Navigáció átugrása
422, 424

Budapest–Gödöllő–Aszód–Verseg–Kálló–Erdőkürt

Menetrend érvényessége: 2017.10.15 -
Besorolás: E R E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E R E R E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 424 1 M     430 17 M     430 1 A     424 9 M     422 11 M     424 13 P     434 5 M     424 43 I     430 3       424 5 T     424 17 I     430 21 M     424 19 I     436 7 M     439 1       424 25 I     432 11       438 5 M     435 1 M     422 49 I     437 1       422 55 T     434 1 M     424 29 M     424 47 16     424 45 M     436 3 M     430 7 M     422 31 M     430 13 A 2   422 41 I     434 3 A 2   2112   M     424 53 V     422 39 M     424 33 15     424 51 O 2   422 151 O 2   422 35 M     422 135 M     424 37 E    
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:50   07:20 09:50 10:50 12:35 13:30 13:30 13:35 14:00 14:00 14:30 14:35 14:55 15:15 15:15 15:40 15:45 16:00 16:10 16:15 16:15 16:30 16:30 17:00 17:15 17:30 17:35 17:40 17:45 18:20 18:30 18:30 19:45 19:45 20:00 20:15   20:15   20:30
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 06:58   S 09:59 11:00 12:43 13:38 13:38 S 14:08 14:08 S 14:43 15:03 15:23 15:23 15:48 15:53 16:08 16:18 16:23 16:25 16:38 16:38 17:08 17:23 17:38 S 17:50 S 18:30 18:38 18:38 19:52 19:53 20:07 20:22   20:23   20:37
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 07:05   S 10:06 11:08 12:50 13:45 13:45 S 14:15 14:15 S 14:50 15:10 15:30 15:30 15:55 16:00 16:15 16:25 16:30 16:33 16:45 16:45 17:15 17:30 17:45 S 17:58 S 18:38 18:45 18:45 19:57 20:00 20:12 20:27   20:30   20:42
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                  
S 26,5 .. Gödöllő, Haraszti út S   S S 11:25 S S S S S S S S S S S | S S 16:45 S 16:50 S S S S S S | S | S S S | S S   20:46   S
S 26,8 .. Gödöllő, Idősek Otthona S   S S 11:26 S S S S S S S S S S S 16:12 S S 16:46 S 16:51 S S S S S S 18:16 S 18:56 S S S 20:16 S S   20:47   S
S 27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. S   S S 11:27 S S S S S S S S S S S 16:13 S S 16:47 S 16:52 S S S S S S 18:17 S 18:57 S S S 20:17 S S   20:48   S
S 28,2 .. Gödöllő, szökőkút S   S S 11:30 S S S S S S S S S S S 16:15 S S 16:50 S 16:55 S S S S S S 18:20 S 19:00 S S S 20:20 S S   20:50   S
S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. S   08:00 S 11:32 S S S 14:18 S S 15:17 S S S S 16:17 S S 16:52 S 16:57 S S S S S 18:30 18:22 18:30 19:02 S S S 20:22 S S   20:52   S
S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  S   08:05 S 11:35 S S S 14:25 S S 15:25 S S S S 16:20 S S 17:00 S 17:03 S S S S S 18:35 18:27 18:35 19:07 S S S 20:25 S S   20:55   S
S 29,8 .. Gödöllő, Egyetem S   | S 11:37 S S S | S S 15:27 S S S S | S S 17:02 S 17:05 S S S S S | 18:29 | 19:09 S S S | S S   20:57   S
S 32,3 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út S   | S 11:41 S S S | S S 15:31 S S S S | S S 17:06 S 17:09 S S S S S | 18:34 | 19:14 S S S 20:30 S S   21:01   S
S 36,7 .. Domonyvölgy S   08:15 S 11:46 S S S 14:35 S S 15:36 S S S S | S S 17:11 S 17:14 S S S S S 18:45 18:39 18:45 19:19 S S S 20:35 S S   21:06   S
38,1 S .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 07:31   S 10:33 S 13:18 14:12 14:11 S 14:41 14:43 S 15:16 15:37 15:57 15:58 S 16:27 | S 16:57 S | 17:11 17:43 17:56 18:12 S S S S | 19:12 20:23 S 20:37 20:52   S   21:07
38,8 40,9 .. Bagi elág. 07:32   08:19 10:34 11:51 13:19 14:13 14:12 14:39 14:42 14:44 15:41 15:17 15:38 15:58 15:59 | 16:28 | 17:16 16:58 17:19 | 17:12 17:44 17:57 18:13 18:49 18:44 18:49 19:24 | 19:13 20:24 | 20:38 20:53   21:11   21:08
39,2 41,3 .. Aszód, Pesti út 07:33   | 10:35 11:52 13:20 | 14:13 | 14:43 14:45 | 15:18 | | 16:00 | | | | | 17:20 | 17:13 17:45 17:58 | | 18:45 | 19:25 | | 20:25 | 20:39 20:54   21:12   21:09
40,3 42,4 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 07:36   08:22 10:38 11:56 13:23 14:15 14:16 14:42 14:46 14:48 15:44 15:21 15:42 16:02 16:03 | 16:31 16:41 17:19 17:02 17:23 17:13 17:16 17:48 18:01 18:17 18:52 18:48 18:52 19:28 19:13 19:15 20:27 20:42 20:41 20:56   21:15   21:11
40,3 42,4 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 07:36   08:22 10:38 11:56 13:23 14:16 14:16 14:42 14:46 14:48 15:44 15:21 15:42 16:02 16:03 | 16:31 16:42 17:19 17:02 17:23 17:13 17:16 17:48 18:01 18:17 18:52 18:48 18:52 19:28 19:13 19:16 20:27 20:42 20:41 20:56   21:15   21:11
41,0 43,1 .. Aszód, művelődési ház 07:38   | 10:40 11:58 13:25 | 14:18 | 14:48 14:50 | 15:23 15:44 | 16:05 | | | 17:21 | 17:25 | 17:18 17:50 18:03 | | 18:50 | 19:30 | | 20:29 | 20:42 20:57   21:17   21:12
41,2 43,3 0,0 Aszód, vá. bej. út 07:39   08:24 10:42 11:59 13:26 14:18 14:19 14:44 14:49 14:51 15:46 15:24 15:45 16:04 16:06 | 16:33 | 17:22 17:04 17:26 | 17:19 17:51 18:04 18:19 18:54 18:51 18:54 19:31 | 19:18 20:30 20:44 20:43 20:58   21:18   21:13
S S 0,7 Aszód, vá. S   S 10:44 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S o 20:45 S S   S   S
S S 0,7 Aszód, vá. S 07:50 S 10:50 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   20:45 S S   S   S
41,2 43,3 0,0 Aszód, vá. bej. út 07:39 07:52 08:24 10:52 11:59 13:26 14:18 14:19 14:44 14:49 14:51 15:46 15:24 15:45 16:04 16:06 | 16:33 | 17:22 17:04 17:26 | 17:19 17:51 18:04 18:19 18:54 18:51 18:54 19:31 | 19:18   20:46 20:43 20:58   21:18   21:13
41,8 43,9 .. Aszód, Arany J. u. 07:41 07:54 08:26 10:54 12:01 13:28 14:20 14:21 14:46 14:51 14:53 15:48 15:26 15:47 16:06 16:08 | 16:35 16:45 17:24 17:06 17:28 | 17:21 17:53 18:06 18:21 18:56 18:53 18:56 19:33 | 19:20   20:47 20:44 20:59   21:19   21:14
42,2 44,3 .. Aszód, Falujárók útja 19. 07:42 07:55 08:27 10:55 12:02 13:29 14:21 14:22 | 14:52 14:54 15:49 15:27 15:48 16:07 16:09 | 16:36 | o 17:07 17:29 | 17:22 17:54 18:07 18:22 | 18:54 | 19:34 | 19:21   20:48 20:45 21:00   21:20   21:15
43,3 45,4 .. Kartal, 2-es km kő 07:44 07:57 08:29 10:57 12:04 13:31 14:23 14:24 | 14:54 14:56 15:51 15:29 15:50 16:09 16:11 | 16:38 |   17:09 17:31 | 17:24 17:56 18:09 18:24 | 18:56 | 19:36 | 19:23   20:49 20:47 21:02   21:22   21:17
43,9 46,0 .. Kartal, Bartók B. út 07:46 07:59 08:31 10:58 12:06 13:33 14:25 14:26 14:50 14:56 14:58 15:53 15:31 15:52 16:11 16:13 | 16:40 16:48   17:11 17:33 17:17 17:26 17:58 18:11 18:26 19:00 18:58 19:00 19:38 19:17 19:25   20:50 20:48 21:03   21:23   21:18
44,8 46,9 .. Kartal, orvosi rendelő 07:48 08:01 08:33 11:00 12:08 13:35 14:27 14:28 | 14:58 15:00 15:55 15:33 15:54 16:13 16:15 | 16:42 |   17:13 17:35 | 17:28 18:00 18:13 18:28 | 19:00 | 19:40 | 19:27   20:52 20:50 21:05   21:25   21:20
45,3 47,4 .. Kartal, posta 07:50 08:03 08:35 11:01 12:10 13:37 14:29 14:30 14:53 15:00 15:02 15:57 15:35 15:56 16:15 16:17 | 16:44 16:51   17:15 17:37 | 17:30 18:02 18:15 18:30 19:03 19:02 19:03 19:42 | 19:29   20:53 20:51 21:06   21:26   21:21
45,9 48,0 .. Kartal, Szőlő u. 07:52 08:05 08:37 11:02 12:12 13:39 14:31 14:32 14:55 15:02 15:04 15:59 15:37 15:58 16:17 16:19 | 16:46 16:53   17:17 17:39 17:19 17:32 18:04 18:17 18:32 19:05 19:04 19:05 19:44 19:19 19:31   20:54 20:52 21:07   21:27   21:22
46,4 48,5 .. Kartal, aut. ford. 07:53 08:06 08:38 11:03 12:13 o 14:32 14:33 | 15:03 o o 15:38 15:59 16:18 o | 16:47 |   17:18 o | 17:33 o 18:18 18:33 | o | o | 19:32   o 20:53 21:08 21:10 21:28 21:30 21:23
50,3 52,4 .. Verseg, mg. major 07:57 | | 11:07 12:17   | 14:37 | 15:07     15:42 | |   | | |   |   | 17:37   18:22 | |   |   | |     20:57 o 21:14 o 21:34 21:27
51,5 53,6 .. Verseg, kállói elág. 07:59 08:12 08:44 11:09 12:19   14:38 14:39 15:02 15:09     15:44 16:05 16:24   16:48 16:53 17:00   17:24   17:25 17:39   18:24 18:39 19:12   19:12   19:25 19:38     20:59   21:16   21:36 21:29
51,8 53,9 .. Verseg, kh. 08:01     11:10 12:20     14:40   15:10     15:45 16:07             17:26     17:41   18:26 18:41                 21:00   21:17   21:37 21:30
52,5 54,6 .. Verseg, temető 08:03     o o     o   o     o 16:09             17:28     17:43   18:28 18:43                 o   o   o o
56,6 58,7 .. Kálló, magyalospusztai elág. 08:07                         16:13             17:32     17:47   18:32 18:47                            
57,4 59,5 .. Kálló, Jókai Mór u. 08:09                         16:14             17:33     17:49   18:34 18:48                            
58,2 60,3 .. Kálló, újtelep 08:11                                             17:51   18:36                              
61,6 63,7 .. Erdőkürt, Kossuth L. utca 08:15                                             17:55   18:40                              

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére,
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napokon
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat