31-ig és XI. 1-jétől munkaszüneti napokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat