Navigáció átugrása
455

Gödöllő–Veresegyház–Vácrátót–Vác

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 - 2017.10.31
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 455 1 M     455 3       alacsonypadlós járat 455 7 I     455 55 I     455 5 I     alacsonypadlós járat 455 105 T     alacsonypadlós járat 455 205 A     alacsonypadlós járat 455 9 M     455 11       alacsonypadlós járat 455 13 M     455 15       alacsonypadlós járat 455 17 M     455 21 A     alacsonypadlós járat 455 19 M     alacsonypadlós járat 455 23 M     455 29 A     alacsonypadlós járat 455 27 M     alacsonypadlós járat 455 31 M     455 35 A     alacsonypadlós járat 455 33 M     alacsonypadlós járat 455 37 M     455 43 A 2   alacsonypadlós járat 455 45 M     alacsonypadlós járat 455 39   2   alacsonypadlós járat 455 41 M     alacsonypadlós járat
0,0 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:15 05:20 06:25   06:25 06:25 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 12:55 13:55 14:25 14:55 15:55 16:25 16:55 17:55 18:25 18:55 20:25 22:30
0,7 .. Gödöllő, szökőkút 04:19 05:24 06:29   06:29 06:29 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 12:59 13:59 14:29 14:59 15:59 16:29 16:59 17:59 18:29 18:59 20:27 22:32
1,1 .. Gödöllő, Szilhát u. 04:20 05:25 06:30   06:30 06:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:00 14:00 14:30 15:00 16:00 16:30 17:00 18:00 18:30 19:00 20:28 22:33
1,5 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. 04:21 05:26 06:31   06:31 06:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:01 14:01 14:31 15:01 16:01 16:31 17:01 18:01 18:31 19:01 20:29 22:34
2,1 .. Gödöllő, Idősek Otthona 04:22 05:27 06:32   06:32 06:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:02 14:02 14:32 15:02 16:02 16:32 17:02 18:02 18:32 19:02 20:30 22:35
2,4 .. Gödöllő, Haraszti út 04:23 05:28 06:33   06:33 06:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:03 14:03 14:33 15:03 16:03 16:33 17:03 18:03 18:33 19:03 20:31 22:36
3,0 .. Gödöllő, Úrréti-tó 04:24 05:29 06:34   06:34 06:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:04 14:04 14:34 15:04 16:04 16:34 17:04 18:04 18:34 19:04 20:32 22:37
3,9 .. Szada, CBA 04:25 05:30 |   06:35 06:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:05 14:05 14:35 15:05 16:05 16:35 17:05 18:05 18:35 19:05 20:33 22:38
4,6 .. Szada, Dózsa Gy. út 6. 04:27 05:32 |   06:37 06:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:07 14:07 14:37 15:07 16:07 16:37 17:07 18:07 18:37 19:07 20:34 22:39
5,4 .. Szada, Dózsa Gy. út 51. 04:29 05:34 06:39   06:39 06:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:09 14:09 14:39 15:09 16:09 16:39 17:09 18:09 18:39 19:09 20:35 22:40
6,0 .. Szada, Dózsa Gy. út 111. 04:31 05:36 06:41   06:41 06:41 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:11 14:11 14:41 15:11 16:11 16:41 17:11 18:11 18:41 19:11 20:36 22:41
6,6 .. Szada, TÜZÉP telep 04:32 05:37 |   06:42 06:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:12 14:12 14:42 15:12 16:12 16:42 17:12 18:12 18:42 19:12 20:37 22:42
7,3 .. Veresegyház, KIG-telep 04:33 05:38 |   06:43 06:43 06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:13 14:13 14:43 15:13 16:13 16:43 17:13 18:13 18:43 19:13 20:38 22:43
8,0 0,0 Veresegyház, vá. bej. út | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S 0,3 Veresegyház, vá. S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
8,0 .. Veresegyház, vá. bej. út 04:35 05:40 |   06:45 06:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:15 14:15 14:45 15:15 16:15 16:45 17:15 18:15 18:45 19:15 20:40 22:45
8,4 .. Veresegyház, benzinkút 04:36 05:41 06:45   06:46 06:46 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:16 14:16 14:46 15:16 16:16 16:46 17:16 18:16 18:46 19:16 20:41 22:46
8,8 .. Veresegyház, ált. isk. 04:37 05:42 06:46   06:47 06:47 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:17 14:17 14:47 15:17 16:17 16:47 17:17 18:17 18:47 19:17 20:42 22:47
9,1 .. Veresegyház, templom 04:38 05:43 06:47   06:48 06:48 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:18 14:18 14:48 15:18 16:18 16:48 17:18 18:18 18:48 19:18 20:43 22:48
9,4 .. Veresegyház, Fő út 130. 04:39 05:44 |   06:49 06:49 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:19 14:19 14:49 15:19 16:19 16:49 17:19 18:19 18:49 19:19 20:44 22:49
10,0 .. Veresegyház, aut. ford. 04:40 05:45 |   06:50 06:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:20 14:20 14:50 15:20 16:20 16:50 17:20 18:20 18:50 19:20 20:45 22:50
11,5 .. Őrbottyán, Fő út 21. 04:42 05:47 06:50   06:52 06:52 06:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:22 14:22 14:52 15:22 16:22 16:52 17:22 18:22 18:52 19:22 20:47 22:52
12,0 .. Őrbottyán, vh. 04:43 05:48 06:51   06:53 06:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:23 14:23 14:53 15:23 16:23 16:53 17:23 18:23 18:53 19:23 20:48 22:53
12,5 .. Őrbottyán, Fő út 104. 04:44 05:49 06:52   06:54 06:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:24 14:24 14:54 15:24 16:24 16:54 17:24 18:24 18:54 19:24 20:49 22:54
13,4 .. Őrbottyán, téglagyár 04:46 05:51 06:54   06:56 06:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:26 14:26 14:56 15:26 16:26 16:56 17:26 18:26 18:56 19:26 20:50 22:55
13,7 .. Őrbottyán, üdülőtelep | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
14,9 .. Vácrátót, aut. ford. | | | 06:55 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
15,1 .. Vácrátót, Alkotmány u. 75. 04:48 05:53 06:56 06:56 06:58 06:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:28 14:28 14:58 15:28 16:28 16:58 17:28 18:28 18:58 19:28 20:52 22:57
15,5 .. Vácrátót, Botanikus kert 04:49 05:54 06:57 06:57 06:59 06:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:29 14:29 14:59 15:29 16:29 16:59 17:29 18:29 18:59 19:29 20:53 22:58
15,9 .. Vácrátót, kh. 04:50 05:55 06:58 06:58 07:00 07:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 13:30 14:30 15:00 15:30 16:30 17:00 17:30 18:30 19:00 19:30 20:54 22:59
16,3 .. Vácrátót, művelődési ház 04:51 05:56 06:59 06:59 07:01 07:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 13:31 14:31 15:01 15:31 16:31 17:01 17:31 18:31 19:01 19:31 20:55 23:00
17,0 .. Vácrátót, Széchenyi u. 2. 04:52 05:57 07:00 07:00 07:02 07:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 13:32 14:32 15:02 15:32 16:32 17:02 17:32 18:32 19:02 19:32 20:56 23:01
18,5 .. Vácrátót, vá. bej. út 04:55 06:00 07:03 07:03 07:05 07:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 13:35 14:35 15:05 15:35 16:35 17:05 17:35 18:35 19:05 19:35 20:58 23:03
18,7 .. Vácharaszt 04:56 06:01 07:04 07:04 07:06 07:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 13:36 14:36 15:06 15:36 16:36 17:06 17:36 18:36 19:06 19:36 20:59 23:04
20,1 .. Csörög, sződi elág. 04:58 06:03 07:06 07:06 07:08 07:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 13:38 14:38 15:08 15:38 16:38 17:08 17:38 18:38 19:08 19:38 21:01 23:06
20,7 .. Csörög, v.mh. 04:59 06:04 07:07 07:07 07:09 07:09 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 13:39 14:39 15:09 15:39 16:39 17:09 17:39 18:39 19:09 19:39 21:02 23:07
21,4 .. Csörögi szőlők 05:00 06:05 07:08 07:08 07:10 07:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 13:40 14:40 15:10 15:40 16:40 17:10 17:40 18:40 19:10 19:40 21:03 23:08
23,6 .. Vác, Máriaudvar v.mh. 05:03 06:08 07:11 07:11 07:13 07:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 13:43 14:43 15:13 15:43 16:43 17:13 17:43 18:43 19:13 19:43 21:05 23:10
25,0 .. Vác, Csatamező 05:05 06:10 07:13 07:13 07:15 07:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 13:45 14:45 15:15 15:45 16:45 17:15 17:45 18:45 19:15 19:45 21:07 23:12
25,6 .. Vác, Gödöllői út 05:06 06:11 07:14 07:14 07:16 07:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 13:46 14:46 15:16 15:46 16:46 17:16 17:46 18:46 19:16 19:46 21:08 23:13
26,1 .. Vác, Hétkápolna 05:07 06:12 07:15 07:15 07:17 07:17 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 13:47 14:47 15:17 15:47 16:47 17:17 17:47 18:47 19:17 19:47 21:09 23:14
26,7 .. Vác, Földváry tér 05:08 06:13 07:16 07:16 07:18 07:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 13:48 14:48 15:18 15:48 16:48 17:18 17:48 18:48 19:18 19:48 21:10 23:15
27,5 .. Vác, Honvéd u. 05:10 06:15 07:18 07:18 07:20 07:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 13:50 14:50 15:20 15:50 16:50 17:20 17:50 18:50 19:20 19:50 21:12 23:17
28,2 .. Vác, aut. áll. 05:12 06:17 07:20 07:20 07:22 07:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 13:52 14:52 15:22 15:52 16:52 17:22 17:52 18:52 19:22 19:52 21:14 23:19
28,2 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel      07:25 07:30 07:30                                        
29,1 .. Vác, Rákóczi tér     07:27 07:32 07:32                                        
29,4 .. Vác, Hunyadi u.     07:28 07:33 07:33                                        
30,0 .. Vác, autójavító     07:29 07:34 07:34                                        
30,2 .. Vác, Pap Béla u.     07:30 07:35 07:35                                        
30,5 .. Vác, Buki sor     07:31 07:36 07:36                                        
30,8 .. Vác, Szérűskert Oktatási Centrum     07:32 07:37 07:37                                        
31,3 .. Vác, Szérűskert aut.ford.     07:33 07:38 07:38                                        

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat