Navigáció átugrása
441, 442

Budapest–Gödöllő–Jászfényszaru

Menetrend érvényessége: 2017.10.15 - 2017.10.31
Besorolás: E E E E E E O O E E O E E O E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1076   M     441 1 M     1078   M     440 3 M     440 5 M     1076         1077   M     1077   O     441 7 M     alacsonypadlós járat 441 9 M     1078         441 15 M     1076         1077   V     440 7 M     441 21 V     alacsonypadlós járat 441 19 M     442 27 M     alacsonypadlós járat 441 29 M     441 31 A 2   alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:40 07:15 08:15 09:15 11:05 11:40 12:45 12:45 13:05 14:05 14:30 15:00 15:30 16:00 16:10 16:35 16:40 17:50 18:35 21:40
S 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 06:48 S S S S 11:50 S S S S S S 15:38 S S S S 18:00 S S
S 7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 06:55 S S S S 11:58 S S S S S S 15:45 S S S S 18:08 S S
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszh.(M3 autópályán)                                        
2,4 S .. Budapest, Örs vezér tere S 07:26 08:24 09:24 11:14 S 12:57 12:57 13:14 14:15 14:39 15:10 S 16:09 16:20 16:44 16:50 S 18:45 21:49
4,8 S .. Budapest, Nagyicce S 07:32 08:27 09:28 11:18 S 13:02 13:02 13:18 14:22 14:42 15:17 S 16:12 16:27 16:48 16:57 S 18:52 21:53
6,6 S .. Budapest, Jókai Mór u. (Rendőrség) S 07:36 | 09:32 11:22 S | | 13:22 14:26 | 15:21 S | 16:31 16:51 17:01 S 18:55 21:56
7,4 S .. Budapest, Mátyásföld Imre u. S 07:38 | 09:34 11:24 S | | 13:24 14:29 | 15:24 S | 16:34 16:53 17:04 S 18:57 21:58
8,9 S 0,0 Budapest, Vidámvásár u. S 07:41 08:35 09:37 11:27 S 13:11 13:10 13:27 14:33 14:50 15:28 S 16:20 16:38 16:55 17:08 S 19:00 22:00
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszh. (3 sz. főúton)                                        
S S 3,4 Kistarcsa, Megyei kórház S S S 09:45 11:35 S S S 13:35 S S 15:34 S S 16:44 17:00 17:14 S 19:06 S
13,2 S 4,7 Kistarcsa, vendéglő S 07:48 08:40 09:48 11:38 S 13:17 13:15 13:38 14:39 14:55 15:37 S 16:25 16:47 17:03 17:17 S 19:09 22:05
16,3 S .. Kerepes, Templom tér S 07:52 08:44 09:52 11:42 S 13:21 13:19 13:42 14:44 14:59 15:42 S 16:29 16:52 17:07 17:22 S 19:14 22:09
S 26,5 .. Gödöllő, Haraszti út | S S S S | S S S S S S | S S S S 18:25 S S
S 26,8 .. Gödöllő, Idősek Otthona 07:11 S S S S 12:16 S S S S S S 16:02 S S S S 18:26 S S
S 27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. 07:12 S S S S 12:17 S S S S S S 16:03 S S S S 18:27 S S
S 28,2 .. Gödöllő, szökőkút 07:15 S S S S 12:20 S S S S S S 16:05 S S S S 18:30 S S
23,5 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. 07:17 08:02 08:52 10:00 11:50 12:22 13:30 13:27 13:50 14:52 15:07 15:50 16:07 16:37 17:00 17:15 17:30 18:32 19:22 22:17
23,5 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  07:20 08:05 08:54 10:05 11:55 12:27 13:35 13:29 14:00 15:00 15:09 15:55 16:12 16:39 17:10 17:20 17:40 18:37 19:30 22:20
24,2 29,6 .. Gödöllő, Palotakert | 08:06 | 10:06 11:56 | | | 14:01 15:01 | 15:56 | | 17:11 17:21 17:41 18:38 19:31 22:21
25,0 30,4 .. Gödöllő, vá. 07:23 08:08 08:57 10:08 11:58 12:30 13:37 13:31 14:03 15:03 15:12 15:58 16:15 16:42 17:13 17:23 17:43 18:40 19:34 22:23
25,0 30,4 .. Gödöllő, vá. 07:23 08:09 08:57 10:09 11:59 12:30 13:37 13:31 14:04 15:04 15:12 15:59 16:15 16:42 17:14 17:24 17:44 18:41 19:34 22:24
26,1 31,5 .. Gödöllő, Köztársaság út | 08:11 | 10:11 12:01 | | | 14:06 | | | | | 17:16 17:26 17:46 18:43 19:36 22:26
26,7 32,1 .. Gödöllő, Bessenyei Gy. u. | 08:12 | 10:12 12:02 | | | 14:07 | | | | | 17:17 17:27 17:47 18:44 19:37 22:27
27,5 32,9 .. Gödöllő, Marika telep | 08:13 | 10:13 12:03 | | | 14:08 | | | | | 17:18 17:28 17:48 18:45 19:38 22:28
28,9 34,3 .. Gödöllő, Szárítópuszta | 08:15 | 10:15 12:05 | | | 14:10 | | | | | 17:20 17:30 17:50 18:47 19:40 22:30
31,1 36,5 .. Vaskapui út (Kőkereszt) | 08:18 | 10:18 12:08 | | | 14:13 | | 16:06 | | 17:23 17:33 17:53 18:50 19:43 22:33
34,2 39,6 .. Valkó, vadgazdaság bej. út | 08:22 | 10:22 12:12 | | | 14:17 | | 16:10 | | 17:27 17:37 17:57 18:54 19:47 22:37
35,3 40,7 .. Valkó, Erdészet 07:35 08:24 | 10:24 12:14 | | | 14:19 | | 16:12 | | 17:29 17:39 17:59 18:56 19:49 22:39
35,7 41,1 .. Valkó, Szabadság út 190. | 08:25 | 10:25 12:15 | | | 14:20 | | 16:13 | | 17:30 17:40 18:00 18:57 19:50 22:40
36,7 42,1 .. Valkó, Szabadság út 129. | 08:27 | 10:27 12:17 | | | 14:22 | | 16:15 | | 17:32 17:42 18:02 18:59 19:52 22:42
37,3 42,7 .. Valkó, Isaszegi út | 08:28 | 10:28 12:18 | | | 14:23 | | 16:16 | | 17:33 17:43 18:03 19:00 19:53 22:43
37,9 43,3 .. Valkó, ált. isk. 07:39 08:30 09:13 10:29 12:19 12:46 13:52 13:47 14:24 15:20 15:28 16:17 16:31 16:58 17:34 17:44 18:04 19:01 19:54 22:44
37,9 43,3 .. Valkó, ált. isk. 07:39 08:30 09:13 10:30 12:20 12:46 13:52 13:47 14:25 15:20 15:28 16:18 16:31 16:58 17:35 17:45 18:05 19:02 19:54 22:44
38,6 44,0 .. Valkó, Szabadság út 1. | 08:31 | 10:31 12:21 | | | 14:26 | | 16:19 | | 17:36 17:46 18:06 19:03 19:55 22:45
39,9 45,3 .. Vácszentlászló, aut. ford. 07:42 08:33 09:16 10:33 12:23 12:49 13:54 13:50 14:28 15:23 15:31 16:21 16:34 17:01 17:38 17:48 18:08 19:05 19:57 22:47
39,9 45,3 .. Vácszentlászló, aut. ford. 07:42 08:34 09:16 10:34 12:24 12:49 13:54 13:50 14:29 15:23 15:31 16:22 16:34 17:01 17:39 17:49 18:09 19:06 19:57 22:47
40,5 45,9 .. Vácszentlászló, Zsámboki út | 08:35 | 10:35 12:25 | | | 14:30 15:24 | 16:23 | | 17:40 17:50 18:10 19:07 19:58 22:48
41,2 46,6 .. Vácszentlászló, mg. major | 08:36 | 10:36 12:26 | | | 14:31 15:25 | 16:24 | | 17:41 17:51 18:11 19:08 19:59 22:49
42,0 47,4 .. Vácszentlászló, víztározó bej. út | 08:37 | 10:37 12:27 | | | 14:32 15:26 | 16:25 | | 17:42 17:52 18:12 19:09 20:00 22:50
46,1 51,5 .. Zsámbok, József A. u. 26. | 08:42 | 10:42 12:32 | | | 14:37 15:31 | 16:30 | | 17:47 17:57 18:17 19:14 20:05 22:55
46,7 52,1 .. Zsámbok, ált. isk. 07:50 08:43 09:24 10:43 12:33 12:57 14:01 13:58 14:38 15:32 15:39 16:31 16:42 17:09 17:48 17:58 18:18 19:15 20:06 22:56
46,7 52,1 .. Zsámbok, ált. isk. 07:50 08:43 09:24 10:44 12:34 12:57 14:01 13:58 14:38 15:32 15:39 16:32 16:42 17:09 17:49 17:59 18:19 19:16 20:06 22:56
51,7 57,1 .. Menyhárt tanya 07:58 o 09:32     13:05 14:07 14:05   o 15:47 16:38 16:49 17:17   18:05 18:25 19:22 o 23:02
52,7 58,1 .. Galga híd |   09:34     | 14:08 14:06     15:49 16:39 | 17:19   18:06 18:26 19:23   23:03
54,0 59,4 .. Szabadság Termelőszövetkezet |   |     | | |     | 16:41 | |   18:08 18:28 19:25   23:05
55,9 61,3 .. Jászfényszaru, aut. vt. 08:05   09:38     13:12 14:12 14:10     15:53 16:45 16:57 17:23   18:12 18:32 19:29   23:09
55,9 61,3 .. Jászfényszaru, aut. vt. 08:05   09:39     13:12 14:13 14:11     15:54 16:46 16:57 17:24   18:13 18:33 19:30   23:09
56,7 62,1 .. Jászfényszaru, 101. sz. ABC |   |     | | |     | 16:48 | |   18:15 18:35 19:32   23:11
57,2 62,6 .. Jászfényszaru, külső iskola 08:07   09:41     13:14 14:15 14:13     15:56 16:49 16:59 17:26   18:16 18:36 19:33   23:12
57,7 63,1 .. Jászfényszaru, Wesselényi u.                       16:50       18:17 18:37 19:34   23:13

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére,
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
O Országos járat