Navigáció átugrása
392

Veresegyház, Ivacsok–Ligetek–Csonkás–Ivacsok

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 392 3 M     alacsonypadlós járat 392 9 M     alacsonypadlós járat
0,0 .. Veresegyház, Szent Jakab u. 05:55 06:55
0,7 .. Veresegyház, Dukát u. 05:56 06:56
1,3 .. Veresegyház, Fillér u. 05:57 06:57
2,3 .. Veresegyház, Nefelejcs u. 06:00 07:00
2,7 .. Veresegyház, Árpád úti idősek otthona 06:01 07:01
3,1 .. Veresegyház, vá. 06:02 07:02
3,4 .. Veresegyház, vá. bej. út 06:03 07:03
3,8 .. Veresegyház, benzinkút 06:04 07:04
4,2 0,0 Veresegyház, ált. isk. 06:05 |
S 0,3 Veresegyház, Újiskola u. S 07:07
4,5 0,5 Veresegyház, templom 06:06 07:08
4,8 .. Veresegyház, fogászati rendelő 06:07 07:09
5,1 .. Veresegyház, Gyermekliget u. 06:08 07:10
5,6 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ 06:09 07:11
5,6 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ 06:10 o
5,9 .. Veresegyház, Gyermekligeti Óvoda 06:11  
6,2 .. Veresegyház, Mosonyi M. u. 06:12  
6,5 .. Veresegyház, Fészekrakó u. 06:13  
6,8 .. Veresegyház, Sportföld u. 06:14  
7,4 .. Veresegyház, Huszka Jenő u. 06:15  
7,8 .. Veresegyház, Melódia tér 06:16  
8,2 .. Veresegyház, Kodály Zoltán u. 06:17  
8,6 0,0 Veresegyház, Liszt Ferenc u. 06:18  
S 0,5 Veresegyház, Kacsóh Pongrác u. S  
8,6 0,0 Veresegyház, Liszt Ferenc u. 06:18  
9,0 .. Veresegyház, Bartók Béla u. 06:19  
S .. Veresegyház, Csonkás S  
S .. Veresegyház, Csomádi u. S  
S .. Veresegyház, Csomádi út 19. S  
S .. Veresegyház, Mogyoródi u. S  
9,5 .. Veresegyház, Szent Margit u. 06:20  
9,8 .. Veresegyház, Szent István tér 06:21  
10,1 .. Veresegyház, Tölgy u. 06:22  
10,5 .. Veresegyház, Dió u. 06:23  
10,9 .. Veresegyház, Patak u. 14. 06:24  
11,2 .. Veresegyház, kisbolt 06:25  
11,9 .. Veresegyház, Búcsú tér 06:26  
12,4 .. Veresegyház, Újiskola u. 06:27  
12,4 .. Veresegyház, Újiskola u. 06:28  
12,6 .. Veresegyház, ált. isk. 06:29  
13,0 .. Veresegyház, benzinkút 06:30  
13,4 .. Veresegyház, vá. bej. út 06:31  
13,7 .. Veresegyház, vá. 06:32  
14,1 .. Veresegyház, Árpád úti idősek otthona 06:33  
14,5 .. Veresegyház, Nefelejcs u. 06:34  
15,5 .. Veresegyház, Fillér u. 06:36  
16,0 .. Veresegyház, Szent Jakab u. 06:37  
16,7 .. Veresegyház, Dukát u. o  

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek