Navigáció átugrása
447

Gödöllő–Isaszeg–Dány

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 - 2019.01.31
Besorolás: R E E R E R R E E R R E R E R R E R R E R E R E R R E R E R E R R E E R R E R R E R R E R R E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 447 1 I     484 1 M     484 201 A 6   447 5       484 3 M     447 11 M     alacsonypadlós járat 447 13 M     484 5 M     484 205 A     447 15       alacsonypadlós járat 447 19 M     484 7 M     447 23       484 209 A     447 25 M     447 27       alacsonypadlós járat 484 9 M     447 57 I     447 31 M     484 11 M     447 61 M     484 13 M     447 35       alacsonypadlós járat 484 15       447 39 I     alacsonypadlós járat 447 139 T     484 17 M     447 45 M     484 19 M     447 47 M     484 21 M     447 113 A 2   alacsonypadlós járat 447 49 M 21   484 23 M     484 25 M     447 51 M     alacsonypadlós járat 448 2 A 2   alacsonypadlós járat 484 27 M     447 115 A 2   alacsonypadlós járat 447 53 M     alacsonypadlós járat 484 29   2   447 117 M     447 121 A 2   484 31 M     447 55 M     alacsonypadlós járat 447 123 A 2   alacsonypadlós járat 484 33 M    
0,0 0,0 Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:50     06:10   07:15 07:40     09:00 10:00   11:00   12:00 13:00   13:30 14:00   14:30   15:00   15:30 15:30   16:00   16:30     17:00     18:00 18:00     19:00         22:35    
0,5 0,5 Gödöllő, Szabadság tér 04:52     06:12   07:17 07:42     09:02 10:02   11:02   12:02 13:02   13:32 14:02   14:32   15:02   15:32 15:32   16:02   16:32     17:02     18:02 18:02     19:02         22:37    
1,2 1,2 Gödöllő, Török Ignác u. 04:53     06:13   07:18 07:43     09:03 10:03   11:03   12:03 13:03   13:33 14:03   14:33   15:03   15:33 15:33   16:03   16:33     17:03     18:03 18:03     19:03         22:38    
1,6 1,6 Gödöllő, vá. 04:54     06:14   07:19 07:44     09:04 10:04   11:04   12:04 13:04   13:34 14:04   14:34   15:04   15:34 15:34   16:04   16:34     17:04     18:04 18:04     19:04         22:39    
1,6 1,6 Gödöllő, vá. 04:55     06:15   07:20 07:45     09:05 10:05   11:05   12:05 13:05   13:35 14:05   14:35   15:05   15:35 15:35   16:05   16:35     17:05     18:05 18:05     19:05         22:40    
2,0 2,0 Gödöllő, Fürdő u. 04:56     06:16   07:21 07:46     09:06 10:06   11:06   12:06 13:06   13:36 14:06   14:36   15:06   15:36 15:36   16:06   16:36     17:06     18:06 18:06     19:06         22:41    
2,8 2,8 Gödöllő, Isaszegi út 90. 04:58     06:18   07:23 07:48     09:08 10:08   11:08   12:08 13:08   13:38 14:08   14:38   15:08   15:38 15:38   16:08   16:38     17:08     18:08 18:08     19:08         22:43    
3,7 3,7 Gödöllő, Olt. Ell. Int. 04:59     06:19   07:24 07:49     09:09 10:09   11:09   12:09 13:09   13:39 14:09   14:39   15:09   15:39 15:39   16:09   16:39     17:09     18:09 18:09     19:09         22:44    
4,4 4,4 Gödöllő, méhészet 05:00     06:20   07:25 07:50     09:10 10:10   11:10   12:10 13:10   13:40 14:10   14:40   15:10   15:40 15:40   16:10   16:40     17:10     18:10 18:10     19:10         22:45    
4,8 4,8 Gödöllő, baromfitelep 05:01     06:21   07:26 07:51     09:11 10:11   11:11   12:11 13:11   13:41 14:11   14:41   15:11   15:41 15:41   16:11   16:41     17:11     18:11 18:11     19:11         22:46    
5,9 5,9 Gödöllői Gépgyár 05:03     06:23   07:29 07:54     09:14 10:14   11:14   12:14 13:14   13:44 14:14   14:44   15:14   15:44 15:44   16:14   16:44     17:14     18:14 18:14     19:13         22:48    
7,3 7,3 Isaszeg, Hold u. 05:05     06:25   07:32 07:57     09:17 10:17   11:17   12:17 13:17   13:47 14:17   14:47   15:17   15:47 15:47   16:17   16:47     17:17     18:17 18:17     19:15         22:50    
7,8 7,8 Isaszeg, Toldi M. u. 05:06     06:26   07:33 07:58     09:18 10:18   11:18   12:18 13:18   13:48 14:18   14:48   15:18   15:48 15:48   16:18   16:48     17:18     18:18 18:18     19:16         22:51    
8,4 8,4 Isaszeg, vá. bej. út 05:07     06:27   07:35 08:00 08:08 08:18 09:20 10:20   11:20   12:20 13:20   13:50 14:20   14:50   15:20   15:50 15:50   16:20   16:50     17:20     18:20 18:20     19:17       21:08 22:52   23:23
S 9,0 Isaszeg, vá. 05:08     06:28   S 08:01 08:09 08:19 09:21 10:21   11:21   12:21 13:21   S 14:21   S   15:21   15:51 S   16:21   16:51     17:21     18:21 18:21     19:18       21:09 S   23:24
Budapest-Keleti 04:35             07:35 07:35 08:35 09:35   10:35   11:35 12:35     13:35       14:35   15:05     15:35   16:05   16:35 16:35     17:35 17:35   18:35 18:35   19:35 20:35 20:35   22:35 22:35
Isaszeg 05:07             08:07 08:07 09:07 10:07   11:07   12:07 13:07     14:07       15:07   15:37     16:07   16:37   17:07 17:07     18:07 18:07   19:07 19:07   20:07 21:07 21:07   23:07 23:07
S 9,0 Isaszeg, vá. 05:10     06:30   S 08:01 08:10 08:20 09:23 10:23   11:23   12:23 13:23   S 14:23   S   15:23   15:53 S   16:23   16:53   17:15 17:23     18:23 18:23   19:10 19:20   20:10 21:10 21:15 S 23:10 23:25
8,9 9,9 Isaszeg, Kossuth u. 37. 05:12     06:32   07:36 08:03 08:12 08:22 09:25 10:25   11:25   12:25 13:25   13:52 14:25   14:52   15:25   15:55 15:52   16:25   16:55   17:17 17:25     18:25 18:25   19:12 19:22   20:12 21:12 21:17 22:53 23:12 23:27
9,6 10,6 Isaszeg, Madách u.-i iskola 05:14 05:34 06:04 06:34 07:09 07:38 08:04 08:14 08:24 09:27 10:27 11:09 11:27 12:09 12:27 13:27 13:39 13:55 14:27 14:39 14:55 15:09 15:27 15:39 15:57 15:55 16:09 16:27 16:39 16:57 17:09 17:19 17:27 17:39 18:09 18:27 18:27 19:09 19:14 19:24 20:09 20:14 21:14 21:19 22:55 23:14 23:29
10,0 S Isaszeg, Madách u. 26. S S S S S S 08:07 S S S S S S S S S S 13:58 S S 14:58 S S S S 15:58 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 11,1 Isaszeg, Lignifer Kft. 05:16 | 06:06 06:36 07:11 07:40   08:16 08:26 09:29 10:29 11:11 11:29 12:11 12:29 13:29 13:41   14:29 14:41   15:11 15:29 15:41 15:59   16:11 16:29 16:41 16:59 17:11 17:21 17:29 17:41 18:11 18:29 18:29 19:11 19:16 19:26 20:11 20:16 21:16 21:21 22:57 23:16 23:31
S 13,4 Isaszeg-Szentgyörgypusztai erdészet 05:19 | 06:09 06:39 07:14 07:43   08:19 08:29 09:32 10:32 11:14 11:32 12:14 12:32 13:32 13:44   14:32 14:44   15:14 15:32 15:44 16:02   16:14 16:32 16:44 17:02 17:14 17:24 17:32 17:44 18:14 18:32 18:32 19:14 19:19 19:29 20:14 20:19 21:19 21:24 23:00 23:19 23:34
S 13,9 Isaszeg-Szentgyörgypuszta 05:20 | 06:10 06:40 07:15 07:44   08:20 08:30 09:33 10:33 11:15 11:33 12:15 12:33 13:33 13:45   14:33 14:45   15:15 15:33 15:45 16:03   16:15 16:33 16:45 17:03 17:15 17:25 17:33 17:45 18:15 18:33 18:33 19:15 19:20 19:30 20:15 20:20 21:20 21:25 23:01 23:20 23:35
S 15,3 Isaszegi fácános 05:22 | 06:12 06:42 07:17 07:46   08:22 08:32 09:35 10:35 11:17 11:35 12:17 12:35 13:35 13:47   14:35 14:47   15:17 15:35 15:47 16:05   16:17 16:35 16:47 17:05 17:17 17:27 17:35 17:47 18:17 18:35 18:35 19:17 19:22 19:32 20:17 20:22 21:22 21:27 23:03 23:22 23:37
S 16,8 Dány-Szentkirályi erdészlak 05:24 | 06:14 06:44 07:19 07:48   08:24 08:34 09:37 10:37 11:19 11:37 12:19 12:37 13:37 13:49   14:37 14:49   15:19 15:37 15:49 16:07   16:19 16:37 16:49 17:07 17:19 17:29 17:37 17:49 18:19 18:37 18:37 19:19 19:24 19:34 20:19 20:24 21:24 21:29 23:05 23:24 23:39
S 17,9 Dány-Szentkirály, felső 05:25 | 06:15 06:45 07:20 07:50   08:25 08:35 09:38 10:38 11:20 11:38 12:20 12:38 13:38 13:50   14:38 14:50   15:20 15:38 15:50 16:08   16:20 16:38 16:50 17:08 17:20 17:30 17:38 17:50 18:20 18:38 18:38 19:20 19:25 19:35 20:20 20:25 21:25 21:30 23:06 23:25 23:40
S 18,6 Dány-Szentkirály, alsó 05:26 | 06:16 06:46 07:21 07:51   08:26 08:36 09:39 10:39 11:21 11:39 12:21 12:39 13:39 13:51   14:39 14:51   15:21 15:39 15:51 16:09   16:21 16:39 16:51 17:09 17:21 17:31 17:39 17:51 18:21 18:39 18:39 19:21 19:26 19:36 20:21 20:26 21:26 21:31 23:07 23:26 23:41
S 19,1 Dány, sülysápi elág. 05:27 | 06:17 06:47 07:22 07:52   08:27 08:37 09:40 10:40 11:22 11:40 12:22 12:40 13:40 13:52   14:40 14:52   15:22 15:40 15:52 16:10   16:22 16:40 16:52 17:10 17:22 17:32 17:40 17:52 18:22 18:40 18:40 19:22 19:27 19:37 20:22 20:27 21:27 21:32 23:08 23:27 23:42
S 22,7 Dány, Ady Endre u. 05:31 05:46 06:21 06:51 07:26 07:56   08:31 08:41 09:44 10:44 11:26 11:44 12:26 12:44 13:44 13:56   14:44 14:56   15:26 15:44 15:56 16:14   16:26 16:44 16:56 17:14 17:26 17:36 17:44 17:56 18:26 18:44 18:44 19:26 19:31 19:41 20:26 20:31 21:31 21:36 23:12 23:31 23:46
S 23,2 Dány, Bethlen G. út 05:32 05:47 06:22 06:52 07:27 07:58   08:32 08:42 09:45 10:45 11:27 11:45 12:27 12:45 13:45 13:57   14:45 14:57   15:27 15:45 15:57 16:15   16:27 16:45 16:57 17:15 17:27 17:37 17:45 17:57 18:27 18:45 18:45 19:27 19:32 19:42 20:27 20:32 21:32 21:37 23:13 23:32 23:47
S 23,6 Dány, Szőlő körút 05:33 05:48 06:23 06:53 07:28 08:00   08:33 08:43 09:46 10:46 11:28 11:46 12:28 12:46 13:46 13:58   14:46 14:58   15:28 15:46 15:58 16:16   16:28 16:46 16:58 17:16 17:28 17:38 17:46 17:58 18:28 18:46 18:46 19:28 19:33 19:43 20:28 20:33 21:33 21:38 23:14 23:33 23:48
S 24,2 Dány, temető 05:34 05:49 06:24 06:54 07:29 08:02   08:34 08:44 09:47 10:47 11:29 11:47 12:29 12:47 13:47 13:59   14:47 14:59   15:29 15:47 15:59 16:17   16:29 16:47 16:59 17:17 17:29 17:39 17:47 17:59 18:29 18:47 18:47 19:29 19:34 19:44 20:29 20:34 21:34 21:39 23:15 23:34 23:49
S 24,7 Dány, aut. ford. 05:35 05:50 06:25 06:55 07:30 08:04   08:35 08:45 09:48 10:48 11:30 11:48 12:30 12:48 13:48 14:00   14:48 15:00   15:30 15:48 16:00 16:18   16:30 16:48 17:00 17:18 17:30 17:40 17:48 18:00 18:30 18:48 18:48 19:30 19:35 19:45 20:30 20:35 21:35 21:40 23:16 23:35 23:50

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik
21 XII. 24-én közlekedik

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek