2111

(3222) Budapest–Aszód–Vanyarc–Bér/Buják

Menetrend érvényessége: 2011.12.11 - 2012.12.08
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1 M 5 A 3 M
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 16:15 16:15 17:30
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 16:23 16:23 17:38
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 16:30 16:30 17:45
.. .. .. BB szakaszhatár      
38,1 38,1 .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 16:57 16:57 18:12
38,8 38,8 .. Bagi elág. 16:58 16:58 18:13
40,3 40,3 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 17:02 17:02 18:17
41,2 41,2 0,0 Aszód, vá. bej. út 17:04 17:04 18:19
S S 0,7 Aszód, vá. S S S
41,2 41,2 0,0 Aszód, vá. bej. út 17:04 17:04 18:19
41,8 41,8 .. Aszód, Arany J. u. 17:06 17:06 18:21
42,2 42,2 .. Aszód, Falujárók útja 19. 17:07 17:07 18:22
43,3 43,3 .. Kartal, 2-es km kő 17:09 17:09 18:24
43,9 43,9 .. Kartal, Bartók B. út 17:11 17:11 18:26
44,8 44,8 .. Kartal, orvosi rendelő 17:13 17:13 18:28
45,3 45,3 .. Kartal, posta 17:15 17:15 18:30
45,9 45,9 .. Kartal, Szőlő u. 17:17 17:17 18:32
46,4 46,4 .. Kartal, aut. ford. 17:18 17:18 18:33
51,5 51,5 .. Verseg, kállói elág. 17:24 17:24 18:39
51,8 51,8 .. Verseg, kh. 17:26 17:26 18:41
52,5 52,5 .. Verseg, temető 17:28 17:28 18:43
56,6 56,6 .. Kálló, magyalospusztai elág. 17:32 17:32 18:47
57,4 57,4 .. Kálló, Kossuth út 17:33 17:33 18:48
65,9 65,9 .. Vanyarc, Kossuth út 105. 17:43 17:43 18:58
67,0 67,0 .. Vanyarc, kállói elág. 17:45 17:45 19:00
67,7 67,7 .. Vanyarc, Sziráki u. 33. 17:47 17:47 19:02
73,2 73,2 .. Szirák, ÁG. 17:53 17:53 19:08
74,3 74,3 .. Szirák, r.k. templom 17:55 17:55 19:10
74,3 74,3 .. Szirák, r.k. templom 17:56 17:56 19:11
75,5 S .. Szirák, pálinkafőzde 17:58 S S
78,8 S .. Bér, újtelep 18:03 S S
79,7 S .. Bér, sz. ib. 18:05 S S
.. 75,0 .. Szirák, TÜZÉP telep o | |
.. 78,6 .. Kisbágyon, aut. vt.   18:02 19:17
.. 78,9 .. Kisbágyon, bujáki elág.   18:03 19:18
.. 82,3 .. Hényelpuszta   18:09 19:24
.. 85,5 .. Buják, fűrészüzem   18:14 19:29
.. 86,1 .. Buják, Újtelep   18:16 19:31
.. 86,7 .. Buják, Cserhátgyöngye   18:18 19:33
.. 87,1 .. Buják, 2. sz. ib.   18:20 19:35

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére,
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl