Navigáció átugrása
461

Galgamácsa–Aszód–Gödöllő

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 461 3 I    
.. .. Galgamácsa, vá.  
.. .. Galgamácsa, művelődési ház  
.. .. Galgamácsa, gyógyszertár  
.. .. Galgamácsa, fatelep  
.. .. Galgamácsa, magtár  
0,0 .. Galgamácsa, Újtelep  
1,1 .. Galgamácsa, mg. telep  
3,9 0,0 Iklad, fatelep  
S 1,0 Iklad, Ipari Műszergyár 07:15
4,5 1,4 Iklad-Domony-felső v. mh. 07:16
4,9 .. Iklad, orvosi rendelő 07:17
5,4 .. Iklad, takarékszövetkezet 07:18
6,2 .. Iklad, művelődési otthon 07:20
6,7 .. Iklad, Rákóczi u. 07:21
7,2 .. Iklad, Aszódi út 07:22
8,1 .. Aszód, Széchenyi u. 32. 07:24
8,6 0,0 Aszód, ikladi elág. 07:25
S 0,2 Aszód, Kossuth L. u. 2. 07:26
S 0,9 Aszód, művelődési ház 07:28
S 1,1 Aszód, vá. bej. út 07:29
S 1,3 Aszód, művelődési ház 07:30
S 2,0 Aszód, Kossuth L. u. 2. 07:33
9,6 3,1 Aszód, Pesti út 07:35
10,0 .. Bagi elág. 07:36
11,7 .. Csintovány 07:38
14,2 .. Domonyvölgy 07:41
15,4 .. Gödöllő, MÁV őrház 07:43
17,5 .. Gödöllő, Incső lakópark 07:45
18,6 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út 07:47
19,1 .. Gödöllő, Máriabesnyő Posta 07:49
19,8 .. Gödöllő, Damjanich J. u. 07:50
20,3 .. Gödöllő, Tisza u. 07:51
21,1 .. Gödöllő, Egyetem 07:53
22,0 .. Gödöllő, aut. áll. 07:55

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

R Regionális járat

Hírek

Hírek