2112

(3223) Budapest–Aszód–Szirák–Buják

Menetrend érvényessége: 2011.12.11 - 2012.12.08
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 5 M 1 M 7 E 2111 A 2111 M 2113 M 2111 M 2113 A 2 3 M
0,0 0,0 .. .. Budapest, Stadion aut. pu. 13:30 16:00   16:15 16:15 16:30 17:30 18:30 18:30
3,8 3,8 .. .. Budapest, Kacsóh P. út 0 13:38 16:08   16:23 16:23 16:38 17:38 18:38 18:38
7,7 7,7 .. .. Budapest, Szerencs u. 0 13:45 16:15   16:30 16:30 16:45 17:45 18:45 18:45
.. .. .. .. BB szakaszhatár                  
S 26,5 .. .. Gödöllő, szoc. otthon S S   | | | | | S
S 27,1 .. .. Gödöllő, Széchenyi I. u. S S   | | | | | S
S 27,9 .. .. Gödöllő, szökőkút S S   | | | | | S
S 28,6 .. .. Gödöllő, aut. áll. S S   S S S S S S
S 29,5 .. .. Gödöllő, Egyetem bej. út S S   | | | | | S
S 32,0 .. .. Gödöllő, (M.besnyő) mh. bej. út S S   | | | | | S
S 36,4 .. .. Domonyvölgy S S   S S S S S S
38,1 S .. .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 14:12 |   16:57 16:57 | 18:12 | 19:12
38,8 40,6 .. .. Bagi elág. 14:13 |   16:58 16:58 | 18:13 | 19:13
40,3 42,1 .. .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 14:15 16:41   17:02 17:02 | 18:17 | 19:15
40,3 42,1 .. .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 14:16 16:42   17:02 17:02 | 18:17 | 19:16
41,2 43,0 .. .. Aszód, vá. bej. út 14:18 |   17:04 17:04 | 18:19 | 19:18
41,8 43,6 .. .. Aszód, Arany J. u. 14:20 16:45   17:06 17:06 | 18:21 | 19:20
42,2 44,0 .. .. Aszód, Falujárók útja 19. 14:21 |   17:07 17:07 | 18:22 | 19:21
43,3 45,1 .. .. Kartal, 2-es km kő 14:23 |   17:09 17:09 | 18:24 | 19:23
43,9 45,7 .. .. Kartal, Bartók B. út 14:25 16:48   17:11 17:11 | 18:26 | 19:25
44,8 46,6 .. .. Kartal, orvosi rendelő 14:27 |   17:13 17:13 | 18:28 | 19:27
45,3 47,1 .. .. Kartal, posta 14:29 16:51   17:15 17:15 | 18:30 | 19:29
45,9 47,7 .. .. Kartal, Szőlő u. 14:31 16:53   17:17 17:17 17:19 18:32 19:19 19:31
46,4 48,2 .. .. Kartal, aut. ford. 14:32 |   17:18 17:18 | 18:33 | 19:32
51,5 53,3 0,0 .. Verseg, kállói elág. 14:38 17:00   17:24 17:24 17:25 18:39 19:25 19:38
S S 0,3 .. Verseg, kh. S S 17:20 17:26 17:26 S 18:41 S S
52,2 54,0 1,0 .. Verseg, Kökényesi út 4. 14:40 17:02 17:22 S S | S | 19:40
55,3 57,1 4,1 0,0 Nagykökényesi elág. 14:43 17:05 17:25 S S | S | 19:43
S S S 3,4 Erdőtarcsa, kh. S 17:10 S S S S S S S
55,3 57,1 4,1 0,0 Nagykökényesi elág. 14:43 17:14 17:25 S S | S | 19:43
59,1 60,9 .. .. Héhalom, kh. 14:47 17:18 17:29 S S 17:32 S 19:32 19:47
59,6 61,4 0,0 .. Egyházasdengelegi elág. 14:48 17:19 17:30 S S 17:33 S 19:33 19:48
S 62,3 0,9 .. Pajtapuszta, Tsz. major 14:50 S 17:32 S S 17:35 S 19:35 19:50
S 63,6 2,2 .. Palotás, Templom tér | S | S S | S | |
S 63,6 2,2 .. Palotás, iskola 14:52 S 17:34 S S 17:37 S 19:37 19:52
S S 0,9 .. Pajtapuszta, Tsz. major S S S S S S S S S
59,6 S 0,0 .. Egyházasdengelegi elág. S | S S S S S S S
62,5 S .. .. Egyházasdengeleg, f. szöv. S 17:23 S S S S S S S
66,5 S 0,0 .. Szirák, TÜZÉP telep S 17:28 S S S S S S S
S S 0,7 .. Szirák, r.k. templom S 17:30 S 17:55 17:55 S 19:10 S S
S S 0,7 .. Szirák, r.k. templom S 17:31 S 17:56 17:56 S 19:11 S S
66,5 S 0,0 .. Szirák, TÜZÉP telep S | S |   S | S S
70,1 66,9 .. .. Kisbágyon, aut. vt. 14:57 17:37 17:39 18:02   17:42 19:17 19:42 19:57
70,4 67,2 .. .. Kisbágyon, bujáki elág. 14:58 17:38 17:40 18:03   17:43 19:18 19:43 19:58
73,8 70,6 .. .. Hényelpuszta 15:04 17:44 17:46 18:09   17:49 19:24 19:49 20:04
77,0 73,8 .. .. Buják, fűrészüzem 15:09 17:49 17:51 18:14   17:54 19:29 19:54 20:09
77,6 74,4 .. .. Buják, Újtelep 15:11 17:51 17:53 18:16   17:56 19:31 19:56 20:11
78,2 75,0 .. .. Buják, Cserhátgyöngye 15:13 17:53 17:55 18:18   17:58 19:33 19:58 20:13
78,6 75,4 .. .. Buják, 2. sz. ib. 15:15 17:55 17:57 18:20   18:00 19:35 20:00 20:15

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.
#* A vonalszakasz részletes menentrendje a 2106 sz. mezőben található.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére,
Nem közlekedik:
2 XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik