Navigáció átugrása
2114

(3236) Budapest–Aszód–Palotás–Hollókő

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1        
0,0 Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  15:15
3,8 Budapest, Kacsóh P. út 0 15:23
7,7 Budapest, Szerencs u. 0 15:30
.. Budapest-bérlet szakaszhatár  
38,1 Bag, Dózsa Gy. út 8. 15:57
38,8 Bagi elág. 15:58
40,3 Aszód, Kossuth L. u. 2. 16:02
41,2 Aszód, vá. bej. út 16:04
41,8 Aszód, Arany J. u. 16:06
42,2 Aszód, Falujárók útja 19. 16:07
43,3 Kartal, 2-es km kő 16:09
43,9 Kartal, Bartók B. út 16:11
44,8 Kartal, orvosi rendelő 16:13
45,3 Kartal, posta 16:15
45,9 Kartal, Szőlő u. 16:17
46,4 Kartal, aut. ford. 16:18
51,5 Verseg, kállói elág. 16:24
52,2 Verseg, Kökényesi út 4. 16:26
55,3 Nagykökényesi elág. |
59,1 Héhalom, kh. 16:34
59,6 Héhalom, egyházasdengelegi elág. 16:36
60,5 Pajtapuszta, Tsz. major 16:38
61,8 Palotás, Templom tér 16:41
62,4 Palotás, Szabadság út 103. 16:43
62,9 Palotás, Szabadság út 122. 16:45
66,2 Szarvasgede, apci elág. 16:49
67,0 Szarvasgede, Kossuth út 16:51
72,1 Csécse, aut. vt. 16:56
72,8 Csécse, Rákóczi út 16:58
76,0 Ecseg, templom 17:03
78,3 Kozárd, f. szöv. 17:07
80,7 Nagymezői elág. 17:12
83,3 Alsótold, vegyesbolt 17:16
85,4 Felsőtold, faluház 17:20
90,3 Hollókő, aut. vt. 17:25

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel
igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat