Navigáció átugrása
354

Márianosztra–Szob

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 354 1 M     354 3 M     354 5 A     354 7 M     354 9 M     354 11 A     354 41 I     350 101 M     354 13 A     350 107 M     354 15       350 109 M     354 17       350 111 M     350 131 I     354 19 T     354 21       354 23       354 25   2   354 27   2   354 29   2   354 31 M    
0,0 Márianosztra, aut.ford. 04:10 05:00 05:30 06:00 07:00 07:30 07:35 08:00 08:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:00 15:00 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 22:30
0,6 Márianosztra, Őri telep 04:11 05:01 05:31 06:01 07:01 07:31 07:36 08:01 08:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:01 15:01 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 22:31
1,8 Márianosztra, Kőbánya iroda 04:13 05:03 05:33 06:03 07:03 07:33 07:38 08:03 08:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:03 15:03 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 22:33
2,3 Márianosztra, bányat. 04:14 05:04 05:34 06:04 07:04 07:34 07:39 08:04 08:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:04 15:04 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 22:34
2,7 Ódamásd, malomvölgy 04:15 05:05 05:35 06:05 07:05 07:35 07:40 08:05 08:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:05 15:05 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 22:35
4,0 Szob - Petyerák tanya 04:16 05:06 05:36 06:06 07:06 07:36 07:41 08:06 08:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:06 15:06 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 22:36
5,3 Márianosztrai elág. 04:18 05:08 05:38 06:08 07:08 07:38 07:43 08:08 08:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:08 15:08 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 22:38
6,0 Szob, préskerti lakót. 04:19 05:09 05:39 06:09 07:09 07:39 07:44 08:09 08:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:09 15:09 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 22:39
6,9 Szob, vá. 04:21 05:11 05:41 06:11 07:11 07:41 | 08:11 08:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:11 15:11 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 22:41
Szob 04:33 05:27 05:56 06:27 07:27 07:56   08:27 08:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56     15:56 16:56 17:56 18:56 20:01 23:01
Budapest-Nyugati 05:47 06:37 06:54 07:37 08:37 08:54   09:37 09:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54     16:54 17:54 18:54 19:54 21:17 00:17
6,9 Szob, vá.         07:15   | 08:20                            
7,4 Szob, gyógyszertár         07:17   07:47 08:22                            
7,6 Szob, ált.isk.         07:18   07:48 08:23                            
8,4 Szob, SZTK         07:20   07:50 08:25                            

Jelmagyarázat

Csoportos utazás megkezdése előtt 14 nappal, előzetes bejelentkezés javasolt az utazasicentrum@volanbusz.hu e-mail címen
vagy a 06-1/219-8086 telefonszámon, munkanapokon: 6:00-20:00, hétvégén: 6:00-17:00 között.
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat