Navigáció átugrása
426

Gödöllő–Kartal–Kálló–Erdőkürt/Erdőtarcsa

Menetrend érvényessége: 2017.11.01 -
Besorolás: R R R R R E R E R E O R R E R R R E R R E R R R R R E E E R R R R E R R R R R R R E E R R R R R E E R R E R R E R R R E E R E E R R E E E E E E E E E R E E R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 426 3 M     1049     6 A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 461 4 I     426 67 I     461 6 T     410 9 N     426 567 I     430 1 A     426 7 O     alacsonypadlós járat 1040   N   A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1052   V   A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 426 9 M     alacsonypadlós járat 426 11 A     403 1 M     426 15 T     426 5 I     426 13 A     410 17       426 57 M     426 17 A     alacsonypadlós járat 422 11 M     426 525 14     426 25 I     426 27 T     alacsonypadlós járat 426 21 A     alacsonypadlós járat 426 65 I     alacsonypadlós járat 1040   M     410 35 O     1040   M     426 29 I     426 31 O     426 61 T     alacsonypadlós járat 426 63 I     412 21       426 33 I     426 133 T     410 23 I     426 135 I     alacsonypadlós járat 426 69 I     426 35 T     alacsonypadlós járat 426 37 A     alacsonypadlós járat 430 3       1040   M     426 39 I     426 75 T     426 59 I     alacsonypadlós járat 426 73 T     alacsonypadlós járat 426 41 O     1040         430 21 M     426 23 I     alacsonypadlós járat 426 45 T     alacsonypadlós járat 432 11       426 1 O     alacsonypadlós járat 410 53 I     412 5       426 49 I     426 149 T     422 49 I     422 55 T     412 13 M     426 51 I     alacsonypadlós járat 412 71 M     412 27   2   426 53 I     alacsonypadlós járat 426 43 A 2   422 31 M     430 7   2   1040   14     1040   15     422 41 I     412 75   2   1040   M   A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 422 39 M     422 35 M     422 135 M     1040     2 A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1040   V 61 A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 426 55 M     alacsonypadlós járat 1052     71 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:20 06:35 06:55 06:55 07:05 07:10 07:10 08:05 08:20 08:50 08:50 09:20 09:20 09:30 09:40 10:15 10:20 11:05 11:20 11:20 11:35   12:15 12:20 12:20 12:25 12:30 12:30 12:45 12:45 13:20 13:20 13:25 13:27 13:45 13:45 14:05 14:10 14:20 14:20 14:20 14:25 14:25 14:30 14:30 15:15 15:20 15:20 15:25 15:25 16:10 16:10 16:20 16:20 16:20 16:32 16:35 16:35 17:00 17:03 17:17 17:20 17:35 17:55 18:20 18:20 18:27 18:35 18:55 18:55 19:07 19:30 20:25 20:25 20:55   21:05 21:50 22:30 23:15
0,9 .. Gödöllő, Egyetem 06:22 | 06:57 06:57 07:07 | 07:12 | 08:22 | | 09:22 09:22 09:32 09:42 10:17 10:22 | 11:22 11:22 11:37   12:17 12:22 12:22 12:27 | | | 12:47 13:22 13:22 13:27 | 13:47 13:47 | 14:12 14:22 14:22 14:22 | | 14:32 14:32 15:17 15:22 15:22 | 15:27 16:12 16:12 | 16:22 | | 16:37 16:37 17:02 17:05 | 17:22 | | 18:22 18:22 18:29 | | | 19:09 | | | 20:57   | | 22:32 23:17
1,7 .. Gödöllő, Tisza u. 06:24 | 06:59 06:59 07:09 | 07:14 | 08:24 | | 09:24 09:24 | 09:44 10:19 10:24 | 11:24 11:24 |   12:19 12:24 12:24 12:29 | | | 12:49 13:24 13:24 13:29 | 13:49 13:49 | 14:14 14:24 14:24 14:24 | | 14:34 14:34 15:19 15:24 15:24 | | 16:14 16:14 | 16:24 | | 16:39 16:39 | | | 17:24 | | 18:24 18:24 | | | | | | | | |   | | 22:34 |
2,2 .. Gödöllő, Damjanich J. u. 06:25 | 07:00 07:00 07:10 | 07:15 | 08:25 | | 09:25 09:25 | 09:45 10:20 10:25 | 11:25 11:25 |   12:20 12:25 12:25 12:30 | | | 12:50 13:25 13:25 13:30 | 13:50 13:50 | 14:15 14:25 14:25 14:25 | | 14:35 14:35 15:20 15:25 15:25 | | 16:15 16:15 | 16:25 | | 16:40 16:40 | | | 17:25 | | 18:25 18:25 | | | | | | | | |   | | 22:35 |
2,9 .. Gödöllő, Máriabesnyő Posta 06:26 | 07:01 07:01 07:11 | 07:16 | 08:26 | | 09:26 09:26 | 09:46 10:21 10:26 | 11:26 11:26 |   12:21 12:26 12:26 12:31 | | | 12:51 13:26 13:26 13:31 | 13:51 13:51 | 14:16 14:26 14:26 14:26 | | 14:36 14:36 15:21 15:26 15:26 | | 16:16 16:16 | 16:26 | | 16:41 16:41 | | | 17:26 | | 18:26 18:26 | | | | | | | | |   | | 22:36 |
3,4 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út 06:27 | 07:03 07:03 07:13 07:15 07:18 | 08:28 | | 09:28 09:28 09:35 09:48 10:23 10:28 11:10 11:28 11:28 11:41   12:23 12:28 12:28 12:33 | 12:35 | 12:53 13:28 13:28 13:33 13:32 13:53 13:53 | 14:18 14:28 14:28 14:28 | | 14:38 14:38 15:23 15:28 15:28 | 15:31 16:18 16:18 | 16:28 16:25 | 16:43 16:43 17:06 17:09 17:22 17:28 17:40 18:00 18:27 18:27 18:34 | | | 19:14 | | 20:30 21:01   | | 22:37 23:20
4,5 .. Gödöllő, Incső lakópark 06:28 | 07:05 07:05 07:15 | 07:20 | 08:30 | | 09:30 09:30 | 09:50 10:25 10:30 | 11:30 11:30 |   12:25 12:30 12:30 12:35 | | | 12:55 13:30 13:30 13:35 | 13:55 13:55 | 14:20 14:30 14:30 14:30 | | 14:40 14:40 15:25 15:30 15:30 | | 16:20 16:20 | 16:30 | | 16:45 16:45 | | | 17:30 | | 18:28 18:28 | | | | | | | | |   | | 22:38 |
6,6 .. Gödöllő, MÁV őrház 06:30 | 07:07 07:07 07:17 | 07:22 | 08:32 | | 09:32 09:32 | 09:52 10:27 10:32 | 11:32 11:32 |   12:27 12:32 12:32 12:37 | | | 12:57 13:32 13:32 13:37 | 13:57 13:57 | 14:22 14:32 14:32 14:32 | | 14:42 14:42 15:27 15:32 15:32 | | 16:22 16:22 | 16:32 | | 16:47 16:47 | | | 17:32 | | 18:30 18:30 | | | | | | | | |   | | 22:40 |
7,8 .. Domonyvölgy 06:32 06:45 07:09 07:09 07:19 07:20 07:24 08:15 08:34 09:00 09:00 09:34 09:34 09:40 09:54 10:29 10:34 11:15 11:34 11:34 11:46   12:29 12:34 12:34 12:39 12:40 12:40 12:55 12:59 13:34 13:34 13:39 13:37 13:59 13:59 | 14:24 14:34 14:34 14:34 14:35 14:35 14:44 14:44 15:29 15:34 15:34 15:35 15:36 16:24 16:24 | 16:34 16:30 16:42 16:49 16:49 17:11 17:14 17:27 17:34 17:45 18:05 18:32 18:32 18:39 18:45 19:05 19:05 19:19 19:40 20:35 20:35 21:06   21:15 22:00 22:42 23:24
10,3 .. Csintovány 06:35 | 07:12 07:12 07:22 | 07:27 | 08:37 | | 09:37 09:37 | 09:57 10:32 10:37 | 11:37 11:37 |   12:32 12:37 12:37 12:42 | | | 13:02 13:37 13:37 13:42 | 14:02 14:02 | 14:27 14:37 14:37 14:37 | | 14:47 14:47 15:32 15:37 15:37 | | 16:27 16:27 | 16:37 | | 16:52 16:52 | | | 17:37 | | 18:35 18:35 | | | | | | | | |   | | 22:45 |
12,0 .. Bagi elág. 06:37 | 07:14 07:14 07:24 | 07:29 08:19 08:39 | | 09:39 09:39 09:45 09:59 10:34 10:39 | 11:39 11:39 11:51   12:34 12:39 12:39 12:44 | | | 13:04 13:39 13:39 13:44 | 14:04 14:04 | 14:29 14:39 14:39 14:39 14:39 | 14:49 14:49 15:34 15:39 15:39 | 15:41 16:29 16:29 | 16:39 | | 16:54 16:54 17:16 17:19 17:31 17:39 | | 18:37 18:37 18:44 18:49 | | 19:24 | | | 21:11   | | 22:47 |
12,4 .. Aszód, Pesti út 06:38 | 07:15 07:15 07:25 | 07:30 | 08:40 | | 09:40 09:40 09:46 10:00 10:35 10:40 | 11:40 11:40 11:52   12:35 12:40 12:40 12:45 | | | 13:05 13:40 13:40 13:45 | 14:05 14:05 | 14:30 14:40 14:40 14:40 | | 14:50 14:50 15:35 15:40 15:40 | | 16:30 16:30 | 16:40 | | 16:55 16:55 | 17:20 | 17:40 | | 18:38 18:38 18:45 | | | 19:25 | | | 21:12   | | 22:48 |
13,5 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 06:40 06:54 07:17 07:17   07:28 07:32 08:22 08:42 09:07 09:07 09:42 09:42 09:48 10:02 10:37 10:42 11:22 11:42 11:42 11:56   12:37 12:42 12:42 12:47 12:50 12:47 13:02 13:07 13:42 13:42 13:48 13:44 14:07 14:07 14:22 14:32 14:42 14:42 14:42 14:42 14:42 14:52 14:53 15:37 15:42 15:42 15:42 15:44 16:33 16:32 | 16:42 16:37 16:50 16:57 16:58 17:19 17:23 17:34 17:42 17:52 18:12 18:40 18:40 18:48 18:52 19:12 19:12 19:28 19:47 20:42 20:42 21:15   21:22 22:07 22:50 23:30
13,5 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 06:40 06:54 07:17 07:18   07:28 07:33 08:22 08:43 09:07 09:07 09:43 09:43 09:48 10:03 10:38 10:43 11:22 11:43 11:43 11:56 12:30 12:38 12:43 12:43 12:48 12:50 12:47 13:02 13:08 13:43 13:43 13:48 13:44 14:08 14:08 14:22 14:33 14:43 14:43 14:43 14:42 14:42 14:53 14:53 15:38 15:43 15:43 15:42 15:44 16:33 16:33 | 16:43 16:37 16:50 16:58 16:58 17:19 17:23 17:34 17:43 17:52 18:12 18:41 18:41 18:48 18:52 19:12 19:12 19:28 19:47 20:42 20:42 21:15   21:22 22:07 22:50 23:30
14,2 .. Aszód, művelődési ház 06:42   07:19 07:20   | 07:35 | 08:45     09:45 09:45 09:50 10:05 10:40 10:45 | 11:45 11:45 11:58 12:32 12:40 12:45 12:45 12:50   |   13:10 13:45 13:45 13:50 | 14:10 14:10 | 14:35 14:45 14:45 14:45 |   14:55 14:55 15:40 15:45 15:45   | 16:35 16:35 | 16:45 | | 17:00 17:00 17:21 17:25 | 17:45 | | 18:43 18:43 18:50 |     19:30 |   | 21:17       22:52 |
14,4 0,0 Aszód, vá. bej. út 06:43   07:21 07:21   07:30 07:36 08:24 08:46     09:46 09:46 09:52 10:06 10:41 10:46 11:24 11:46 11:46 11:59 12:33 12:41 12:46 12:46 12:51   12:49   13:11 13:46 13:46 13:51 13:46 14:11 14:11 14:24 14:36 14:46 14:46 14:46 14:44   14:56 14:56 15:41 15:46 15:46   15:46 16:36 16:36 | 16:46 16:39 16:52 17:01 17:01 17:22 17:26 17:36 17:46 17:54 18:14 18:44 18:44 18:51 18:54     19:31 19:49   20:44 21:18       22:53 23:31
S 0,7 Aszód, vá. 06:44   S 07:23   S o S 08:48     09:48 09:48 S S S 10:48 S 11:48 11:48 S S S 12:48 12:48 12:53   S   13:13 13:48 13:48 S S S S S S 14:48 14:48 14:48 S   S S S 15:48 15:48   S S 16:38 S 16:48 S S 17:03 17:03 S S S 17:48 S S 18:45 18:45 S S     S S   20:45 S       22:54 S
S 0,7 Aszód, vá. 06:45   S o   S   S 08:50     09:50 09:50 S S S 10:50 S 11:50 11:50 S S S 12:50 12:50 12:55   S     13:50 13:50 S S S S S S 14:50 14:50 14:50 S   S S S 15:50 15:50   S S 16:40 S 16:50 S S 17:05 17:05 S S S 17:50 S S 18:50 18:50 S S     S S   20:45 S       22:55 S
14,4 0,0 Aszód, vá. bej. út 06:47   07:21     07:30   08:24 08:52     09:52 09:52 09:52 10:06 10:41 10:52 11:24 11:52 11:52 11:59 12:33 12:41 12:52 12:52 12:57   12:49     13:52 13:52 13:51 13:46 14:11 14:11 14:24 14:36 14:52 14:52 14:52 14:44   14:56 14:56 15:41 15:52 15:52   15:46 16:36 16:42 | 16:52 16:39 16:52 17:07 17:07 17:22 17:26 17:36 17:51 17:54 18:14 18:51 18:51 18:51 18:54     19:31 19:49   20:46 21:18       22:57 23:31
15,0 .. Aszód, Arany J. u. 06:48             08:26 08:54     09:54 09:54   10:08 10:43 10:54   11:54 11:54 12:01 12:35 12:43 12:54 12:54 12:59         13:54 13:54 13:53   14:13 14:13   14:38 14:54 14:54 14:54 14:46   14:58 14:58 15:43 15:54 15:54   15:48 16:38 16:44 | 16:54     17:09 17:08 17:24 17:28   17:52     18:52 18:52 18:53 18:56     19:33     20:47 21:19       22:58  
15,4 .. Aszód, Falujárók útja 19. 06:49             08:27 08:55     09:55 09:55   10:09 10:44 10:55   11:55 11:55 12:02 12:36 12:44 12:55 12:55 13:00         13:55 13:55 13:54   14:14 14:14   14:39 14:55 14:55 14:55 |   14:59 14:59 15:44 15:55 15:55   15:49 16:39 16:45 | 16:55     17:10 17:09 o 17:29   17:53     18:53 18:53 18:54 |     19:34     20:48 21:20       22:59  
16,5 .. Kartal, 2-es km kő 06:51             08:29 08:57     09:57 09:57   10:11 10:46 10:57   11:57 11:57 12:04 12:38 12:46 12:57 12:57 13:02         13:57 13:57 13:56   14:16 14:16   14:41 14:57 14:57 14:57 |   15:01 15:01 15:46 15:57 15:57   15:51 16:41 16:47 | 16:57     17:12 17:11   17:31   17:55     18:55 18:55 18:56 |     19:36     20:49 21:22       23:01  
17,1 .. Kartal, Bartók B. út 06:53             08:31 08:59     09:59 09:59   10:13 10:48 10:59   11:59 11:59 12:06 12:40 12:48 12:59 12:59 13:04         13:59 13:59 13:58   14:18 14:18   14:43 14:59 14:59 14:59 14:50   15:03 15:03 15:48 15:59 15:59   15:53 16:43 16:49 | 16:59     17:14 17:13   17:33   17:56     18:56 18:56 18:58 19:00     19:38     20:50 21:23       23:03  
18,0 .. Kartal, orvosi rendelő 06:55             08:33 09:01     10:01 10:01   10:15 10:50 11:01   12:01 12:01 12:08 12:42 12:50 13:01 13:01 13:06         14:01 14:01 14:00   14:20 14:20   14:45 15:01 15:01 15:01 |   15:05 15:05 15:50 16:01 16:01   15:55 16:45 16:51 | 17:01     17:16 17:15   17:35   17:58     18:58 18:58 19:00 |     19:40     20:52 21:25       23:05  
18,5 .. Kartal, posta 06:56             08:35 09:03     10:03 10:03   10:17 10:52 11:03   12:03 12:03 12:10 12:44 12:52 13:03 13:03 13:08         14:03 14:03 14:02   14:22 14:22   14:47 15:03 15:03 15:03 14:53   15:07 15:07 15:52 16:03 16:03   15:57 16:47 16:53 | 17:03     17:18 17:16   17:37   17:59     18:59 18:59 19:02 19:03     19:42     20:53 21:26       23:06  
19,1 .. Kartal, Szőlő u. 06:57             08:37 09:05     10:05 10:05   10:19 10:54 11:05   12:05 12:05 12:12 12:46 12:54 13:05 13:05 13:10         14:05 14:05 14:04   14:24 14:24   14:49 15:05 15:05 15:05 14:55   15:09 15:09 15:54 16:05 16:05   15:59 16:49 16:55 | 17:05     17:20 17:17   17:39   18:00     19:00 19:00 19:04 19:05     19:44     20:54 21:27       23:07  
19,6 .. Kartal, aut. ford. 06:58             08:38 09:06     10:06 10:06   10:20 10:55 11:06   o 12:06 12:13 o o 13:06 13:06 13:11         14:06 14:06 14:05   o 14:25   14:50 15:06 15:06 15:06 |   15:10 15:10 15:55 16:06 16:06   o 16:50 16:56 | 17:06     17:21 17:18   o   18:01     19:01 19:01 o |     o     o 21:28       23:08  
19,6 .. Kartal, aut. ford. 06:58             08:38 09:07     10:07 10:07   10:21 10:56 11:07     12:07 12:13     13:07 13:07 13:12         14:07 14:07 14:06     14:26   14:51 15:07 15:07 15:07 |   15:11 15:11 15:56 16:07 16:07     16:51 16:57 | 17:07     17:22 17:18       18:01     19:01 19:01   |               21:30     23:08  
21,4 .. Kiskartal 07:00             | 09:09     10:09 10:09   10:23 10:58 11:09     12:09 |     13:09 13:09 13:14         14:09 14:09 14:08     14:28   14:53 15:09 15:09 15:09 |   15:13 15:13 15:58 16:09 16:09     16:53 16:59 | 17:09     17:24 17:20       18:03     19:03 19:03   |               |     23:10  
23,5 .. Verseg, mg. major 07:02             | 09:12     10:12 10:12   10:26 11:01 11:12     12:12 12:17     13:12 13:12 13:17         14:12 14:12 14:11     14:31   14:56 15:12 15:12 15:12 |   15:16 15:16 16:01 16:12 16:12     16:56 17:02 | 17:12     17:27 17:22       18:05     19:05 19:05   |               21:34     23:12  
24,7 .. Verseg, kállói elág. 07:04             08:44 09:15     10:15 10:15   10:29 11:04 11:15     12:14 12:19     13:15 13:15 13:20         14:15 14:15 14:14     14:34   14:59 15:15 15:15 15:15 15:02   15:19 15:19 16:04 16:15 16:15     16:59 17:05 16:48 17:15     17:30 17:24       18:07     19:07 19:07   19:12               21:36     23:14  
24,7 .. Verseg, kállói elág. 07:04             08:44 09:15     10:15 10:15   10:29 11:04 11:15     12:14 12:19     13:15 13:15 13:20         14:15 14:15 14:14     14:34   14:59 15:17 15:15 15:15 15:02   15:19 15:19 16:04 16:15 16:15     16:59 17:05 16:48 17:15     17:30 17:24       18:07     19:07 19:07   19:12               |     23:14  
25,0 .. Verseg, kh. 07:05               09:16     10:16 10:16   10:30 11:05 11:16     12:15 12:20     13:16 13:16 13:21         14:16 14:16 14:15     14:35   15:00 15:18 15:16 15:16     15:20 15:20 16:05 16:16 16:16     17:00 17:06   17:16     17:31 17:25       18:08     19:08 19:08                   21:37     23:15  
25,0 .. Verseg, kh.                 09:17     10:17         11:17             13:17 13:17 13:22             14:16           15:19   15:17     15:21 15:21 16:06 16:17       17:01 17:07   17:17               18:08     19:08 19:08                         o  
25,7 .. Verseg, temető                 09:19     10:19         11:19             13:19 13:19 13:24             14:18           15:21   15:19     15:23 15:23 16:08 16:19       17:03 17:09   17:19               18:10     19:10 19:10                            
29,1 .. Kálló, Alutech Kft.                 09:24     10:24         11:24             13:24 13:24 13:29             14:23           15:26   15:24     15:28 15:28 16:13 16:24       17:08 17:14   17:24               18:15     19:14 19:14                            
29,8 .. Kálló, magyalospusztai elág.                 09:25     10:25         11:25             13:25 13:25 13:30             14:24           15:27   15:25     15:29 15:29 16:14 16:25       17:09 17:15   17:25               18:16     19:15 19:15                            
30,6 0,0 Kálló, Jókai Mór u.                 09:26     10:26         11:26             13:26 13:26 13:31             14:25           15:28   15:26     15:30 15:31 16:15 16:26       17:10 17:16   17:26               18:17     19:16 19:16                            
30,6 0,0 Kálló, Jókai Mór u.                 09:27     10:27         11:27             13:27 13:27 13:32             14:26           15:29   15:27     15:31 15:31 16:16 16:27       17:11 17:17   17:27               18:17     19:16 19:16                            
S 0,8 Kálló, újtelep                 09:29     10:29         11:29             13:29 13:29 13:34             14:28           15:31   15:29     S 15:33 S S       17:13 17:19   17:29               18:19     S S                            
S 4,2 Erdőkürt, Kossuth L. utca                 09:33     10:33         11:33             13:33 13:33 13:38             14:32           15:35   15:33     S 15:37 S S       17:17 17:23   17:33               o     S S                            
S 4,2 Erdőkürt, Kossuth L. utca                                 11:34                 13:39                             15:34     S 15:38 S S                                   S S                            
S 0,8 Kálló, újtelep                                 11:38                 13:43                             15:38     S 15:42 S S                                   S S                            
30,6 0,0 Kálló, Jókai Mór u.                                 11:40                 13:45                             15:40     15:30 15:45 16:15 16:26                                   19:16 19:16                            
30,6 0,0 Kálló, Jókai Mór u.                                 11:41                 13:46                             15:41     15:31 15:45 16:16 16:27                                   19:16 19:16                            
35,2 .. Erdőtarcsa, kh.                                 11:49                 13:54                             15:49     15:39 15:53 16:24 16:35                                   19:24 19:24                            

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján,
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napokon,
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik
61 XII. 25-26-án nem közlekedik
71 XII. 24-25-26-án és XII. 31-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak leszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
E Elővárosi járat
R Regionális járat
O Országos járat